Asystent/Asystentka ds. księgowości

Częstochowa
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Opis oferty pracy

Biuro rachunkowe Business Care Centre w Częstochowie zatrudni do Zespołu asystenta/asystentkę ds. księgowości.

Twój zakres obowiązków:
 wspieranie księgowych w zakresie wykonywanych przez nich prac
 prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
 dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
 rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych, w tym w szczególności sald bankowych i rozrachunkowych
 sporządzanie raportów i ewidencji w systemie informatycznym
 uczestnictwo przy sporządzaniu wewnętrznych i zewnętrznych sprawozdań finansowych, statystycznych i innych wymaganych prawem
 utrzymywanie stałych relacji z klientami
 wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem biura rachunkowego
 wystawianie faktur dotyczących usług księgowych na rzecz klientów
 inne czynności zlecone przez przełożonego niezbędne do prawidłowej obsługi klientów i funkcjonowania biura rachunkowego.

Nasze wymagania
 Min. 6 miesięcy w księgowości
 Znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków
 Dobra znajomość oprogramowania MS Excel

Mile widziane
 Wykształcenie wyższe licencjackie lub w trakcie studiów na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym
 Znajomość programu SYMFONIA

To oferujemy
 Pracę w profesjonalnym zespole
 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej preferowanej formie
 Przyjazny proces onboardingu i wdrożenie do zadań
 Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach i pracę z różnymi Klientami
 Dostęp do płatnych platform wiedzy branżowej oraz do materiałów branżowych
 Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy pomiędzy 7:00 a 8:00

CV prosimy wysyłać na adres: @

Do CV należy dołączyć treść poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu.

REKRUTACJA
Rekrutacja to dla obu stron bardzo ważny moment.
Dla Ciebie to czas na poznanie nas jako potencjalnego pracodawcy. Zadania pytań i znalezienia odpowiedzi „Czy to na pewno ta firma?”.
Dla nas to okazja, aby poznać Ciebie przede wszystkim jako człowieka. Kim jesteś, co Ciebie motywuje, czego oczekujesz.
Nasze rekrutacje prowadzone są w swobodnej atmosferze, w dogodnym dla Ciebie czasie.

ETAP 1
Selekcja aplikacji
 Dokładnie czytamy Twoje CV
 Szukamy elementów spójnych z oczekiwaniami na stanowisku
 Zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie rekrutacyjne
ETAP 2
Spotkanie rekrutacyjne
 Spotkasz się z jedną lub kilkoma osobami naszej organizacji (na pewno będzie w śród nich Twój bezpośredni przełożony)
 Porozmawiamy między innymi o Twoich wcześniejszych doświadczeniach, kompetencjach i oczekiwaniach finansowych
 Będziemy poszukiwać u Ciebie kluczowych na danym stanowisku umiejętności, wiedzy i postaw
 Możemy poprosimy o rozwiązanie zadań z wiedzy merytorycznej oraz sprawdzić znajomość Excela
 Spotkanie to również okazja dla Ciebie do zadania pytań czy porozmawiania o Twoich wątpliwościach
 Bez względu na wynik rozmowy, zawsze otrzymasz informację zwrotną

ETAP 3
Wybór osoby do zatrudnienia
 Bezpośredni przełożony analizuje dokładnie wszystkich kandydatów, z którymi się spotkał
 Wybiera osobę, w której pokłada największe nadzieje (wybór nie zawsze jest łatwy) i składa jej ofertę
 Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony, przechodzimy do formalności związanych z zatrudnieniem
ETAP 4
Wdrożenie do pracy
Wiemy jak ważny jest pierwszy dzień pracy, dlatego robimy wszystko, abyś czuł się komfortowo i miał dobre wspomnienia z rozpoczęcia nowego etapu zawodowego.