DAGMA Bezpieczeństwo IT

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
O nas

Znamy się na bezpieczeństwie IT

Działamy na polskim rynku od ponad 35 lat i specjalizujemy się w rozwiązaniach oraz usługach z zakresu cyberbezpieczeństwa. W naszym zespole pracuje już ponad 200 osób i stale rośniemy w siłę! W porfolio posiadamy m.in. rozwiązania szyfrujące i antywirusowe (ESET), służące do analizy podatności, firewall Unified Threat Management (UTM), narzędzia chroniące przed wyciekiem danych (DLP) oraz pomagające zarządzać dostępem uprzywilejowanym (PAM) czy służące do backupu i przechowywania danych.

Współpracujemy z ponad 7,5 tys. partnerów biznesowych, dzięki którym z naszych rozwiązań korzysta ponad 6 mln Polaków i kilka tysięcy firm oraz instytucji, w tym m.in. szpitale, sądy czy ministerstwa.

Nasz stabilny rozwój na polskim rynku docenił wielokrotnie magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (czternaście nagród Gazeli Biznesu).

Poza pracą nie zapominamy oczywiście o świetnej zabawie, relacjach oraz rozwijaniu nowych umiejętności. Wyjazdy integracyjne, zespołowe wypady oraz eventy, darmowa nauka języków obcych, regularne szkolenia to tylko nieliczne benefity czekające na wszystkich pracowników. Dołączysz do nas? :)

 


Poznaj nas bliżej na www.dagma.eu oraz naszym Facebooku

DAGMA Bezpieczeństwo IT