ZARA

Łódź

Opinie o ZARA

ja 2011-10-02 21:51:52
Chętnie poczytałbym więcej na temat Zary w łodzi?
xyz 2012-01-29 17:11:48
a ja bym chciał natomiast zwrócić uwagę na to, że wszystkie procedury(w szczególności w trakcie wyprzedaży) są bardzo przestrzegane !!! żaden zwykły pracownik, który zarabia 10 razy mniej np. od KIEROWNIKA REGIONALNEGO DS. OPERACUJNYC nie może złamać procedury, bo jak złamie-to wylot. Oczywiście w/w kierownik plus kierownik sklepu może takie "wałki" robić i nic mu nie grozi!
xzy 2012-01-29 17:14:49
zwrot na dziale damskim i zakup na dz. dzieciecym po tanszej cenie to normalka!!! zero sprawiedliwosci i max obudy, tym bardziej ze KIEROWNIK zarabia 10razy wiecej niz pracownik!!!!!!! po prostu niedobrze sie robi od tego
Zara 2012-02-06 16:08:11
Tym którym nie pasuje praca- niech się zwolnią. Ja tak zrobiłam i szczerze nie żałuję.
... 2012-03-31 23:43:14
zaczyna się wyścig szczurów...Ci, którzy mają coś na sumieniu działają...oliwa zawsze na wierzch wypływa...ale nie wiem czy ten ktoś zrozumie ten przekaz i się ogarnie ;)...wątpię...
pracownik 2012-04-24 01:08:37
Według mnie jest to praca tylko i wyłącznie tymczasowa. Jeśli chodzi o atmosferę jest totalna maskara. Rywalizacja między pracownikami nie wiem o co. Jeśli chodzi konkretnie o manufakturę to kierownictwo fatalnie. Najlepiej cały czas poganiać i krytykować a samemu nic nie robić. Niektórym po awansie na stanowisko kierownicze danego działu całkiem poprzestawiało się w głowach. Wiecznie awantury na kasie głownej o róznicę 10 groszu. Mimo tego, że ma się podpisaną umowę na pół etatu wyrabiasz co najmniej 3/4. Wiadomo są z tego dodoatkowe- marne pieniądze ale wiadomo, że nie każdy chce pracować więc a akurat tutaj nikt o to nie pyta... Obcinanie czasu przerwy w związku ze złymi wynikami inwentaryzacji. Przecież to jest paranoją, żeby na 10 godz mieć tylko 15 czasu na odpoczynek!!! Ogólnie odradzam. Żeby pracować w tej firmie trzeba mieć cierpliwość i przede wszystkim zdrowie oraz odporność psychiczną. Pozdrowienia dla kierownictwa, które nie ma większych ambicji w życiu niż układanie przez minimum 6 lat z rzędu rzeczy galerii. Super osiągnięcie.
... 2012-04-25 23:15:52
a w galerii jest naprawdę miło (nikt nie wchodzi sobie w paradę i w końcu nie ma plotkarstwa i cwaniactwa...i niech tak zostanie :)
anonim 2012-06-06 21:32:17
Zgadzam się! W tej firmie panuje (usunięte przez moderatora) z tego powodu musiałam się zwolnić i głęboko wierzę, że w końcu ktoś za to odpowie!!!!!!
obcy 2012-07-26 20:18:03
a z ciekawości jakie są zarobki w Zara
nick 2012-07-27 10:09:43
zarobki, jak zarobki. jako praca dorywcza, można się utrzymać. z pewnością nie jest to praca na całe życie.
ja 2012-09-09 18:06:10
A w Zarze w manu to same nowe twarze:
byly 2012-10-08 19:21:32
smutne, ze ludzie wykształceni z magistrem muszą pracować za marne grosze jako sprzedawcy ciuchów :(
poleam 2012-10-08 19:59:48
ja polecam. Solidna firma
anka 2013-05-14 09:16:46
Co macie dokładnie na myśli pisząc solidna firma i "zarobki, jak zarobki. jako praca dorywcza, można się utrzymać"? Możecie napisać coś więcej na ten temat i ile mniej więcej się zarabia? Chodzi mi o taką orintacyjną sumę. Idę tam za parę dni na rozmowę i chciałam dowiedzieć się trochę więcej na temat pracy w Zara
do anka 2013-05-14 11:33:44
w takim razie na rozmowie się wszystkiego dowiesz
klient 2013-05-22 22:36:29
1/2 etatu, z nadgodzinami mozna wyjsc okolo 1000 pln, ale jak nie ma nadgodzin to okolo 800-900 na reke, visual 1500, kierownik okolo 3000 tysi
anonim 2013-06-06 10:44:59
klient no to jak taka kasa za pół etatu to nie jest wcale tak źle chyba. A to jest netto czy brutto? A w sklepie Zara w Łodźi to praca ma charakter taki że się jest na nogach cały czas czy raczej nie?
anonim:) 2013-06-07 09:37:46
anonim - 2013-06-06 10:44:59

na nóżkach kochana cały czas.Robota, robota.
Trzeba budowac zachodni kapitał i tam ma iść kasa.
Marcin 2013-06-07 09:45:01
Witam.Już wkrótce wasz dział(NINO) może odwiedzić ktoś kogo się nie spodziewacie bo sygnały dotarły dość wysoko o tym co tam się dzieje.Teraz to już tylko kwestia czasu.Pozdrawiam.Dozobaczenia
anonim 2013-06-07 10:48:21
A jak pójdę do pracy w Zara w Łodzi to ile tam przysługuje przerwy na cały dzień? Zastanawiam się nad tym czy zatrudnić się tam ale nie jestem pewna czy wysyłać cv. A wiecie może jaką dają tam umowę?
osoba 2013-06-09 23:29:48
(usunięte przez administratora) Teraz większość osób to przypadkowi pracownicy lub tacy, którzy muszą pokazać jacy są ważni bo pracują w Zarze. Życzę Pani pewnej żeby zajęła się praca, a nie plotami i zwlanianiem ludzi i niech popracuje trochę nad sobą bo kompltenie nie reprezentuje marki, a wręcz odstrasza klienta. Zyczę dużo siły osobom pracującym w Zarze...miło powspominać czasy kiedy w Zarze panowały rządy poprzedniego prezesa i było mnóstwo ludzi z pasją...większość z nich przejrzała na oczy i już tu nie pracuje, bo Zara zabija wszelaką pasję w człowieku, a wyzwala egoizm i chęć złapania za stołek za wszelką ceną...
Anonim 2013-06-10 09:42:02
Przerwa przysluguje pracownikowi po co najmniej 6 godz pracy(15min) w ciągu doby i nie daj sobie wmówić inaczej.Umowa na Pół etatu jak już i nic poza tym ale na pewno dojdą godziny i przesuwanie grafika.Ogólnie nie polecam.Zmarnujesz tam swoje nerwy i cenny czas.
Stefan 2013-06-10 09:45:22
Kiedyś gdy cię zwolnią to docenisz ludzi.
anonim 2013-06-10 10:25:52
Anonim ale to przesuwanie grafika to chyba nie jest z dnia na dzień tak? Uprzedzają odpowiednio wcześnie?
Anonim 2013-06-21 15:00:24
Przesuwają grafik z dnia na dzień oczywiście nie zawsze ale musisz być przygotowana.To się nazywa dyspozycyjność.A więc nie będzie ci łatwo pogodzić czasem spraw prywatnych z pracą.
ewa 2013-06-21 15:36:24
Jeśli będę w takim razie chciała się zamienić bo mi np popołudnie w dany dzień nie odpowiada i chciałbym na rano to muszę mieć zgodę kierownika na to czy poprostu mogę się zamienić i wpisać zmianę w grafik?
nitka 2013-06-23 21:41:25
Musisz mieć zgodę kierownika , i jeszcze musi być to zgodne z KP.
ewa 2013-06-24 09:42:09
No nie. To pewnie szanse na to że akurat będzie do zgodne z KP są chyba małe. Praca jest 8 h dziennie czy więcej?
były pracownik 2013-06-25 17:08:09
Dużo zależy od managera -kierownika działu bądź sklepu.
ewa 2013-06-25 21:12:23
były pracownik no ale są chyba ustalone jakieś konkretne zasady jeśli chodzi o ilość godzin którą dziennie trzeba przepracować
były pracownik 2013-07-01 17:15:40
nie nie ma żadnych zasad, nie licząc kp;)
ewa 2013-07-01 22:52:44
No myślałam że trochę inaczej to funkcjonuje w przypadku takiej znanej firmy. Czy imprezy, jakieś wyjazdy są raz na jakiś czas?
Cler 2013-07-02 17:12:04
wyjazdy, imprezy, praca kiedy ci pasuje, a co to koncert życzeń?
Liczy się dyspozycyjność i to co możesz zaoferować firmie. Trzeba dużo od siebie dać to może cie docenią.
ewa 2013-07-02 19:33:30
No ja rozumiem że jak daje sie dużo od siebie to doceniają pracownika no ale też nie chce sytuacji że raz odmówie bo naprawdę nie będę mogła przyjść i już będą krzywo patrzeć
Cler 2013-07-03 11:10:21
Jeszcze nie słyszałam, żeby kogoś zwolnili, bo odmówił przyjścia do pracy w swój wolny dzień. Weź pod uwagę, że jak pójdziesz na rozmowę i ewentualnie dostaniesz pracę to się wszystkiego dowiesz, a nie kombinujesz.
ewa 2013-07-03 11:29:32
Ja nic nie kombinuje tylko chodzi mi o samo zapoznanie się z tym jak tam jest ponieważ jak pójdę na rozmowę to dowiem się to co oni będą chcieli mi powiedzieć a nie tak jak to wygląda ze strony pracownika
Anonim 2013-08-30 07:15:05
Ile dają kasy w Zara Łódź?
ass 2014-12-05 00:35:58
a czy szanse rozwoju w tej firmie jest wogóle ? jeżeli chodzi o kwestie finansowe to są narzucone z góry podstawa i ewentualnie premie ? a jak przebiega atmosfera pomiędzy pracownikami i czy pracodawca też jes miły i rozumie pracownika jeżeli chiałby się zwolnić lub mieć dzień wolny? jak to jest naprawde ktos wie?
Buba 2014-12-10 09:14:39
Nie pracuje już tam kilka lat, ale mam znajomych co jeszcze tam wytrzymują. Kiedyś było beznadziejnie i teraz też podobno jest nie lepiej. Jak chcesz mieć dzień wolny no to jest UŻ. Możesz wyjść później, ale wcześniej z pracy to już jest straszny problem. Ja jak miałam okazje tam pracować to raz się do mnie doczepiono, że za często do toalety chodzę. Myślę, że zależy też, że zależy to od sklepu. GŁ bym nie polecała. Reszta ponoć w miarę ok.
toaj 2015-06-30 18:40:16
@Buba praca w sieciówce zawsze jest ciężka, bez różnicy o jaką sieciówkę chodzi niestety, w sensie jeśli mówimy o tych z niższej półki, bo jeśli o tych z wyższej, to wiadomo że i jakość traktowania pracownika jest lepsza. Jeśli komuś taka praca nie przeszkadza i się w niej odnajduje to jest dla niego miejsce - http://ofertapracy.monsterpolska.pl/getjob.aspx?JobID=152292012
kutsi 2015-08-14 19:49:25
Byłem pracownikiem firmy Zara jeszcze kilka lat temu. Wtedy nic nie zapowiadało , że cokolwiek może się tu zmienić na niekorzyść. A tu proszę. Zmieniłem sklep w którym pracowałem , zmienił się kierownik i nagle wszystko się posypało. Jednak szef robi tutaj zdecydowaną różnicę. Czas szukać czegoś nowego...
Maggi 2015-10-22 12:58:37
generalnie nie polecam. To dobre miejsce dla studenta na czas studiów, a i tak często jest problem z grafikiem zmienionym na ostatnią chwilę.
Nie ma co liczyć na szacunek do pracownika. Menadżerowie muszą realizować cele postawione przez swoich zwierzchników i "po trupach do celu" jest określeniem w sam raz.Ludzie bardziej ambitni i pracowici są albo wykorzystywani do granic, albo zwalczani jako niebezpieczna konkurencja.
smutne
ania 2015-10-22 16:02:29
@Maggi, a da sie zarobic tam , czy jakies marne wynagrodzenie, ja kiedys pracowalam w inditexie ale w innym brandzie, ale to kilka lat temu ,umowa byla slaba, najgorsze wyprzedaze, sprzatanie do poznych nocnych godzin, przyjmuja ciagle w zarze kogos, w jakim miescie pracujesz i w jakiej galeri, mozna aplikowac mailowo
swderfgt 2016-01-09 00:19:07
czesc, no a Zarze to teraz rekrutuja w Katowicach sprzedawcow i w Bydgoszczy dyrektora sklepu jakby ktos był zaintersowany podjeicem pracy tam u nich..
fiki 2016-02-02 14:04:53
No własnie swderfgt widziałem teraz ogłoszenie, stanowisko to Visual Merchandiser - Sprzedawca. Chwala sie tym, ze oferują umowę o pracę i stabilne zatrudnienie, a także rozwój zawodowy – 75% awansów wewnętrznych.
kaszmir 2016-02-12 21:31:33
najważniejsze, że możliwe jest u nich zatrudnienie w ramach umowy o pracę @fiki. Wiecie czy jest jeszcze szansa na jakieś benefity oprócz zniżek na ubrania? Dzięki za odpowiedź
Jaś 2016-03-04 20:40:11
jak dla mnie, takie zniżki na ubrania to już jest coś. Jednak sklep ma dość wysokie ceny, nie każdego na to stać, tym bardziej sprzedawcę :) szukają dyrektorów teraz, ale na to się nie załapię :)
taso 2016-03-10 18:23:34
Z tego co wiem to jakieś dodatki ogólnie są @Jaś. Aczkolwiek zapewne nie za duże. Plusem pracy w tej firmie jednak na pewno jest rozbudowany pakiet socjalny
paris 2016-03-12 20:34:27
u nich od akiegoś czasu szukaja ludzi na stanowisko jako Koordynator - Comercial, VM i tu doswidczenie to min 2 lata jest wymagane tak naparwde wiec w sumie oferta dobra.
Kixo 2016-05-15 16:38:29
No te 2 lata doświadczenia wymaganego to nie jest jeszcze jakoś bardzo dużo, tym bardziej, że na samo stanowisko sprzedawcy wymagają doświadczenia i zainteresowania modą @paris.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZARA