Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprawo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawska 153, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Sprawy z zakresu obsługi prawnej podmiotów gopsodarczych w tym z zakresu obsługi administracyjno-prawnej, przygotowywanie projektów pism procesowych, wniosków. Praca w ramach umowy zlecenie godziny do ustalenia od PON do PT. Miejsce pracy do uzgodnienia: i/lub ul. Warszawska 153 Bielsko-Biała i/lub ul. Kościuszki 111 Kęty i/lub zdanie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Radca prawny, prawo jazdy kategorii B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. wyższe kierunek prawo, w przypadku asystenta aplikacja radcowska w toku, w przypadku radcy aplikacja radcowska zakończona pozytywnym egzaminem radcowskim, biegła obsługa komputera (WORD, EXCEL), conajmniej średnia znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Wymagane min. 6 miesięcy dośiwadczenia w pracy w kancelariach prawniczych, adwokackich, radcy prawnego. Mile widziane prawo jazdy.

Pracodawca

Nazwa: KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH CHRAPKIEWICZ, GWOREK, HEJOSZ SPÓŁKA PARTNERSKA

Adres: Warszawska 153, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt e-mail, kontakt telefoniczny