Solid Security

Łódź

Opinie o Solid Security

mapet 2010-02-17 17:22:16
witam a jaka jest teraz sytuacja w solidzie w Łodzi i ile tam można zarobić???? napiszcie coś proszę!!!!!
xxx 2010-03-26 16:17:01
Szkoda gadać, szkoda zdrowia
Bezprawie, wyzysk,
pająk 2012-07-26 15:59:22
Kol. szkolenia to są na papierze (hihihi) przecież kierownictwo musi mieć kase!!!
mirko_W 2012-09-03 19:06:59
[usunięte przez moderatora] Kary za byle co: telewizja, laptop,książki,umundurowanie
Pensje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] iste: 240h = 1200PLN
Szkolenia na papierze(za nie podpisanie szkolenia kara)
anonim 2013-06-21 18:35:48
Czyli nie ma szans na więcej niż 12 zł w solid Security? Mam licencję 2 stopnia i pozwolenie na broń, jak i duże doświadczenie, chciałbym zmienić firmę. Gdzie tak kierownik przez radio się drze?
zwiedziony 2013-11-19 00:39:49
Płacą 5zł za godzinę, zmianowość 24h czuwania i 24h odpoczynek i tak w kółko. Nie ma urlopów, zwolnień chorobowych jest tylko praca.
gość 2013-11-23 11:37:50
bardzo kiepska płaca i atmosfera i oczywiście wypłata powiedziana załóżmy 1400 schodzi jak się okazuje do 1000 :) , nie polecam
ja 2013-11-23 16:10:00
Super firma dla początkujących, 2500 na rękę plus broń dają można sobie postrzelać na strzelnicy
pracownik 2013-11-24 10:23:48
Lepiej dać sobie spokój i poszukać innej pracy , więcej można stracić niż zyskać nie mówiąc już o zdrowiu
On Z Łodzi 2014-02-11 10:45:35

Jaki numer widziałem ostatnio na zakupach dawną panią koordynator Solidu, która teraz pracuje w konkurencji jako kierownik. Wszystko by mnie nie zdziwiło ale uwagę przykuło to, że chodziła po manufakturze z Dyrektorem z Warszawy Solidu. (usunięte przez administratora)
Staszek 2014-05-18 17:21:23
Ja tam o solid security słyszałem duzo dobrego, to troche dziwia mnie tutejsze komentarze, jest chyba troche lepiej...
pawelxp 2014-08-17 09:42:23
jesli ktos by pytal co to za firma Solid Sekurity to wiedzcie, to firma zatrudniajaca pracownikow do pilnowania i pracownicy z umiarkowanym stopniem niepelnosprawnosci pracuja 40 godz. tygodniowo czyli ta firme nie obowiazuje nowelizacja o 35 godz. tygodniu pracy.W praktyce wycisna cie jak gabke i kaza robic co im sie podoba a wplanach jest jeszcze bawienie dzieci kierownictwu
pawelxp 2014-08-17 09:52:07
dlugo juz pracuje ale takiego cyrku jak Solid Security nie spotkalem.Pracuje na czterch umowach we Wroclawiu,Warszawie,Rzeszowie, Krakowie i konia z rzdem kto zgadnie dlaczego a wogole pracuje w woj.Lodzkim w sporym obozie pracy.Przekraczasz brame zakladu i z czlowieka stajesz sie robotem, ktory nie moze miec uwag,nie wolno sie uskarzac, nie ma zasad bhp a jak ci sie cos stanie to jestes w rekach Boga.
usain 2014-08-17 15:58:24
Nie jestem przekonany, czy ta ustawa w sensie nowelizacja 35h tygodnia pracy dla niepełnosprawnych obowiązuje. Troche zamieszania z tym było z tego co pamiętam, odwoływali sie do trybunału konstytucyjnego itp. Trzeba tez mieć wysoki stopień, bo nowelizacja mówi, że "Czas pracy osoby niepełnosprawnej zaliczonej do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie może przekraczać 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo". Dodatkowo można pracować 40h gdy na wniosek osoby zatrudnionej lekarz przeprowadzający badania profilaktyczne pracowników lub w razie jego braku lekarz sprawujący opiekę nad tą osobą wyraził na to zgodę. Ja uważam Solid Security za dobra firmę, bo wiem tez jak sie dzieje w innych w tej branży. Teraz znalazłem ogłoszenie, że zatrudnią do obiektów handlowych - System pracy dzienny, grafik indywidualny, nie wymagają doświadczenia, zapewniają szkolenie. Jedynie wymagana niekaralność. Stawka 8,50zł netto za godzinę.
Kawalski 2014-10-16 12:25:40
Cześć, widzę, że w Sokołowie Podlaskim pojawiła się oferta na pracownika ochrony. Ktoś może tam pracuje lub pracował i mógłby powiedzieć jak wygląda sytuacja z przełożonymi i stawkami? Można się tam z nimi dogadać z nimi czy raczej kontakt jest utrudniony.. domyślam się, że raczej żadnej możliwości awansu tam nie ma, ale to chyba dobre rozwiązanie dla ludzi chcących sobie dorobić.
Mistrz 2014-10-27 20:54:05
Witam. Gdzie byscie nie pracowali to widze ze na tym forum tylko narzekanie...
Chcialbym zapytac o Solid W łodzi a konkretnie o stacje monitorowania. Chce tam podjac prace i chcialbym zasiegnac opinii. Jak płaca jaka atmosfera itd
aaaaaa 2014-10-31 19:39:41
Witaj Mistrz ! Pracowalam i niepolecam . Caly dzien siedzisz w ciemnosci na monitoringu i po jakims czasie niestety masz dosc ! Placa nie ciekawa i kreca z umowami . Tyle pozdrawiam
Mistrz 2014-11-03 17:22:57
A gdy odchodziles dostales cale wynagrodzenie czy przy ostatniej wyplacie byly problemy zeby Ci ja wyplacili? Ile Ci proponowali na h? i jaka byla atmosfera?
Mistrz 2014-11-03 17:24:40
aaa no i na jak wygladala umowa szkoleniowa bo slychalem ze takowa tam jest?
krawiec 2014-11-06 21:38:01
nie ma co się dziwić , że na forum ludzie narzekają na Solid Security. Piszesz tak jakbyś nigdy nie pracował w tej branży. Łatwo odnaleźć ludzi, własciwie to jeden przez drugiego powie Ci jak niewdzięczna może być praca w tym zawodzie. Czy to będąc Panem od monitoringu czy też pracując bezpośrednio w ochronie mienia
mistrz 2014-11-18 22:42:25
Ale napisales... ;o praca niewdzieczna. Moze sie rozwiniesz opowiesz cos. Mnie nie interesuje praca na obiektach. Mnie tylko interesuje praca w stacji monitorowania. Jak to wyglada itd. Poczatkowa stawka jest atrakcyjna i nie jest to 5 zl na h tylko 9 dlatego w ogole o to pytam.
PRACOWNIK 2014-11-27 22:21:56
CZŁOWIEKU WSZEDZIE TYLKO NIE SOLID
kiewiii 2014-11-28 17:42:26
witaj 'mistrz' pracujesz w tej stacji monitoringu czy nie ? bo obecnie ja mam rozmowe ichcialam sie spytac czy mozesz z wlasnego doswiadczenia powiedziec cos wiecej???
mistrz 2014-12-01 12:36:37
Nie pracuje tam. bylem na rozmowie i zrezygnowalem. I sie zastanawiam czy czasem tam nie zadzwonic i nie zaczac pracowac. Ile CI zaproponowali na godzine? "pracownik" dlaczego wszedzie tylko nie solid? opisz cos itd
pracownik 2014-12-07 20:14:18
jest to kołchoz a kierowniczka strasznie nie mila czeste kary
erni 2014-12-15 13:32:14
A możecie jaśniej i szczegółowo opisać pracę w tej firmie? Pracowałem w innej i byli pracownicy również narzekali, choć warunki nie były aż takie złe. Czy Wy też tak "podkręcacie"troszeczkę? Ile można tam zarobić? Dlaczego jest kołchoz-możecie jaśniej? Jakie kary nakłada na Was kierowniczka? składać cv czy nie?
fajka 2015-01-18 07:19:01
Chce podjac prace w stacji monitorowania czy moze ktos napisac jak wyglada praca. Ile placa?
Jak wyglada umowa szkoleniowa, czy latwo zerwac umowe zlecenie ltora proponuka? Czy sa jakies kary? Niech odpowie ktos kompetentny , nie chce odpowiedzi typu to co wyzej "wyzysk ble ble ble 4 zl/h
bo coa takiego dotyczy zapewne tylko emerytow ktorzy maja emerytury po 1200 i dorabiaja.
Aneta 2015-01-23 18:36:47
Kierowniczki już wyleciała. Może teraz będzie milej:)
Adi 2015-01-30 21:20:38
Powiedzcie cos o tej robocie wiecej =/
borek 2015-06-29 03:50:00
@Adi, a co takiego chciałbyś wiedzieć, bo raczej praca dla solid security nie różni się zbytnio od pracy w innej agencji ochroniarskiej. Co robi pracownik ochrony można domyśleć się z samej nazwy stanowiska, każdy chyba widział na oczy ochroniarza w pracy, czy patrol ochroniarski lub konwojentów, nie ma co pisac ogólników.
monitorek 2015-12-06 05:28:47
W ochronie jest coraz gorzej ze względu na wprowadzenie ozusowania agencje wprowadzają umowy krótkoterminowe na dwa miesiące wypłata za ten okres po trzech pracownik pokrywa zus podatek ubezpieczenie itd.Masakra i dalej poniżej minimalnego wynagrodzenia.Pracodawcy to kombinatorzy i z.......
oli 2015-12-06 14:17:30
moim zdaniem to jest dobra praca moze dla osob chcacych sobie dorobic a nie szuakjacych pracy na stałe, wiadomo ze ze w firmach ochroniarskich dużo nie płaca ale za to dużo wymagaja
sokwa 2015-12-08 17:25:06
racjas moze duzo nei placa. ale w solid security np na stanowisku teraz 11,45 zl godiznowo placa plus ta umowa o prace wiec wcale nie jest az tak zle moim zdaniem
trtr 2015-12-10 20:48:28
@oli mnie na przyklad ostatnio zainteresowala oferta pracy od firmy Solid Security Sp. z o.o. na stanowsiko asystenta przedstawiecila handlowego w Białymstoku
span 2015-12-12 23:59:50
Solid z tego co kojarzę umożliwia dostosowanie grafiku pracy do swoich innych obowiązków i to jest u nich naprawdę dużym plusem bo nie każdy to zapewnia.
malgosiek 2015-12-22 21:55:43
PRACA W SOLIDZIE JEST OK,NIE NARZEKAM TYLKO NA OBIEKTACH SUFO MOGLIBY PLACIC CIUT WIECEJ. POZDRAWIAM.
ruzel 2015-12-28 23:22:40
Ogólnie rzecz biorąc firma nie jest zła, moja znajoma tam pracowała ale w biurze, w Warszawie i bardzo długo tam pracowało, na pieniądze narzekać nie mogła.
Dobry 2016-01-20 14:24:41
Solid? Ludzie strzeżcie się tego dziadostwa jak ognia! Jeżeli szukasz pracy na miesiąc ,dwa bo masz coś w zanadrzu to licz się z tym że jak odejdziesz w trakcie miesiąca to o pieniądzach MOŻESZ po marzyć! Jeżeli nie będziesz PSEM który aportuje i się słucha pANA to NIC nie dostaniesz. Tylko tłuki które są posłuszne dostają kase! Dodatkowo stawki głodowe za które nie da rady nic zrobić! Jeśli chcesz mieć co najmniej 2-2.5 tysiaca to zap****** po 300h w miesiącu! Pracownicy którzy pracują od 160 do 180h są ZEREM. Dobry pracownik dla nich to który robi co najmniej po 230h!!Jak masz wybierać pomiędzy produkcją za 6 zł to idz tam niż do jakiegoś śmiesznego srolidu. Tam chociaż zapłacą.
sebek 2016-01-20 17:11:21
@ruzel owszem sama praca w biurze nie jest zła, z tego co wiem to w Warszawie jest dział reklamacji, tam zarobki powyżej 2000 złotych netto miesięcznie wychodzą.
Solid 2016-01-24 12:55:01
@sebek na dziale reklamacji zarobki 2000 zł netto? Byłem przekonany, że mniej, ale to bardzo dobrze, że tyle. Szukają teraz pracowników ochrony i managerów ds. sprzedaży. Pracownicy ochrony nie mają raczej na co narzekać w Solid bo dostają spokojnie 8 zł na godzinę i to jest jak na takie stanowisko bardzo dobra stawka.
ramen 2016-02-02 21:13:10
2000 na dziale reklamacji to ciekawa kwota i uważam, że w Solidzie można dobrze zarobić. Nie wiem czy to kwestia rozmowy, dogadania się czy to norma..
oho 2016-02-12 20:44:51
Myślę że zarobki w granicach 2000zł są raczej kwestią do negocjacji, przecież zawsze jest szansa na jakies podwyżki. A wiadomo czy pojawiły sę u nich jakies oferty pracy? dzięki
krawiec 2016-02-15 21:45:28
ja tak akurat nie uważam. Z tego co widziałem to oferowali wszystko co mieli swoim pracownikom. Pracownicy ochrony nawet na tyle nie mogą niestety liczyć
loszk 2016-02-23 19:26:29
solid to zdecydowanie jedna z najlepszych firm ochroniarskich funkcjonujących w polsce, np. szukają teraz sporo pracowników ochrony, stawki to nawet 10 zł na godzinę, co jest dużo jak na ochronę
Kowalski 2016-03-01 07:23:52
Nie warto,mizerna kasa bez różnicy gdzie i na jakim stanowisku- nie mówię o pracy w biurze- warunki spartańskie,nikogo nie interesuje temat bhp,kodeks pracy itp.Sam musisz sobie zorganizować stanowisko pracy ;czyli wyposażenie,jedzenie,picie itd .Mało tego za brak jakiegoś elementu wyposażenia - które de facto musisz sam sobie kupić- kara pieniężna.Sprzęt niezbędny w pracy to jest temat science-fiction, brak szacunku , wzajemne nagadywanie i co za tym idzie psucie atmosfery w pracy w stosunku do pracowników i przełożonych.No i kompletny brak kwalifikacji i kultury ze strony przełożonych,nie można liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony firmy w sytuacjach spornych w pracy. Co po niektórym to słoma wyłazi z butów ,że można śmiechu paść,ale czy to jest śmieszne ? Tragedia.
Kowalewski 2016-03-04 11:56:17
Firma? PORAŻKA! Na nic nie można liczyć! stawki 8zł netto - % dla ubezpieczenia i juz nie wychodzi 8 netto a ok. 7.8 zł ! TO jest porażka! Pracownik który jest dobry to ten który robi ponad 250h w miesiącu! Ci co robią po 160-200 są traktowani jako odrzuty!. Ochroniarze... a raczej cieciowanie na każdym obiekcie nie ma nic wspólnego z OCHRONĄ!. Ochrona to tylko z nazwy. Pracownicy ochrony fizycznej ROBIĄ więcej niż muszą! Przejmują obowiązki pracowników sklepu. Ochroniarz dostaje pretensje za wszystko ! Ale jak już zrobisz coś ci każą a nie jest to twoim obowiązkiem to od razu fajny jestes. Natomiast jak nie zrobisz to od razu obraza że ochrona jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp !I te śmieszne przerwy na 10-16h. MACIE TYLKO 2 PRZERWY PO 15 MIN !!! Przecież to jest chore!.
Koko 2016-04-08 17:22:32
No, no. Jeśli ta stawka 10 zł za godzinę @loszk jest netto to lepszej dla ochroniarzy jak żyję nie widziałem. Aż zerknąłem na ofertę od nich na ochroniarza w Warszawie w biurowcu, gdzie trzeba dbać o bezpieczeństwo osób i mienia na terenie obiektu i kontrolować osoby wchodzące do budynku.
Kondzior2 2016-05-14 09:26:12
koko, w moim odczuciu praca nie jest az tak dobrze platna. konkurencja jest w stanie zapewnic standardowo zarobki o 500-1000 zl wieksze. podpowiedzcie mi tylko czy ewentualnie jest szansa ma to aby u nich awansowac?
sasa 2016-05-14 22:01:04
Praca w lodzi na obiektach 7 zl netto to godziwa stawka ????
xxxx 2016-05-29 08:47:47
kiedys robilem w Boszu w lodzi nie polecam stawka glodowa
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security