Grafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała Sp.j.

Białystok

Opinie o Grafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała Sp.j.

123456 2011-07-11 13:26:15
,,pensje całkiem niezłe".......na żarty się komuś zebrało i to grube hahaha
były ph 2012-05-29 20:05:02
Praca kiedyś była w porządku - wynagrodzenie nigdy. Prowizja - jeśli była - to pod stołem. Wsparcie - żadne, oczekiwania - ogromne. Załoga - poza nielicznymi wyjątkami - rewelacja. Obecnie jest dużo gorzej. Z własnego doświadczenia - nie polecam. I żeby była jasność - ja wiem, że to firma handlowa, a nie charytatywna - ale ludzi należy traktować z szacunkiem, a wtedy będą najlepszymi pracownikami pod słońcem. Pozdrawiam!!
Monika 2012-09-14 22:59:16
Zgadzam się z przedmówcą. Wykorzystywanie pracowników, pensja to najniższa krajowa, kombinowanie żeby tylko premii nie wypłacić a jak w końcu upomnisz się o swoje to usłyszysz, że na twoje miejsce (jak zresztą nagminnie jest to powtarzane przez właścicielki) przyjdzie ktoś inny. Rotacja pracowników ogromna i brak szacunku w stosunku do pracowników. Najgorsza firma w której pracowałam. Plus to jedynie współpracownicy, których serdecznie pozdrawiam.
3
gość 2012-10-21 11:09:16
Nic dodac nic ujac. Jak wyzej. Plusem jest jedynie umowa o prace a nie jak w przypadku firm konkurencyjnych umowa smieciowa.
Ciekawy 2013-03-18 21:48:10
Proszę o aktualne opinie o tej firmie, zamierzam złożyć tam swoją aplikację. Pozdrawiam
1
Klient 2014-11-25 20:23:12
Już trzeci raz byłem światkiem jak traktowany jest tam pracownik. Doradzała mi młoda Pani zresztą już trzeci raz. Jest cierpliwa i uśmiechnięta widać że dobry handlowiec nie mówiła że to o co pytam nie istnieje na rynku (nie wywyższa się i nie mówiła że na pewno nie istnieje) tylko że nie wie i zapyta bardziej doświadczonej osoby. Rzeczowa. Gdy pierwszy raz wystawiała mi fv spytałem czy jest nowym pracownikiem bo zawsze obsługuje mnie inna Pani. Odparła z uśmiechem że jest stażystką i zastępuje pracownika. Mam 25 letnie doświadczenie w handlu i umiem rozpoznać dobrego handlowca. Ponieważ chciałem jeszcze pooglądać towar na półkach z myślą że kupie coś jeszcze podziękowałem za pomoc. Minęła może minuta widziałem jak siada za biurko odbiera telefon, odkłada słuchawkę -przylatuje Paniusia nie wiem czy właścicielka czy pracownik i krzyczy na dziewczynę że - za wpinanie faktur się wzięła, a widać stos faktur. Dziewczyna starała się tłumaczyć że to konieczność a Paniusia że ją nie obchodzi co teraz ma do roboty żeby robiła to co jej zleca, aż mi się szkoda młodej zrobiło. Widać od razu że ta Paniusia obrała sobie ją na cel. Takich ludzi wyczuwam na odległość. Od razu uśmiech młodej znikł z twarzy. Żeby ktoś tak w mojej firmie przychodził i podnosił głos na innego pracownika od razu bym go zwolnił. Sam też nie podnoszę głosu nawet w nerwach bo to brak kultury i poszanowania dla drugiej osoby. Pomyślałem sobie jak tak traktują stażystów to jak traktują tam pracowników. Mam nadzieję że ta Pani znajdzie szybko inną pracę czego życzę jej z całego serca. W końcu wypłata zasiłku przez UP dla takiej osoby to żaden zarobek. Ja bym na miejscu tej Pani rzucił tą pracę na pewno znajdzie lepszą, a już na pewno lepsze środowisko pracy. Pierwsza zasada: nie poniżaj pracowników przy klientach. Wysłał bym tą Panią na szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi.
2
Monika 2016-05-26 12:01:10
Bardzo dobrze, że pisze to klient i jak widać człowiek "w porządku", który widzi chamstwo. Zacytuję "Pierwsza zasada: nie poniżaj pracowników przy klientach.", druga powinna brzmieć: "NIGDY nie poniżaj pracowników" niezależnie czy jest ktoś obok, czy nie. Szkoda, że nie zwrócił Pan uwagi tej paniusi. To ona powinna dostać reprymendę za prostackie zachowanie.
Zostaw swoją opinię o Grafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała Sp.j. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała Sp.j.