ATPark
Profil oficjalny - płatna współpraca
ATPark
Profil oficjalny - płatna współpraca
Opinie
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Wywiadu udzielił/aKrzysztof
25.04.2023 10:58
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Chcę zmienić wizerunek firmy w Internecie. ATPark sp. z o.o. zajmuje się zarządzaniem i obsługą parkingów. To bardzo niewdzięczny temat. Kierowcy często nie czytają regulaminów, nie stosują się do zasad, a następnie wylewają żale online, gdy otrzymują kary za brak biletu postojowego.
Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?
Specjalista ds. PR - zarządzam komunikacją firmy.
Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?
Tak, pracuję zdalnie :-)
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?
Nie mam pojęcia. To nowo utworzone stanowisko pracy w firmie. Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące dla mnie.
Jak długo pracujesz w tej firmie?
Od trzech miesięcy.
Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.
Tak, ze względu na przyjazne podejście osób zarządzających oraz bezpośredniego przełożonego. Czuję wsparcie całego zespołu. Dodatkowo wynagrodzenie zawsze jest wypłacane na czas.
Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.
Lubię przyjemną atmosferę i wzorowy kontakt z osobami zarządzającymi firmą. Nie lubię tego, że trzeba mierzyć się z niesprawiedliwym hejtem w internecie, a czas ten można by przeznaczyć na ciekawsze zajęcia bezpośrednio budujące wizerunek firmy.
Jakie są możliwości rozwoju na aktualnym stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynika?
Wszystko zależy tak naprawdę ode mnie. Pracuję na samodzielnym stanowisku i mam dużą dowolność jeżeli chodzi o wykonywaną pracę. Działania komunikacyjne planujemy wspólnie, pojawiają się nowe możliwości, które na pewno wykorzystamy.
Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?
Nie oczekuję od pracodawcy szkoleń w zakresie komunikacji/PR. Firma działa w zupełnie innej branży i jest dobra w tym, co robi na co dzień.
Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?
Atmosfera jest bardzo przyjemna. Tak, jak wspomniałem - mogę liczyć na pełne wsparcie zespołu i wyrozumiałość, a także otwartość na moje pomysły. Wynika to z dobrej komunikacji i kreatywności członków zarzadu.
Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.
Pracodawca przestrzega warunków, które określiliśmy sobie w umowie o współpracy. Nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń.
Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?
Myślę, że warto byłoby podejść niestandardowo do budowania wizerunku, ale moja w tym głowa, żeby jak najwięcej wykombinować w tym temacie. Potrzeba tylko czasu. :-)