Confirme sp. z.o.o

4 Dodaj merytoryczną opinię
Wiesiek
Pracownik

Praca ciężka ale można przyjść bez doświadczenia i wszystkiego nauczą. Obsługa maszyn CNC nie jest taka straszna popracuje się 2-3 miesiące i można na jednej zostac powiedzmy specjalistą. Zarobki zależne od umiejętności i wydajności. Ludzie ok, ale jak wszędzie trafi się jakiś wyjątek. jak ktoś szuka roboty na dłużej to polecam , skoczek raczej da sobie spokój. Można brać nadgodziny

Kierowca
Pracownik

Słyszałem że firma inwestuje w nowy tabor widać ze ciągle zmienia się na lepsze. Jak u większość przewoźników ciągle poszukiwani są nowi kierowcy. Pracuje już ponad rok i jak na razie jest dobrze , idzie się dogadać z dyspozytorem co do powrotów do bazy. Jest kilku kierowców który jeżdżą wokół komina i codziennie są w domu.

Pracownik
Pracownik

Dziwią mnie niektóre negatywne opinie , praca jak każda inna w zależności od ludzi z którymi się pracuje, czasem spokój, czasem stres i gonitwa. Osobiście pracuje 8 godzi jak mam możliwość to biorę nadgodziny za które płacą dodatkowo. U mnie w dziale mam spoko ludzi. Ogólnie firmę można polecić nie ma tu nic niepokojącego. Rada dla nowych pracowników jak się nie zrazicie przez pierwsze dni to później bez problemu dacie rade.

Zobacz wszystkie opinie (108)

Pracodawca

 Aktualność

Confirme sp. z.o.o