BHP Protect System Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
BHP Protect System Sp. z o.o.
counter
3 90 114 5 1

Czym się zajmujemy?

Specjalistyczne sprzątanie obiektów

  Pytanie
   Pytanie

  Wiecie może czy w BHP Protect System Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

  Asik

  Pracuję w tej firmie 5lat Panie z biura Pani Kadrowa z Katowic, Pani z rekkrutacji to są super kobiety. Nasz Pan prezes z którym każdą rzecz można obgadać i dojść do porozumienia nie jeden próbował i zawsze się udało bo to jest człowiek z którym można pogadac i zawsze wysnuje wnioski z pozytywnym wynikiem

  Filip

  A ja uważam, że dobry pracownik potrafi merytorycznie i kulturalnie zwrócić uwagę na błędy a przy tym dobrze pracować bo firma warta tego

  Zobacz wszystkie opinie (114)

  Pracodawca

   Aktualność

  Na czym polega skuteczność usługi sprzątającej?


  ·       Plan sprzątania – jest związany ze specyfiką obiektu, każda powierzchnia posiada określony charakter, wymagający użycia dedykowanych środków oraz podjęcia odpowiedniego działania. Należy ustalić harmonogram, według którego jedne czynności wykonywane są dwa razy dziennie, inne raz dziennie, co drugi dzień, raz w tygodniu, co dwa tygodnie, raz w miesiącu lub raz na kwartał. Zgodnie z powyższym planuje się schemat, metodykę oraz związane z nią techniki sprzątania, co jest konieczne, szczególnie jeżeli chodzi o działania pracownika, który swoją pracę musi wykonać sprawnie, dosyć szybko i przede wszystkim dokładnie.


  ·       Dobór odpowiednich środków – każda powierzchnia posiada inną charakterystykę. Ważny jest wybór odpowiedniego, renomowanego środka czyszczącego, który sprosta stawianym wymaganiom. Równie ważne jest dobranie określonych narzędzi pracy takich jak ścierki, mopy, czy maszyna myjąca. Ostatnia z wymienionych musi posiadać funkcje, które będą adekwatne do charakteru czyszczonej powierzchni. W zależności od potrzeb używa się maszyny pchanej lub z operatorem.


  ·       Personel – przy wyborze właściwego kandydata, należy kierować się określonymi kryteriami, takimi jak zdobyte doświadczenie i umiejętności, cechy interpersonalne, nastawienie przyszłego pracownika oraz odpowiednia prezencja. Oczywiście, wymóg posiadanego doświadczenia nie zawsze jest decydujący. Jeżeli odpowiednio przygotujemy pracownika do wykonywania obowiązków, będziemy regularnie organizować szkolenia podwyższające kompetencje, na pewno uda nam się stworzyć zgrany i skuteczny w działaniu zespół.


  ·       Szkolenia – pracownik musi posiadać umiejętności, które są wymagane na jego stanowisku pracy. Znajomość chemii i jej użycia, umiejętność obsługi narzędzi, w tym maszyny myjącej lub właściwe czyszczenie sanitariatów, to nie kwestia domowych przyzwyczajeń, a wiedzy zdobytej na profesjonalnych szkoleniach.


  Jesteśmy firmą, która za priorytet stawia sobie spełnienie wszelkich oczekiwań klienta, dostosowując w tym celu odpowiednie działania personelu, właściwe techniki sprzątania i wiedzę z zakresu stosowanej chemii oraz narzędzi.


  Zapraszamy do nawiązania współpracy!
   
  Kontakt telefoniczny: 881 968 220 lub 692 418 425


  Kontakt mailowy: biuro@hwprestiz.pl  Znajdą nas Państwo również na Facebook’u.

  BHP Protect System Sp. z o.o.