ASYSTENTKA/ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Warszawa
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Modularna 11, 02-238 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: 1. Księgowanie dokumentów (wyciągów bankowych, faktur), 2. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, 3. Uzgadnianie sald z kontrahentami, 4. Uzgadnianie kont księgowych, 5. Przygotowywanie różnych zestawień i raportów, 6. Wspomaganie zespołu księgowego w codziennych obowiązkach,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Stawka: 27,70 zł/h brutto + premia uznaniowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Asystent do spraw księgowości

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Finanse/Rachunkowość/Bankowość/Księgowość

Języki: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe - Rachunkowość/Finanse/Bankowość/Księgowość. Umiejętności: chęć do nauki, dokładność, mile widziane ukończone studia na kierunku: Finanse/Rachunkwość. Bardzo dobra znajomość języka polskiego. Praca tylko stacjonarna w siedzibie firmy - godziny pracy elastyczne. Stawka: 27,70 zł/h brutto + premia uznaniowa [Kontakt: e-mail: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Modularna 11, 02-238 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą