logo EUROJOB

EUROJOB

Gorzów Wielkopolski

Opinie o EUROJOB

margaret 2016-01-28 11:15:19
Fajne domki mają okolice zoetemeeru, praca zawsze byla, nawet jak nie bylo to robilo się cokolwiek byle było. Nie nazekam . Wyplata na czas , tylko warunkiem jest pilnowanie godzin, kolezanka nie pilnowala i dostawala nizsze pensje i sama mozniej nie mogla sie polapac w tych godzinach.
margaret23 2016-02-12 20:16:31
Witam,

Chciałam zapytać jakie mniej więcej prace mają w tej agencji oraz czy sa jakieś normy. Ogólnie polecacie ta agencji? Chcialam wyjechac w kwietniu. Pozdrawiam
kasiab89 2016-02-16 22:30:18
ja polecam eurojob,mimo ze w biurze troche trzba sie nagadac aby zalatwic sprawe. Poszli na reke z planowaniem mnie razem z chlopakiem jak wyprowadzilismy sie na prywatne mieszkanie. Godziny sie zgadzaly i kasa tez. Nie slyszalam o zadnych karach. Jak sie zwolnilam wczesniej to i tak rozliczyli mnie uczciwie. Praca tez byla spoko :) Ogolnie wyjechabym jeszcze raz.
think 2016-03-01 10:34:26
Proszę niech ktoś napisze o pracy w supermarketach w Amsterdamie jak tam jest ?
vegas 2016-03-02 20:50:27
Ktos wie cos na temat pracy w Syncreon w Tilburg ? Waalwijk ?
Byłypracownik 2016-03-05 19:33:33
Hej
rozczarowany 2016-03-13 10:15:50
Nie polecam pracy przez biuro EuroJob24 Sp. z o.o. Sikorskiego 24/112
66-400 Gorzów Wlkp. panie które rekrutują informuja że umowe podpisuje sie w niemczech a tak naprawde nie wiedza co sie dzieje na miejscu magazynu. a jakis czas temu bylem na magazynie Netto Berlin Arkenberger Damm 1 pod firmą GLOBAL INHOUSE LOGISTIC. Lecą w ch...a z umowami że niby za wyrabianie norm wiecej sie zarobi a to wszytko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda bezdiecie pracowac za 900 e moze 1000 e
jasiu2567 2016-03-13 10:22:35
EuroJob24 Sp. z o.o. Sikorskiego 24/112 66-400 Gorzów Wlkp. unikajcie jak ognia tej firmy rekrutujacej bo sie po same uszy wladujecie. firma nie ma pojecia nic o pracy jaka zachodzi na miejscu. zero organizacji
był widział przeżył 2016-03-15 22:02:30
Nie polecam,pracowałem na różnych sklepach-jest ciężko czy to na nocnych czy na dziennych,naprawdę trzeba ostro pracować.A na jednym sklepie żona pewnego pl-lidera odzywa się do ludzi nie po imieniu tylko na Ej Ty Eee...to jakaś masakra....mało tego to rodzinny sklep,a gdy zobaczyłem jak dziewczyna z apiepsza na mleku ,targa wózki z mlekiem z restantem,a chłopak rozkłada sobie sałatki czy mięsko to już wogole mnie p owalilo,jest naprawdę nie sprawiedliwość...ale to tylko jeden z wielu przykładów...Co do e-j to np..chłopak złamał rękę to co ?zwolnili go i powiedzieli jak się reka zrosnie to może wracać....następny przykład ..kolega mialbproblemy z ręką była spuchnieta bardzo co bolała,powiedział o tym menadzerce A ona na to że ma iść do pracy bo go zwolnią...poszedł ,ale na drugi dzień wsadził mu rękę w gips...to jest biuro? Obiecują nie wiadomo co,pomoc we wszystkim A wcale tak nie jest,czy jechać do szpitala czy do lekarza,to nikt z tobą nie pojedzie-żeby w czym kolwiek pomóc....dramat...Ludzie dobrze się zastanówcie za nim zdecydujecie się na tą firmę...Naprawdę to jest tylko namiastką tego co tu pisze,mogę naprawdę długo wymieniać...ale po co???
Był widział przeżył 2016-03-16 14:27:14
A Ty co? Pracowałeś dla nich? Wiesz jak jest w super marketach? To się wypowiedz..I taka prawda ..byłem ,widziałem, przeżyłem. ...I ja osobiście nie polecam tej firmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zdania nie zmienię,.
Był widział przeżył 2016-03-16 14:28:08
wsciekly pracownik 2016-03-17 18:10:51
Witam. Odradzam wszystkim agencje Eurojob !! najgorsza w jakiej pracowalem,zero szacunku wobec ludzi,platny transport do pracy gdzie w innych agencjach jest bezplatny i sa 2razy dziennie bezplatne transporty do sklepu,lokacja przy autostradzie 18km do sklepu!! Notorycznie bledne solarisy a reklamacje uwzgledniane tylko gdy zglosisz do tygodnia !! miesieczne wypowiedzenie lokacji agencyjnej gdy wynajmiesz pokoj prywatny obciazaja,w innych agencjach rezygnujesz w jednym tygodniu !!, jadac na urlop zabierajac bagaze placisz za pusty pokoj !! inne agencje nie licza ani kwatery ani ubezpieczenia !! Typowi oszusci,zlodziejska firma dzieki pozdrawiam :)
gigi 2016-04-16 13:47:36
nie polecam !!! pracowałam dla netto w hodenhagen i totalna porażka. Ludzi oszukują na każdym kroku. Rotacja liczona w setkach.
!!! 2016-04-18 17:38:49
chyba sobie żartujesz!!!!!!
DANIEL 2016-05-12 18:45:17
Witam pracowałem w tym biurze 3 tyg nie polecam w AH Amsterdamie Gdzie kierownikiem jest pani Iwona i waląca na siebie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gromadka Hultajów
presja jet straszna i normy wzięte z kosmosu pracuje sie po 6 godz dzienie od 2.30 / 9 w nocy pierwszy tydzień płaca wam tylko 100E niby jakieś stażowe tez wzięte z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i za cale 2 tyg pracy i 64h Dostałem 235 euro nie Pooleecam żadnemu rodakowi z Farcikiem
tt 2016-05-12 18:51:37
hah i to sa wlanie polczaki wy nawet za 4 euro bd jeba@ na ogorkach bo jet lepiej niz u was dnoo nie mmacie zadnych obicji szklarniowwcy
radek 2016-05-17 10:34:14
Agencja Eurojob to coś najgorszego z czym miałem do czynienia. Praca w Albert Hejin na noc to pierwszy tydzień szkolenia a raczej zwykłej ciężkiej roboty. Płatne za cały tydzień pracy około 36 godzin 100 euro. Stawka za godziny nocne to 13,50/h na rękę, za godziny dzienne 7,50/h na rękę. Godziny pracy od 2:30 nad ranem do 8:00 lub 9:00. Pierwszy tydzień pracy na czas. Jeśli uda się przejść ten zapieprz i upokorzenie to i tak nie ma gwarancji stałej pracy bo umowa gwarantuje 0 godzin pracy w tygodniu. Dojazd do pracy 2 euro za kurs jeśli mieszkasz w mieszkaniu agencji, jeśli masz załatwione na własną rękę to 6,50 za kurs do pracy i z powrotem. Team leaderka wyzywa ludzi od debili, a team leader Bartosz każe do siebie mówić "szeryfie". Zwykłe robienie ludzi w h.. przez polaków oczywiście. Obietnice Pań z biura można sobie wsadzić między bajki. Buractwo w postaci team leaderów, którzy myślą, że złapali Pana Boga za nogi. Zaraz pojawją się glosy obrońców w postaci świętych krów, które są ulubieńcami i pracują ociężale. Akcja typowo zrobiona po to aby stażysta zrobił najcięższą robotę i do widzenia, bo następni stażyści czekają i tak w kółko. Proszę o niekasowanie mojego wpisu, bo już z 50 razy go pisałem. Jeśli to w/g Was nieprawda to załóżcie mi sprawę w sądzie, bardzo chętnie przyjmę wyzwanie i pokażę umowy, które dopiero podpisuje się w Holandii.
emisx33 2016-05-23 14:03:12
Witam, chciałabym się dowiedzieć coś na temat tej firmy. Dostałam telefon , na magazyny w Holandii. Co mogę sądzić na ten temat?
Xyz 2016-05-23 19:51:44
Czy ktoś pracował w Norwegii na budowach-prace załatwione przez te agencje?
Ruski 2016-07-19 12:53:41
Dzień dobry , nie jeździjcie przez tą firmę ...Firma leci w przysłowiowego(usunięte przez administratora) Tyle na ten temat dziękuję do widzenia .
NOWY 2016-07-26 18:50:34
Witam niech ktoś się wypowie o pracy w Norwegi jako Cieśla szalunkowy , jak to wszystko wygląda począwszy od rekrutacji ...
zawiedziona 2016-07-31 15:37:59
Agencja Eurojob... Jak potrzebują ludzi to potrafią wszystko szybko, ładnie załatwić... a jak po 3 tygodniach nie ma pracy i zaczynają się zwolnienia, to zamiast wczesniej o tym poinformować - dostajesz XRESA na planie i nie wiesz co będzie dalej. Odciągają spore kwoty za mieszkanie, dojazdy... Na dniach na pewno agencja zostanie zgłoszona do wyższej kontroli, bo solarisy są też dziwne. NIE POLECAM
opinia po komentarzach 2016-08-05 10:53:58
Postronny tylko może stwierdzic, że zarobki jak na luksusy zachodnie bardzo niebezpiecznie sięgają zaledwie minimum na egzystencję które za darmo gwarantują urzędy pracy na zachodzie. Ta harówa i bieg wyczynowy po marketach z ciężkim towarem powinny przynajmniej dać 20 euro/h i napewno ten pośrednik kasuje za osobę 3 razy tyle. Nie warto. Na podstawie opini to młody student tylko potrafi sie z tym borykać. Granica wyzysku. Czemu tam nikt nie chce pracowac z tubylców?
pracownik 2016-08-05 11:59:25
NIE POLECAM !! Zamknęli jedną zmianę - obiecali ludziom przeniesienia na inne działy ! Po czym cały tydzień był wolny na XRESIE. Do biura nie można się dodzwonić, na emaile nie otrzymuje się odpowiedzi. A jak się już ktoś dodzwonił to dostawał odpowiedź, że zostaje zwolniony. Brak profesjonalizmu, agencja nastawiona tylko na dojenie kasy od pracowników. Porażka. Uważajcie na wyjazdy przez tą agencję.
Gosza 2016-08-11 17:14:34
Jedzie ktoś na supermarkety w przyszłym tygodniu?
Ja sie właśnie zastanawiam czy warto po wszystkich niepochlebnych opiniach. Wszędzie trzeba zapier**lac,ale najważniejsze te godziny i hajs na czas.
Moj email malgorzata.szambelan@onet.eu
anonim 2016-08-22 11:31:21
Pracował ktoś w Supermarketach w NL? Amsterdam i okolice?
anonim 2016-08-22 15:30:19
Może bede miał propozycje wyjazdu pod Dortmund na rozładunek kontenerów.

Ktoś może tam był?
zdenerwowana 2016-08-29 09:36:19
w tym roku pracowalam przez ta firme w holandii przez miesiac. Jest to firma na prawde niskich lotow. Pobieraja najwieksze oplaty ze wszystkich - najwiecej za mieszkanie i najwiecej za ubezpieczenie, a samo mieszkanie ktore dostalam a tak konkretnie bungalow to istna rozpacz. Smierdzialo w srodku zdechlizną, prosilam kilka razy o zrobienie cos z tym - nic kompletnie nie zmienili, chcieli mnie przeniesc do hotelu z ktorego jest 12km do sklepu :) a sam hotel byl przy autostradzie. Pracownicy sami nie wiedza co sie dzieje, wielu rzeczy nie potrafia wyjasnic ani pomoc... zarobilam bardzo malo za 40 h pracy przy stawce brutto 8,29 dostawalam 160 - 140 euro.. ŚMIECH NA SALI!! Nie polecam, do tej pory wypisuje maile i wydzwaniam poniewaz z pieniedzy wakacyjnych potracili mi koszta szkolenia - ktorego mi nie zorganizowali i ubezpieczenie wie otrzymalam 3,26 EURO :)
kogut nie szatan 2016-09-03 12:52:50
Ktos moze pracuje w Norwegii jako s elektryk, bo mam jechac w nastepnym tyg, rekutacja juz zamknieta ,odbywala sie w zeszlym miesiacu.
kamilrr 2016-09-04 16:25:35
tragedia!!!uwaga!!!!!!
Iwan f 2016-09-11 18:54:18
Po jakim czasie otrzymalas wakacyjne?
zadowolony 2016-09-23 10:38:35
Duzo opinii sie czyta o biurach posrednictwa pracy w Holandii i chyba nie ma takiego ktore mialo by same pozytywne opinie. Nie mniej jednak z doswiadczenia (10 lat w NL), ze ten kto chce pracowac - zarobi, a kto przyjechal sie bawic i chodzi do pracy w kratke bo co poniedzialek ma sraczke po przepiciu....sorry, sie dzi potem i troli na forum.
Jesli zastanawiasz sie nad wyjazdem do pracy za granice i masz zamiar faktycznie pracowac, bo chcesz zarobic...to Ci sie to uda w kazdej agencji.
Eurojob proponuje konkurencyjne stawki jesli chodzi o wiekowke. nie ma szklarni tylko produkcja, ligostyka i kazda praca jest na dluzej. Zamiast sluchac tych, ktorzy tu miaucza...przyjedz i sie przekonaj. Zawsze mozesz zmienic agencje..jest ich kila tys w NL.
Ja tam na Eurojob nie narzekam.
oasisofpeace 2016-09-28 16:20:31
Dostalem oferte pracy z Euro-job, w firmie Philips/Ceva przy sprzęcie RTV i AGD marki Philips oraz sprzęt elektroniczny Microsoft m.in. gry komputerowe, x-boxy. Praca przy: pakowaniu, szykowaniu do wysyłki / zbieraniu zamówien / obsłudze wózków EPT. Praca w systemie zmianowym.Zakład mieści się w Roosendaal.

Zarobki: 9,71 euro brutto/1h - dla osób od 22 lat. + 8% dodatku wakacyjnego.

Jak ktos wie to prosze napisac ,czy sa tam problemy z godzinami? jak wyglada mieszkanie w hotelu z ktorego jezdzi sie do zakladu?,warunki mieszkalne?
Pytający 2016-10-01 12:56:27
Witam, jedzie ktoś do lipska 10 albo 17 październik na magazyn?
pytający 2016-10-01 14:54:20
Ponawiam, jedzie ktoś do lipska 10 albo 17 październik na magazyn?
Zyzio 2016-10-03 21:39:16
Kierowca traktora c+e Insyngen jak kogoś z tą kategorją intresuje zarobek 1500-1700 euro za miesąc jebania na budowach autostrad to polecam tylko tyle że unas w Polsce idzie tyle wysiągnoć. Na miejscu dowiecie się prawdy o eurojob24 ps dojazdy na własną rękę lepiej już w opiece zapierdalać przynajmniej nie trzęsie.
Paulina Kośmider 2016-10-08 14:27:08
Ciągłe okradanie, niemożliwość porozumienia, brak godzin, komunikacja między pracownikami ZEROWA, ciągłe oszustwa na solarisach i fatalne warunki mieszkaniowe- czyli esencja eurojobu. Jeśli ktoś kto został już wykorzystany przez eurojob chcialby sie zjednoczyc i zalozyc zbiorowy pozew to zapraszam do kontaktu na maila: drypty@wp.pl
Internauta 2016-10-21 00:17:26
Dobra, nadszedł ten dzień by wypocic swoje żale, a tak naprawdę ostrzec tych, którzy sie wahają. Macie ofertę na supermarkety? Wszystko jest fajne i piękne dopóki nie traficie do pracy. O gwarancji godzin zapomnijcie. O stawce na umowie tez. Tygodniowe wypłaty? Prawa pracownikow CAO? Nie w tym biurze. Szkolenie? Pic na wodę fotomontaż. Będziecie skakać z towarem jak małpy po lianach za 100euro za 1 tydzień. Nie robicie normy? Do widzenia, przyjadą następni zrobieni w balona stażysci. Zrobicie normę? To złe, bo przecież stać sa na wiecej i ktoś musi nadrobić za nowicjuszy. Maskotka biura jest pani timlajder XXL która by ocieplic swój wizerunek częstuje w aucie stażystów tanim alkoholem. W rzeczywistości to niedowartosciowana i sfeminizowana królewna której sypie sie zamek z kart, bo po prostu sie w nim nie mieści. Stanowczo odradzam kontakt z tymi oszustami.
chlopak 2016-10-28 12:53:54
Czy orientuje się ktoś może jak jest w Kerpen w supermarkecie prawdopodobnie Aldi. Prosił bym o informacje.
CEVA 2016-11-05 15:39:28
Wiatm NIE POLECAM tego biura. Sprawiają pozory normalnego biura ale to kłamliwe ścierwo zakwaterowanie jak w więzieniach, obiecują przeniesienie obiecują wszystko , nikt nic nie wie.
Odsyłają tylko do kogoś innego . Tną na pieniądzach ,NIKT CIE TAK NIE OKRADNIE JAK EUROJOB!!!!
Tm 2016-11-10 11:47:20
Nie polecam pod żadnym pozorem !!! Kantują na kasę, lokacje sa okropne, jakiekolwiek załatwienie sprawy wiąże sie z cudem. Brak kontaktu z jakimkolwiek koordynatorem ! Żenada ! Nic nie da sie załatwić. Z gwarantowanych 38h mam DO 25 max ! Uważajcie.
pipolo 2016-11-17 13:51:48
nie yakadaj pozwów zbiorowych tylko wbij ze skargą do związków zawodowych:) wszystko szybciej się rozszczygnie
chipolAta 2016-11-17 14:04:37
meldingen.inspectieszw.nl a nie wylewacie smutki a pozniej nic z tym nie zrobicie, jak każdy odpuści to nigdy nic się nie zmieni
antyjobeuro 2016-11-17 14:06:59
Punkt zgłaszania nieuczciwych biur pośrednictwa pracy
Punkt zgłaszania nieuczciwych biur pośrednictwa pracy
Czy spotkali się Państwo z nadużyciami w pośrednictwie pracy? Wiedzą Państwo o nielegalnych działaniach przy pracach sezonowych?

W Niderlandach nadal jest sporo biur które nie liczą się z przepisami. Powoduje to wiele nadużyć, w tym wykorzystywanie pracowników, zaniżanie wynagrodzenia, nieuczciwą konkurencję. Nie chodzi tu jedynie o biura pośrednictwa pracy. Chodzi także o firmy zlecające, pośredników, osoby rekrutujące, kierowników lub firmy podnajmujące pracowników innym przedsiębiorstwom.

Rząd chce się ostro wziąć za oszustwa i nadużycia.

Im więcej wiemy, tym więcej jesteśmy w stanie zrobić żeby zwalczyć oszustwa i nadużycia. Dlatego ważne jest, żeby zgłaszali nam Państwo wszelkie nadużycia związane z pośrednictwem pracy.

Można tego dokonać w punkcie zgłaszania nieuczciwych biur pośrednictwa pracy. oszukali cię , co ś się dzieje źle, zgłaszajcie na :Skargi można składać telefonicznie (nr tel: 0800-5151, brak opłat za połączenie), pocztą (Postbus 820, 3500 AV Utrecht), faksem (070 – 333 61 61) lub internetowo:
ccc 2016-11-17 14:25:20
dzięki zainfo z tą inspekcją.wysłałam swoją skargę , a formularz w języku polskim, brawo ja...odpowiedź automatyczna z serwisu :Formularz jest opatrzony znakiem szczególnym 468576 i numerem w kolejności 55 wysłany na podane przez państwa adresy.
miał_jechać 2016-11-22 12:20:55
Masakra co się porobiło z tymi agencjami i jak jeden polak drugiego traktuje za granicą.
Dzięki z opinie miałem jechać ale jak to czytam to nie jadę. Pozdrawiam
Xx 2016-11-22 16:29:02
Jest ktoś w pralni w rocstok. Pisz na Emila lukaszogorek14@wp.pl
konopka 2016-11-24 09:44:57
jezu co to jest....to tylko ściąganie ludzi pod pretextem pracy w marketach a później nie zdaje się stażu , bo oczywiście ta stawka 10,67 to jest i praca też ale dla ich znajomych i znajomych znajomych, tam nawet podobno w jednym sklepie żądzi posrana rodzinka (mama tata i ja ). polskie łajno a nie agencja, jak z n8mi kontaktu niema pisz se maila na planning@eurojob.nl i husteczka żadna flondra nawet nie raczy odpisać ....absurd
Oszukany 2016-11-24 15:15:07
Idziesz na 5 dniowy staż, jeżeli zrobisz mniej niż 70% normy to nic ci nie zaplacą. Po 5 dniach mimo tego, że pracujesz na maxa w pocie czoła okazuje się, że nie udało się zrobić normy i wylatujesz bez żadnych zarobionych pieniędzy.
nie polecam tej agencji 2016-11-24 15:47:22
Ja straciłem 1000zł przez Eurojob, nie polecam
Zostaw swoją opinię o EUROJOB - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROJOB