130 - ELEKTROMONTER W ZESPOLE MOBILNYM - RADOM I OKOLICE

Radom
Oferta opublikowana10.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Obowiązki: instalacja tras kablowych montaż i modernizacja linii zasilających instalacji elektrycznych, rozdzielni, złącz kablowych remont, modernizacja istniejących instalacji montaż osprzętu elektroenergetycznego bieżąca obsługa zakładów produkcyjnych i innych obiektów usuwanie awarii Benefity: ubezpieczenie grupowe na życie możliwość zakupu produktów mięsnych wytwarzanych w zakładach produkcyjnych po atrakcyjnych cenach możliwość nauki języka angielskiego i języka niemieckiego codzienne obiady na stołówce pracowniczej w czasie przerwy możliwość bezpłatnego ubezpieczenia członków rodziny w ubezpieczeniu zdrowotnym ZUS

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa o pracę tymczasową ( od 1 miesiąca do 18 miesięcy)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 10.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : praktyczne umiejętności obsługiwania narzędzi; umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych. [Umiejętność 1] : uprawnień SEP, G1 do 1kV w zakresie eksploatacji; dyspozycyjność; doświadczenie w naprawach i serwisowaniu instalacji elektrycznych; [Inne] : Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00

Pracodawca

Nazwa: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BŁAWATKOWA 5/24, 41-908 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV