ASYSTENT RZECZOZNAWCY- SPECJALISTA DO SPRAW WERYFIKACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Bielsko-Biała
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Kompleksowa obsługa procesów związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych - Bieżąca obsługa Klientów i Kontrahentów w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych z zachowaniem standardów firmy - Weryfikowanie poprawności kosztorysów napraw i zakresu uszkodzeń a także ich tworzenie ( Eurotax, Audatex) - Kompletowanie dokumentów - Współpraca z siecią serwisów i Towarzystwami Ubezieczeniowymi - Kształtowanie poprawnego wizerunku firmy - Raportowanie wyników pracy, udzielanie informacji - Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i dostawcami - Praca na wewnętrznych systemach zgodnie z przyjętymi standartami firmy - Bieżący nadzór nad procesem likwidacji szkód Umowa na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia, system jednozmianowy w godzi. 8.00-16.00 od pn. do pt.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 12.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykszt. min średnie, mile widziane studia wyższe techniczne, umiejętność kosztorysowania w systemie AUATEX, zdolności komunikacyjne, samodzielność i kreatywność, obsługa programów pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.

Pracodawca

Nazwa: AGATKA LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub CV na e-mail