Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Miniaturka
Katarzyna Ogińska
Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Liberty Poland

Rafał Wyszomirski
Dyrektor Marketingu Liberty Poland

Jak wygląda rekrutacja do firmy Liberty Poland S.A.?

Wszystko zależy jakiego stanowiska dotyczy rekrutacja. W ramach naszej firmy mamy zarówno działy sprzedażowe działające na terenie całego kraju (rynek masowy, biznesowy, call center, dział prepaid) jak i wsparciowe zlokalizowane w centrali. Jeżeli mówimy o procesie rekrutacyjnym dla użytkowników obecnych w serwisie GoWork.pl to rekrutacja najczęściej dotyczy rynku masowego czyli pracy w naszych sklepach i call center.

Proszę opisać pierwszy przypadek...

W przypadku punktów sprzedaży, rekrutacja odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy etap przeprowadzany jest przez Kierownika Punktu, natomiast drugi w obecności Regionalnego Kierownika Sprzedaży odpowiedzialnego za dany obszar terytorialny...

A w call center?

W przypadku Call Center proces rekrutacji odbywa się z udziałem osoby, która rozpoczyna ścieżkę zatrudnienia pracownika procesem rekrutacji a następnie wdraża oraz przeprowadza szkolenia wszystkich wyłonionych kandydatów. Tym obszarem zarządza Trener zatrudniony przez naszą firmę.

Liberty Poland S.A.  zatrudnia studentów umożliwiając im start w karierze?

Jak najbardziej. Jeśli chodzi o studentów to takim miejscem, gdzie pracuje ich najwięcej, jest dział Call Center. Tutaj właśnie mają elastyczne godziny pracy dostosowane do swoich potrzeb. Jest to kompromisowe podejście zarówno jeśli chodzi o zapewnienie im i pracodawcy możliwości rozwijania młodego człowieka.

Czy firma uczestniczy w targach pracy, organizuje praktyki, dni otwarte?

Jeśli chodzi o targi pracy to uczestnictwo w nich, jest uzależnione od danych potrzeb rekrutacyjnych. W ciągu ostatnich dwóch lat, po zmianie lokalizacji naszej centrali i Call Center uczestniczyliśmy w targach pracy w miejscu, gdzie obecnie znajduje się siedziba naszej firmy czyli w Chorzowie. Byliśmy obecni także na targach pracy w Bytomiu.

Liberty Poland S.A. stosuje outsourcing? 

Nie stosujemy outsourcingu.

Czy firma organizuje imprezy integracyjne dla pracowników ? 

Jak najbardziej organizujemy takie spotkania. Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy mają one przede wszystkim charakter integracyjny. Tradycją jest, iż raz w roku spotykają się pracownicy wszystkich komórek z całego kraju.

Jak one wyglądają (ogniska, spływy kajakowe, bankiety)?

Spotkanie ma charakter team-buildingowy. Zespoły złożone są z pracowników różnych działów. Event ten zwykle trwa dwa dni, podczas wykonywania szeregu zadań specjalnych, ludzie poznają się i integrują. Oczywiście ma on charakter zabawowy ale bawiąc także uczy, a przede wszystkim pozwala się poznać ludziom współpracującym ze sobą na co dzień.
Liberty Poland
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Liberty Poland