BHP Protect System Sp. z o.o.

5 Dodaj opinię
BHP Protect System Sp. z o.o.
5 26 36 5 1

Czym się zajmujemy?

Specjalistyczne sprzątanie obiektów

  Pracownik
   Opinia

  Polecam firmę, środki czystości dostępne, wypłata na czas, pracuje do teraz

  ewelindusia
   Opinia

  Bardzo solidna, dobra firma. Wypłata na czas, nie brakuje środków czystości , doskonałe, elastyczne podejście do osób niepełnosprawnych. Przełożeni wyrozumiali , z dużą empatią, szczególnie brygadzistka Ewa na Białym Orle w Piekarach. Naprawdę , firma godna polecenia .

  Pracownik
   Opinia

  Bardzo dobra i uczciwa firma, godziny pracy elastyczne, miejsce i stanowisko dostosowane do potrzeb pracownika, szef bardzo dobry i ludzki!!!! Co w tych czasach najważniejsze, kierownictwo zawsze pomocne i otwarte na potrzeby innych, wypłata zawsze wpływa na konto z początkiem miesiąca ,jeżeli ktoś szuka stałej i stabilnej pracy - polecam!

  Pracodawca

   Aktualność

  Na czym polega skuteczność usługi sprzątającej?


  ·       Plan sprzątania – jest związany ze specyfiką obiektu, każda powierzchnia ma swój charakter i wymaga określonych środków i podjęcia odpowiedniego działania. Oprócz tego ustala się harmonogram działań, jedne czynności wykonywane są dwa razy dziennie, inne raz dziennie, co drugi dzień, raz w tygodniu, co dwa tygodnie, raz w miesiącu, raz na kwartał. Dodatkowo, planuje się schemat i metodykę i związane z nią techniki sprzątania, co wbrew pozorom jest konieczne, szczególnie dla pracownika, który swoją pracę musi wykonać sprawnie, dosyć szybko i przede wszystkim dokładnie.


  ·       Dobór odpowiednich środków – nawiązując do powyższego punktu, każda powierzchnia posiada inną charakterystykę. Środka do czyszczenia toalet na pewno nie użyjemy do przetarcia biurka, czy mycia podłogi. Ważny jest wybór odpowiedniego, renomowanego środka czyszczącego, który sprosta stawianym wymaganiom. Równie ważne jest dobranie odpowiednich środków takich jak ścierki, mopy, czy maszyna myjąca. Ostatnia z nich musi posiadać funkcje, które będą adekwatne do charakteru czyszczonej powierzchni. W zależności od potrzeb używa się maszyny pchanej lub z operatorem.


  ·       Personel – przy wyborze właściwego kandydata, należy kierować się określonymi kryteriami, takimi jak zdobyte doświadczenie i umiejętności, cechy interpersonalne, nastawienie przyszłego pracownika oraz odpowiednia prezencja. Oczywiście, wymóg posiadanego doświadczenia nie zawsze jest decydujący. Jeżeli odpowiednio przygotujemy pracownika do wykonywania obowiązków, będziemy regularnie organizować szkolenia podwyższające kompetencje, na pewno uda nam się stworzyć zgrany i skuteczny w działaniu zespół.


  ·       Szkolenia – są bardzo ważne przy wykonywaniu usług, pracownik musi posiadać umiejętności, które są wymagane na jego stanowisku pracy. Znajomość chemii i jej użycia, umiejętność obsługi narzędzi, w tym maszyny myjącej lub właściwe czyszczenie sanitariatów, to nie kwestia domowych przyzwyczajeń, a wiedzy zdobytej na profesjonalnych szkoleniach.


  Jesteśmy firmą, która za priorytet stawia sobie spełnienie wszelkich oczekiwań klienta, dostosowując w tym celu odpowiednie działania personelu, właściwe techniki sprzątania i wiedzę z zakresu stosowanej chemii oraz narzędzi.


  Zapraszamy do nawiązania współpracy!
   
  Kontakt telefoniczny: 881 968 220 lub 692 418 425


  Kontakt mailowy: biuro@hwprestiz.pl  Znajdą nas Państwo również na Facebook’u.

  ×
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

  Joanna Koczaj-Dyrda
  Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny