129 - ZASTĘPCA KIEROWNIKA MAGAZYNU

Radom
Oferta opublikowana02.04.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: organizacja pracy podległym pracownikom magazynu zarządzanie surowcami na magazynach planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów rozkładanie towaru w magazynie przygotowywanie zamówień dla klientów zgodnie z dokumentami wydania z magazynu, fakturami kompletacja wysyłek z magazynów sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą przygotowanie towarów do wysyłki załadunek zamówień do aut dostawczych obsługa urządzeń magazynowych – wózki widłowe inwentaryzacje na podległych magazynach sprawdzanie stanów magazynowych, kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów oraz ich usuwanie z magazynu konsultowanie działań logistycznych z innymi działami firmy sporządzanie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat B, obsługa komputera, pakiet MS Office, książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi; dyspozycyjności, komunikatywności. uprawnienia UDT na wózki jezdniowe; gotowości do pracy w systemie zmianowym; minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; Oferujemy: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy niezbędne narzędzia pracy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego, niemieckiego

Pracodawca

Nazwa: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BŁAWATKOWA 5/24, 41-908 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.