Drukarnia JDA

Łomża

Opinie o Drukarnia JDA

ja1 2011-01-13 21:14:05
firma jest straszna nie polecam nikomu [usunięte przez moderatora]l traktuje ludzi jak przedmioty nie potrafi słuchać każdy pracuje w strachu. Za każde wady produktu płaci pracownik. Taka sytuacja jest straszna jeden na drugiego chce zwalić winę nie zawsze się da. Zatrudnia ludzi na umowe o dzieło bo nie chce placić Zusu ciągnie te praktykę często.
zenon 2012-04-03 16:10:49
popieram przedmówce
ja2 2012-09-25 06:53:06
odpowiedzialność za wszystko a niskie wynagrodzenie kary finansowe za popełnione błędy, [usunięte przez moderatora] pracownika (towar wadliwy zostaje sprzedany lub wykorzystany a pracownik i tak płaci) umowa o dzielo
ja3 2016-03-14 00:20:25
Dalej dno
ciko 2016-04-24 11:57:59
nie wiem na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski, ale ostatnio przyjęli sporo nowych ludzi i naprawdę w firmie dobrze się dzieje, atmosfera się poprawiła a i wypłaty zawsze na czas przychodzi więc jeśli ktoś szuka pracy to na spokojnie może aplikować
Zostaw swoją opinię o Drukarnia JDA - Łomża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia JDA