databroker

Warszawa

Rozmowy kwalifikacyjne w databroker

tele 2014-08-23 10:13:02
Stanowisko:
Telemarketer

Przebieg rekrutacji:
Mam kilkuletnie doświadczenie i specjalizuję się w technikach sprzedaży telefonicznej oraz bezpośredniej. Oczywiście różnią się one znacząco. W zakresie świadczenia usług przez telefon dobór odpowiedniej techniki zależy od bazy (świeża, czy przedzwoniona, a jeżeli to końcówka i klienci są zmęczeni i zdenerwowani ich nękaniem należy zastosować zupełnie inny sposób rozmowy z nimi). Przyszłam z innej firmy, gdzie dzwoniłam w ramach projektu WIP i miałam dobre wyniki. Rekrutujący pozytywnie ocenili moje osiągnięcia i rozpoczęłam pracę dla databroker S.A od następnego dnia. Rekrutujący wydawali się osobami którym zależy na nowym wartościowym pracowniku na WIP, bo ten projekt bardzo kulał. Zdziwiło mnie to trochę, ale wierzyłam w swoją wiedzę i doświadczenie. Po kilku dniach okazało się że problem na tym projekcie tkwi w SV Wiolecie B. całkowicie nieprzydatna na tym stanowisku i zdecydowanie ona jest główna przyczyna złych wyników na WIP i siania mobbingu.

Pytania:
Pytali się :Jakie mam doświadczenie w tej pracy. Jakie mam oczekiwania finansowe, i od kiedy chcę podjąć pracę.
Ja zadawałam pytania nt. stabilności pracy, atmosfery, zaznaczyłam, że jeżeli występuje mobbing, to na tę pracę się nie zgodzę. Zapewniono mnie, że atmosfera jest super i jest zapewniona stabilizacja. Okazało się, że mobbing unosi się na sali jak duszne powietrze pozbawione tlenu w lecie w databroker S>A.(temperatura wynosiła ponad 30 stopni). Warunki pracy urągają BHP i innym podstawowym zasadom jakie ma obowiązek zapewnić zleceniodawca w miejscu pracy wskazanym przez niego.

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: bardzo trudny
0
norma 2014-11-22 17:45:30
Stanowisko:
Konsultant

Przebieg rekrutacji:
Bardzo mila kobieta, o wszystkich szczegolach poinformowala juz na rozmowie, odpowiedziala na wszystkie pytania, niesamowicie przyjazna otwarta i ciepla osoba.

Pytania:
wiecej pytan zadawlismy my niz ona. na rozmowie face to face pytala o zainteresowania, prawdopodobnie zeby sprawdzic poziom komunikatywnosci i charakter

Czy dostałeś pracę? tak, ale nie przyjąłem

Stopień trudności: łatwy
0
Grafik 2015-04-14 18:16:03
Stanowisko:
Telemarketer

Przebieg rekrutacji:
Zostalem zaproszony poinformowany o stawkach i czym sie zajmuje firma bardzo fajnie milo i bez natrectwa

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: bardzo łatwy
0
madziawu 2015-09-08 20:54:05
Stanowisko:
Konsultant

Przebieg rekrutacji:
Odbyło się szkolenie, po którym nastąpiła selekcja naturalna.

Pytania:
Brak

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: bardzo łatwy
0
slazak 2015-10-06 23:03:20
Stanowisko:
konsultant

Przebieg rekrutacji:
Przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjną. Przeszedłem ją pomyślnie. Żadnych scenek sprzedażowych, tylko po prostu musiałem coś powiedzieć o sobie. Innego pracownika zaprosili na szkolenie. Rozmowa rekrutacyjna była przez telefon. Przez 3 dni szkolenia rozmawialiśmy każdego dnia przez telefon. Dopiero pod koniec 3ciego dnia powiedzieli mu, że ma zły głos przez telefon i jednak go nie zatrudnią. Po co była zatem ta rozmowa kwalifikacyjna przez telefon? Wtedy nie wyczuli jaki ma głos?

Pytania:
Musiałem opowiedzieć coś o sobie. Dosłownie minuta i byłem już poinformowany o zakwalifikowaniu się.

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: bardzo łatwy
1
Zostaw raport z rozmowy kwalifikacyjnej w databroker - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twój raport był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie databroker