ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Rzeszów
Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: TADEUSZA REJTANA 10, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: 1.księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemach księgowych, 2. uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, 3. wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych, 4. sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, 5. przygotowywanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących, 6. sporządzanie analiz i zestawień księgowych, 7. przygotowywanie dokumentów do zapłaty i wprowadzanie płatności do systemu bankowości internetowej, 8. archiwizowanie dowodów księgowych 9.prace administracyjno-biurowe w dziale księgowości.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1) dobra organizacja pracy 2) samodzielność, punktualność, sumienność, komunikatywność, wysoka kultura osobista 3) odpowiedzialność za powierzone zadanie 4) mile widziana znajomość Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji 5) znajomość programu Excel 6) mile widziane osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ORGANIZATORÓW ZAKŁADÓW AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWE

Adres: TADEUSZA REJTANA 10, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 517378991 e-mail Aplikuj (w tytule proszę wpisać Asystent ds. księgowości