Epco Polska Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Epco Polska Ambasadorem Marki Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.Zarząd Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w ramach obchodów Jubileuszu 25-lecia, nagrodził firmę EPCO POLSKA za współpracę i wkład w rozwój gospodarki Regionu Śląskiego, nadając tym samym tytuł Ambasadora Marki Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Statuetkę wręczył Pan Jacek Bialik – Wiceprezes, Członek Zarządu KSSE S.A.

Na zdjęciu (od lewej):

Miłosz Seroka – Dyrektor Sprzedaży Epco Polska             

Jacek Bialik – Wiceprezes KSSE S.A.

Piotr Wojewódzki – Dyrektor Zakładu Epco Polska

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

Opinie o EPCO Polska Sp. z.o.o 


Chcieliśmy Państwa poinformować, że nasza firma udostępniając nową platformę komunikacji jest otwarta na opinie. Wszystkie treści oraz wątki, które zostaną na niej zamieszczane będą przez nas analizowane i będziemy się starali wyciągać z nich wnioski. Jednocześnie informujemy, że żadne pytanie, które zostanie zadane na forum nie zostanie pominięte i nie pozostanie bez naszej odpowiedzi i wyjaśnienia. Bardzo ważny jest dla nas konstruktywny dialog, szacunek oraz uczciwość, dlatego też swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia do obrażania naszej firmy oraz jej członków w serwisie GoWork. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi, które mogą obrażać uczucia religijne, zawierające pomówienia i oszczerstwa, prowadzące do znieważania innych osób, bądź grupy ludzi oraz treści kłamliwe, obraźliwe szkalujące czyjeś imię. Ujawnianie jakichkolwiek informacji i danych stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa podlegają ochotnie prawnej. Zgodnie z prawem gwarantującym ochronę dobrego imienia informujemy, iż komentarze zawierające treści niezgodne z regulaminem będą usuwane przez Administratora.
Zachęcamy do prowadzenia merytorycznej dyskusji oraz wszystkich zainteresowanych współpracą do kontaktu za pośrednictwem m.in. portalu GoWork.
 
Pozdrawiamy
EPCO Bytom Sp. z.o.o

Epco Polska Sp. z o.o.