opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

IT Solution Factor

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 63 ocen z 12 miesięcy
Opinie(102)
Dodaj opinię
Aktualności(38)
Opinie(102)
Dodaj opinię

Aktualności(38)

Logo
  • Czym się zajmujemy?
  • .
  • Jak się u nas pracuje?
  • .
  • Dołącz do nas

Czym się zajmujemy?

Jak się u nas pracuje?

Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Radom
  • Płock
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Aktualności

Opinie

Aktualności - IT Solution Factor Warszawa

Subscribe
Nie przegap nowości o IT Solution Factor Sp. z o.o.!

Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

Email
Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

17.06.2026 12:09

Pracodawca

Cyklicznie na Stadionie Narodowym organizujemy spotkania z naszymi klientami, podczas których wspólnie z partnerami technologicznymi rozmawiamy o realnych wyzwaniach i kierunkach rozwoju IT.

To dla nas przede wszystkim przestrzeń do wymiany doświadczeń - łączymy perspektywę vendora i integratora IT z praktyką organizacji, które na co dzień mierzą się z wyzwaniami związanymi z rozwojem infrastruktury, optymalizacją kosztów czy wdrażaniem nowych technologii. Edukujemy, ale równie dużo uczymy się z tych rozmów.

Jednym z ostatnich przykładów były środowe warsztaty z Hewlett Packard Enterprise i AMD, gdzie skupiliśmy się na budowie elastycznych i efektywnych kosztowo środowisk IT. W centrum uwagi była wirtualizacja - jako fundament, który porządkuje środowisko i daje realną kontrolę nad jego rozwojem. Pokazywaliśmy m.in. jak w praktyce podejść do wdrożenia HPE VM Essentials, jak wygląda zarządzanie i automatyzacja w środowiskach hybrydowych z HPE Morpheus Enterprise czy jak wykorzystać potencjał rozwiązań HPE opartych na procesorach AMD w projektach data-driven, AI i HPC.

I choć każdorazowo przygotowujemy konkretną agendę i pokazujemy określone rozwiązania, to z naszej perspektywy duża wartością tych spotkań jest także możliwość porównania podejścia, zebrania różnych perspektyw i rozmowy o tym, jak te technologie sprawdzają się (lub nie) w realnych środowiskach. To właśnie w takich dyskusjach najczęściej pojawiają się najciekawsze wnioski.

Dziękujemy wszystkim za obecność i otwartość - do zobaczenia przy kolejnych okazjach. Podziękowania również dla prelegentów - Mikolaj Wisniak, Maciej Grabowski i Adam Tomczak za merytoryczne, pełne praktycznych przykładów prezentacje, a także dla przedstawicieli naszych partnerów za obecność: Marek Kwiatkowski, Wiktor Niemiec, Michał Stochmal.



#ITSolutionFactor #HPE #AMD h#Virtualization #HybridCloud #Morpheus #AI #HPC #ITInfrastructure
Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

26.05.2026 15:09

Pracodawca

#ITSFteam - znowu to zrobiliśmy 💪

Udział w RUNMAGEDDON S.A. to już mała ITSFowa tradycja. W ostatni weekend do startu stanęły aż dwa nasze zespoły - jeden w formule rekrut, a drugi classic - i oba ukończyły swoje biegi w komplecie. Nie mogło być inaczej – wśród nas jest wiele osób, które lubią trudne wyzwania, reprezentują wysoki poziom sprawności fizycznej i potrafią pracować zespołowo.

I to jest właśnie kluczowe, zarówno imprezach takich jak Runmageddon, jak i w codziennej pracy. Nawet gdy natrafiamy na trudne przeszkody, to zawsze znajdzie się ktoś, kto wyciągnie do nas pomocną dłoń. W końcu jesteśmy jedną drużyną!

Brawa 👏 dla całej ekipy za silne mięsnie oraz charaktery i dziękujemy za godne reprezentowanie #ITSF po raz kolejny!

Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

22.04.2026 11:33

Pracodawca

IT Solution Factor podwójnie wyróżnione Partnerem Roku HPE! 🏆 🏆

Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w HPE Partner Signature Gala 2026. Z ogromną radością wracamy z dwiema prestiżowymi nagrodami – Partnera Roku w kategorii Compute oraz Partnera Roku w kategorii Services!
Hasłem przewodnim gali było „Architecting the AI Advantage”, które koncentrowało się na wykorzystywaniu sztucznej inteligencji do budowania przewagi rynkowej, wspieranej przez technologie #HPE. Prezentowane były także plany rozwoju rozwiązań HPE oraz podsumowanie współpracy z kluczowymi partnerami producenta. Ważnym przesłaniem była koncentracja na rozwiązywaniu problemów klienta, a nie prezentowaniu decydentom rozwiązań i technologii.

👏 Wszystkie nasze sukcesy zawdzięczamy wspaniałemu #ITSFteam, którego zaangażowanie i kompetencje przekładają się na te wyjątkowe nagrody! 💪

Serdecznie dziękujemy Hewlett Packard Enterprise za zaufanie i współpracę, która pozwala nam realizować ambitne projekty, rozwijać się jako firma i zdobywać takie nagrody jak Partner Roku!

Gratulujemy również wszystkim innym firmom wyróżnionym podczas Gali.



#ITSF #ITSolutionFactor #IntegratorIT #PartnerRoku #HPEPartnerSignatureGala2026 #Compute #Services #POTY
Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

22.04.2026 11:31

Pracodawca

IT Solution Factor partnerem Titanium Dell Technologies!

Mamy przyjemność ogłosić, że od roku fiskalnego 2026 nasza firma uzyskała status Titanium – najwyższy poziom w programie partnerskim Dell Technologies Poland. Jesteśmy dumni z tego, że znaleźliśmy się w gronie strategicznych partnerów Dell i wspólnie angażujemy się w rewolucję AI oraz wspieranie klientów w ich drodze cyfrowej transformacji.

Nowy status to efekt licznych projektów zrealizowanych dla klientów ITSF, które pozwoliły nam osiągnąć wysoki poziom sprzedaży rozwiązań Dell, a także rozwinąć kompetencje techniczne i poziom certyfikacji naszego zespołu inżynierskiego.

To przede wszystkim dobra wiadomość dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Współpracując z nami, mają pewność, że projekty realizowane są przez zespół o najwyższych kompetencjach, z doskonałą znajomością rozwiązań Dell Technologies i dużym doświadczeniem wdrożeniowym.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie oraz Dell Technologies za świetną współpracę! Ogromne brawa oczywiście dla naszego #ITSFteam za zaangażowanie, które przełożyło się na to osiągnięcie. Wspólnie będziemy nadal zapewniać firmom narzędzia i wiedzę niezbędne do dalszego rozwoju i osiągania długofalowego sukcesu.



#ITSolutionFactor #ITSF #DellTechnologies #TitaniumPartner #IntegratorIT
Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

17.03.2026 12:05

Pracodawca

IT Solution Factor ponownie wśród Diamentów Forbes.

Tytuł przyznawany przez miesięcznik biznesowy Forbes Polska oraz wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet otrzymujemy już kolejny raz z rzędu. Udział w tym corocznym rankingu traktujemy jako oficjalne potwierdzenie naszej stabilności finansowej, wysokiej rentowności i harmonijnego rozwoju. To również dowód naszej skuteczności w realizowaniu strategii biznesowej spółki i utrzymywania wysokiej konkurencyjności na wymagającym rynku IT w Polsce.

Ogromne podziękowania i gratulacje dla całego #ITSFteam, który swoją pracą przyczynia się do osiągania przez nas co roku bardzo dobrych wyników. Dziękujemy też naszym klientom oraz partnerom biznesowym za zaufanie i współpracę – to z Wami osiągamy sukcesy!



#DiamentyForbes #ITSF #ITSolutionFactor
Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

06.03.2026 14:49

Pracodawca

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Doceniania Pracownika. To dobry moment, żeby zatrzymać się na chwilę i powiedzieć: dziękujemy ❤️

W #ITSF od początku wierzymy, że o jakości organizacji decydują nie tylko kompetencje, profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Równie ważne są relacje i atmosfera w zespole. W naszych corocznych ankietach satysfakcji z pracy to właśnie takie wartości, jak koleżeństwo, życzliwość, wzajemne wsparcie czy poczucie wspólnoty, należą do najwyżej ocenianych elementów pracy w naszej firmie.

To wszystko sprawia, że razem możemy odnosić sukcesy, rozwijać się jako organizacja i jako ludzie, a wspólna praca po prostu daje satysfakcję.

Dziękujemy całemu #ITSFteam za pozytywną energię, którą każdego dnia wnosicie do firmy. 💙



#EmployeeAppreciationDay #ITSF #ITSolutionFactor
Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

18.02.2026 11:58

Pracodawca

IT Solution Factor z certyfikatem Great Place To Work!

Już drugi rok z rzędu nasza firma otrzymała ten prestiżowy certyfikat, który jest przyznawany na podstawie zewnętrznej ankiety Trust Index™, wypełnianej przez naszych pracowników. To dla nas nie tylko doskonała wiadomość, ale też potwierdzenie, że nasze starania w budowaniu dobrego miejsca pracy są doceniane przez pracowników #ITSF.

Jak definiujemy dobre miejsce pracy? Według nas to przestrzeń, w której liczą się ludzie, ich ambicje oraz chęć rozwoju. Która zapewnia im bezpieczeństwo i komfort, wspiera w osiąganiu celów zawodowych i pozwala być zawsze sobą, wśród osób różnych, ale wyznających podobne wartości.

Gorące podziękowania dla całego #ITSFteam – nie tylko za Wasze głosy, ale także za ogromny wkład w tworzenie charakteru tego miejsca i wspaniałej atmosfery. Dziękujemy również za Wasze wielkie serca, zaangażowanie i pracę zespołową, dzięki którym odnosimy sukcesy. A to wyróżnienie to Wasza zasługa!



#greatplacetowork #GPTW #ITSFteam #dobrypracodawca #ITSF #ITSolutionFactor
Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

03.02.2026 13:27

Pracodawca

IT Solution Factor ze statusem Fortinet Expert Partner!

W nowym roku fiskalnym 2026 uzyskaliśmy ponownie najwyższy poziom w programie partnerskim Fortinet Engage – Expert Partner, przewidziany dla integratorów z szeroką wiedzą techniczną i intensywnym poziomem zaangażowania w działania sprzedażowe oraz wdrożeniowe. 💪

Uzyskanie tego statusu jest efektem przede wszystkim licznych, wartościowych projektów zrealizowanych w 2025 roku, oraz odpowiednio wysokiego poziomu kompetencji technicznych naszego zespołu. W tym czasie IT Solution Factor z sukcesem realizowało wymagające wdrożenia oparte na technologiach hasztag#Fortinet, takich jak FortiGate NGFW, FortiWeb, FortiAnalyzer, FortiManager czy FortiAuthenticator. Projekty te obejmowały między innymi modernizację bezpieczeństwa teleinformatycznego w kluczowych instytucjach państwowych, wdrożenie zaawansowanych systemów ochrony danych oraz realizację rozbudowanych środowisk firewalli nowej generacji dla największych instytucji finansowych i klientów komercyjnych.

Ogromne podziękowania i gratulacje 👏 należą się wszystkim osobom z #ITSFteam, dzięki którym jesteśmy w elicie dostawców rozwiązań Fortinet w Polsce, a także naszym klientom za zaufanie i dotychczasową współpracę.


#ITSF #ITSolutionFactor #cybersec #bezpieczeństwoIT #FortinetExpertPartner
Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

29.01.2026 14:27

Pracodawca

✅ Jak będzie wyglądał rok 2026 w sektorze IT w Polsce?
✅ W jakie produkty i usługi będą najchętniej inwestowali klienci?
✅ Dlaczego model managed service zyskuje popularność na rynku?
 
Na wszystkie te pytania (i wiele innych) znajdziecie odpowiedzi w artykule pt. „Prognozy IT Masterów: z optymizmem w nowy rok” autorstwa Krzysztof Pasławski, opublikowanym na łamach CRN Polska. Na potrzeby artykułu swój komentarz przygotował Kacper Konopiński, CEO #ITSolutionFactor.
 
Artykuł znajdziecie w najnowszym wydaniu papierowym oraz e-wydaniu miesięcznika, do którego link umieściliśmy poniżej: https://lnkd.in/g42A8fei (str. 41-44).
 
Zachęcamy do lektury!


#ITSF #CRN #RynekIT #IntegratorIT
Company logo

IT Solution Factor Sp. z o.o.

27.01.2026 12:07

Pracodawca

Coroczny Finał #WOSP Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to inicjatywa jedyna w swoim rodzaju, która w naszych ITSFowych sercach ❤️zajmuje szczególne miejsce.

W tym roku zbieraliśmy pieniądze do e-skarbonki wśród #ITSFteam, przekazaliśmy koszykarskie pamiątki od Legia Warszawa Sekcja Koszykówki S.A na oficjalną aukcję na Allegro oraz licytowaliśmy Złote Serduszko. Dodatkowo, wspólnie z mBank S.A. zorganizowaliśmy turniej piłki nożnej na rzecz WOŚP, podczas którego drużyny walczyły o piłkarskie laury, ale również prowadziły zbiórkę na tę szczytną inicjatywę. Łącznie za pośrednictwem wszystkich inicjatyw udało nam się zebrać niemal 50000 zł.

Ogromne podziękowania dla naszych pracowników za zaangażowanie w zbiórkę oraz dla Katarzyna Purys i Karol Korycki z #mBank za zaproszenie do wspólnej akcji!

Zachęcamy też do udziału w naszej licytacji, która potrwa do 16 lutego do godziny 20:30😊
https://lnkd.in/dnfh27bw



#ITSolutionFactor #wosp2026 #aukcjewosp
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4