134 - OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ W ZAKŁADZIE DROBIARSKIM

Radom
Oferta opublikowana04.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Zadania: obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej w tym maszyn i urządzeń kontrola procesu produkcyjnego i jakości produktu przestrzeganie zasad HCCP, BHP oraz przepisów obowiązujących w Zakładzie Benefity: ubezpieczenie grupowe na życie możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS okazjonalne świadczenia socjalne

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa o pracę tymczasową ( od 1 miesiąca do 18 miesięcy)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 04.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : wisku operatora linii produkcyjnej w zakładzie produkcyjnym w branży mięsnej; dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym; umiejętności współpracy [Umiejętność 1] : preferowane wykształcenie średnie techniczne lub chęć do nauki obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych; mile widziane doświadczenie w pracy na stano- [Inne] : Oferujemy: wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych operatorów i kierowników pracę zmianową na dwie zmiany po 8 godzin (I zmiana 3:00-11:00, II zmiana 11:00-19:00), od poniedziałku do piątku nagrody motywacyjne terminową wypłatę wynagrodzeń, do 10 dnia następnego miesiąca codzienne obiady na stołówce zakładowej, kawa, herbata codziennie czystą odzież ochronną i obuwie robocze

Pracodawca

Nazwa: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BŁAWATKOWA 5/24, 41-908 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV