Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżanieruchomości

Opis oferty pracy

W związku z ekspansją i rozwojem firmy Koloseum Nieruchomości, świadczącej usługi z zakresu najmu nieruchomości, Corocznego laureata nagrody Orły Nieruchomości.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Agent Nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa

Stawiamy na rozwój naszych pracowników. Bo wiemy, że to ludzie stanowią sukces naszej firmy.

Szukamy osób ambitnych i zdeterminowanych którzy chcą spróbować sił w branży nieruchomości, Chcemy zapewnić wszelkie możliwe narzędzia, uzbroić Cię w wiedzę i pełny cykl szkoleniowy abyś mógł uzyskać oczekiwany przez Ciebie wynik.

Oferujemy:
- wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania
- pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty
- marketing i reklama Twoich ofert na najwyższym możliwym poziomie abyś miał ułatwiony proces pozyskiwania klientów
- elastyczne godziny pracy
- dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM, baza ofert i klientów
- komfortowe i nowoczesne warunki pracy, biuro, laptop, telefon

Twój zakres obowiązków:
- praca z klientem w celu dokonania transakcji zakupu oraz wynajmu nieruchomości
- przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy
- prezentacja nieruchomości potencjalnym nabywcom
- negocjowanie warunków współpracy z klientem
- utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Jakiej osoby szukamy:
- samodzielnej i zmotywowanej do rozwoju
- osoby, wygadanej, która nie lubi pracy bez kontaktu z ludźmi
- doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klientem
- osoby, która w życiu ustala cele, do których dąży bo tak samo działa sprzedaż
- osoby mogącej pochwalić się profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą
- Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości

Prosimy o CV ze zdjęciem prosimy o przesyłanie za pomocą formularza.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Koloseum Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, gdzie priorytetem są dla nas ludzie i ich potrzeby.
Posiadamy już oddziały w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Toruniu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Bydgoszczy a w niedługim czasie będą otwarte nowe oddziały w innych miastach w Polsce !
Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2021, Orły Nieruchomości 2019 - Wybór Klientów oraz Orły Nieruchomości Gold 2019 oraz mamy największą liczbę pozytywnych opinii w google i na portalu go work.