logo GZUG Gliwice

GZUG Gliwice

Gliwice

Opinie o GZUG Gliwice

Klempa 2017-04-20 21:15
Danielu skończyła się sielanka ,będzie wykon może będzie i jakaś premia o przywilejach zapomnij. Do roboty bo ja mam czas i kasę .
Jacek 2017-04-21 00:22
Witam serdecznie. Panowie czytam wasze posty i mam nieodparte wrażenie, że, przynajmniej część z was, jest bardzo mocno robiona w balona-myślę tutaj o waszych zarobkach, atmosferze pracy oraz przełożonych. Proponuję wam, a przynajmniej części z was, olanie dołu i poszukanie sobie zatrudnienia na tzw. Strefach.

Szukacie stabilnej i normalnej pracy? Szukajcie jej na Strefach ekonomicznych. Przykład? Proszę bardzo! NGK CERAMIKS Polska.
Ktoś z was zapyta: co tam takiego cudownego facet jest?! Odpowiem krótko: UCZCIWOŚCI. Resztę dopiszcie sobie sami.

Pozdrawiam!
Koko 2017-04-21 11:21
Jakie zarobki?
Młody 2017-04-21 11:26
Na forum od nich wejdz zarabiaja hehe
na nieee 2017-04-21 11:44
daj se spokoj z praca jak robot i pod agencja na poiczatek bez sobot 2050 kolega sie przyjal i szuka nowej pracy .... brakuje ludzi do pracy ze na stronce o gornictwie sie oglaszacie ,zacznijcie placic
Kolo 2017-04-21 12:10
Dokładnie szukają jeleni, to już to nasze górnictwo jest sto razy lepsze bo nie pracuje się jak robot 8 godzin i bony są a tam co gola wypłata i żyj cały miesiąc potem
zorientowany 2017-04-21 13:31
Słuchaj gościu,bij strzałe z tego forum.Rekrutacje to ty sobie rób w hilfce .
Borys 2017-04-21 20:36
A co my będziemy mieć w naszym gzugu. W pgg tną wszystko na potęgę, a my liczymy że skarb państwa nam da. Wydaje mi się , że czas na podjęcie decyzji jest właściwy.
angel 2017-04-21 22:56
skoro masz chec na prace na strefie pod agencjami 4-7 lat i potem laskawie moze pod firme to spoko proboj robotuf potrzebuja na juz na teraz poczytaj jakie sa plusy ktorych brak zatrudnienia pod agencja w pgg tna ale robota ciekawsza i napewno gorzej jak na strefie nie ma nie pi//dol
doni 2017-04-22 14:07
Czy to prawda że zgzugu odchodzą lawinowo do srk i pod kopalnie ? Ponoć oddelegowani ludzie szukają na gwałt pracowników obiecując gruszki na wierzbie. Chciałem się zatrudnić do gzugu na Chwałowice, ale to co czytam na forum to katastrofa.

pawel 2017-04-22 15:17
Pod jaka kopalnie jak kopalnia nie bierze ludzi z gzugu bo ma zakaz podbierania chyba ze ktos ma duze plecy, a w srk jest dosc ludzi ktorzy zostali na likwidowanych kopalniach, jedynie co to slyszalem ze do zgri poszli, a w to co pisza na forum jak bedziesz wierzyl to sie do zadnej roboty nie przyjmiesz bo wszedzie narzekaja i pluja jadem
dziubek 2017-04-22 21:16
prawda prawda,kto ma szanse ten miksuje sie z tej firmy,no chyba ze dla kogos 3 tysie w przodku z czerwonymi to taka bajonska suma ze zostaje hehe.prosty przyklad-ja na halembie 3200 w przodku z dwiema czerwonymi a kolega byly gzugol na tej samej kopalni ale pod nia w odzdziale grp-3500 bez czerwonych.a jak czytam o zakazie przyjmowania nas pod kopalnie to mnie smiech rozrywa od srodka,bo niby kto zabroni-pan glowny haha,moze w czarnogorze skad pochodzi moze cos zabraniac ale w polszi to on oooo taki malutki jest
Borys 2017-04-23 09:03
A do zgri przyjmują ? A ten z Czarnogóry to taki mocny
dziubek 2017-04-23 09:53
kolega czeka na telefon ze zgri ale ciagle go widze w pracy takze ta fala raczej juz przeszla,choc wiadomo po znajomosci wszystko sie da zalatwic .chcialem tylko potwierdzic ze ludzie sie zwalniaja i to nie po to zeby isc na kuroniowke tylko zeby sobie polepszyc byt i to powino byc ostrzezeniem dla tych co sie chca przyjac do gzugu
sprawdzone info 2017-04-23 11:02
Moze czekać bo oni juz nie przyjmują ....
bezrobotny 2017-04-23 12:43
Gzug kaperuje ludzi na chwałowice i jankowice , ale poczta pantoflowa if. że roboty zostały wygrane po bardzo niskich cenach. Może coś wtym temacie bo z gliwic miałbym trochę daleko.
zainteresowany 2017-04-23 13:20
Dziubek,jeżeli możesz,ale szczerze bez ściemy,powiedz mi na jaki zarobek może liczyć strzałowy.Macie w GZUG-u przodki na strzał?Z góry dzięki za info.
na wylocie 2017-04-23 13:41
Ja mam ok. 2.700 - 2.800 z jedną sobotą. Słyszałem że mają przykręcić. Kiedyś roboty były bez przetargu. Mam zabukowaną robotę w jsw. Generalnie nie sram we własne gniazdo, ale byłbym bardzo ostrożny.
kapa 2017-04-23 14:13
czyli co bez soboty 2500 strzalowy to chyba sciema, to ile gornik w przodku 2? po tyłach 1,5?
lecisz w chuja bo do jsw nie przyjmuja
zaiteresowany 2017-04-23 15:09
Gościu boisz się konkurencji,że wypisujesz te bzdury.Prosiłem o konkretną informację.Może mi ktoś takiej udzielić.
na wylocie 2017-04-23 16:09
To że masz papiery górnika strzałowego o niczym nie świadczy. Liczysz że ktoś zaoferuje ci 4-5 tyś zł. zapomnij. Może jak będą strzelać to dają ci znać. A tak na marginesie konkurencja jest bez znaczenia, ty jesteś panem swojego losu i ty decydujesz gdzie i za ile możesz podjąć pracę. Na własnej skórze odczułem zapewnienia ile to nie zarobię, rzeczywistość okazała się brutalna, zweryfikowała moje oczekiwania. Życzę ci , tak szczerze, trafnego wyboru.
zainteresowany 2017-04-23 16:39
Słuchaj,nie bierz tego do siebie,ale dla mnie 2700PLN-nów ,dla strzałowego to jakaś kpina.Tym bardziej,że kolega pisał,że na Halembie jako górnik w przodku zarabia 3200PLN-ów,więc jak dla mnie coś tu jest nie halo.Wiesz,można mieć papiery strzałowego,a chodzić po tyłach.Ja miałem na myśli strzałowego w przodku na strzał z doświadczeniem przodowego.Z dobrą brygadą na jednej zmianie potrafiłem zrobić pełny cykl.Ale z tego były konkretne pieniążki i dla mnie i dla brygady.Dlatego pieniążki o których Ty piszesz są dla mnie śmieszne.
Michał 2017-04-23 17:39
Nie słuchaj go, w przodku nowo przyjęty górnik 2 500 a po okresie próbnym lepiej a co dopiero strzalowy
zainteresowany 2017-04-23 19:16
Jaki macie przodek na Bielszowicach?Na strzał czy na kombajn?
szyderca 2017-04-23 19:24
GZUG nigdy nie boł we strukturach KW ;)
nowoprzyjęty 2017-04-23 21:19
Przestań (usunięte przez administratora) , mam ale 2.800 zł brutta. Obiecują poprawić jak będą nowe roboty.
Michal 2017-04-23 22:13
hahaha ty lepiej skoncz oszukisto
Pawulon 2017-04-27 20:49
Widza że jak wom doli po 300 wiencej na wyplata..to już nikt nie slimto..szkoda że cisza o 14 nastce ktora je na umowie..ale poco..doli 300 wincyj!!!!szkoda ze ino te 300 bedzie prze dwa miesiace..dopuki Zgri i Pgg skonczy przyjecia..otarli wam pyski i tyle w temacie.
Bombelek 2017-04-27 21:14
ja tam zawsze mam 4500 ale robia a nie narzekam tylko
cr7 2017-04-27 22:13
Ufff,a już myślałem,że zablokowali forum.
Hajer 2017-04-27 22:13
Gzug wygroł przetargi na robote na szczygłowicach i na chwałowicach podobno przebił wszystkie firmy co stawały do przetargu podobno robota za konkretno kasa tylko szkoda że teroz ludzi brakuje mom nadzieja że przyjmą ludzi
olek 2017-04-27 22:39
Jeżeli przebił wszystkie firmy to tylko najniższą ceną.Jakie z tego konsekwencje dla ryli są;tłumaczyć chyba nie trzeba.A takimi perspektywami firma ludzi nie pozyska.
Waldi 2017-04-28 09:58
Mi tam wystarczy że jest praca pewna i żeby dali zarobić 2700 netto to będę tu napewno pracował niema chłopy co narzekać w innych firmach jest dużo gorzej i nawet Barbórki niema a kartki są po 10zł o węglu i socjalu już nie wspomne tak że pracować a nie narzekać. A jak komuś nie pasuje i mu mało to zawsze może zmienić profesje pracy na strefie itp nie brakuje.
Oooo 2017-04-28 10:23
Wiadomo praca na strefie jest tylko za jaką kasę przerabiałem już to kiedyś. Pracujesz jak robot po 8 godzin w tym 15min przerwy i do pracy ani nie dychniesz także niema co porównywać a wypłaty od 2200 do 2800 zależy czy ci setki wejdą i te 2700 to chyba nowo przyjęty jesteś bo tak byś te 3000 lub więcej zarobił bez większego problemu
Oooo 2017-04-28 10:24
Hanys 2017-04-28 11:52
Piszesz o kwocie 2700 netto ,a jeźeli dadzą 2300,- to też będziesz pracował -jeszcze odlicz sobie jak to piszesz węgiel to za pracę dostaniesz 2200,- . Chłopie doceń się bo jeżeli będziesz podchodził do sprawy to będziesz roboł dla roboty. DOCEŃ SAMEGO SIEBIE I MIEJ WYŻSZE ASPIRACJE
Waldi 2017-04-28 12:19
Wiadomo że bym chciał zarabiać 5000 tyś albo więcej ale w gzugu to niemożliwe za fizola więc uważam że nie jest źle zarabiając 2700 bo w innych firmach jest gorzej mój zdaniem gzug jest najlepszą firmą na chwilę obecną bo to co daje gzug w tej chwili to w innej firmie tego nie dostaniesz zgodzisz się że mną Hanys
Na wylocie 2017-04-28 14:38
Ci co mieli wyższe aspiracje to się zwolnili i poszli do zgri reszta co została to ludzie którzy za chwilę będą na emeryturze i ci co mają kredyty i się boją zmian tyle na ten temat
bombelek 2017-04-28 15:45
a ja mam 4500 i jestem zadowolony
dziubek 2017-04-28 16:43
masz masz ale brutto hahaha tak to kazdy ma
Bombelek 2017-04-28 19:22
bruto to koles mam 7000 szok co ale trza robic metry a nie płakac tylko
kolo 2017-04-28 19:27
Dobra chlopy jedni narzekaja drudzy chwala ale na dobra sprawe powiedzcie mi CZY JEST JAKAS LEPSZA FIRMA NA DZIEN DZISIEJSZY???
Jak wiadomo ze mnie nie wezma pod kopalnie ani zgri a chce robic pod ziemia to co innego mam zrobic jak nie spróbować w gzugu, w innych firmach gdzie robilem to jest tragedia to co mam zobic?
Kkkjk 2017-04-28 19:42
Wrzuć pasek to uwierze
Anonim 2017-04-28 19:57
W takim wypadku tylko gzug niektórzy narzekają niektórzy sobie chwalą ale prawda jest taka że to jest najlepsza firma na rynku jak do tej pory lepszej nie znajdziesz napewno a to co jest w gzugu to w innych firmach mogą tylko pomarzyć. I jeszcze jedno ludzie narzekają ale napewno nie zmienią firmy bo by sobie pogorszyli i dobrze o tym wiedzą a to że narzekają na kasę to może niema tak jak kiedyś że szło zarobić 5tyś ale narzekają dlatego moim zdaniem żeby wymusić lepsze wypłaty bo się przyzwyczaili do wysokich wypłat a to nie te czasy co kiedyś
Hanys 2017-04-28 21:27
Coś Bombelku cienko z tym zarobkiem - jestem lepszy bez śwąt 9800,- hahaha netto . Musisz się lepiej starać.
Rus 2017-04-28 23:48
Ale kopiejek
ciesielski 2017-04-29 14:26
Ja tam niewiem wiem ze sa lepsze firmy jakie nie powiem bo zaraz polecicie nie ma socialu ale wypłaty dobre z 3k nie wchodzę bez sobot zwykly ciesla ...jesli gzug nie zastrasza i nie mobbinguje jak na grpx to jest nie najgorzej lecz bez szalu .
dobry jestes 2017-04-29 14:48
Haha lepsze firmy ciekawe jakie moze perfekt :D
albo jas pol jesi jeszcze istnieje, w zadnej firmie zwykly ciesla czy gornik nie zarobi 3 bez sobot, a nawet z sobotami w wielu nie idzie zarobic 3 a czasem nawet 2 tez sa takie firmy krzaki ;)
ciesielski 2017-04-30 08:24
Ja nie mowie o perfektach czy jas polach czy innych gownach jeb.ac to. Takie firmy to powinny dawno zniknąć .
Anonim 2017-04-30 12:34
To się zwolnij nikt cię nie trzyma jak są lepsze firmy to po co w gzugu siedzisz
Zostaw swoją opinię o GZUG Gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GZUG Gliwice