logo Szkoła Języka Angielskiego

Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"

Słupsk

Opinie o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"

kolo 2010-05-31 17:39:59
ogólnie nie poleciłbym tej szkoły znajomym -ten kredyt który jest zaciągnięty w tej szkole na naukę języka moim zdaniem jest nieporozumieniem-jest się przywiązanym i sposób nauczania jest też nie zaciekawy,-lektorzy jak najbardziej OK
hajnce 2010-06-17 14:06:28
jak nie chcesz to nie bierzesz kredytu, proste.
mamajasia 2010-06-21 10:53:47
Z tego co wiem to nikt w Speak Up nikogo nie zmusza do zaciągania kredytu, kto chce to go bierze. A że bardzo się opłaca wykupić kilka modułów naraz i zbiera się z tego duża suma, to nieraz potrzebny jest kredyt. O, i cała tajemnica. Tylko że już bez czarnej magii :)
cwaniak 2010-07-01 15:19:37
nativi w speak upie rządzą! :D
eliza 2010-10-09 18:28:46
Ja jestem zadowolona.Nie zwazajac na to co pisza poszłam i jestem w trakcie kursu w speak'up.Bez zadnego problemu, i z radościa ze moge sie własnei dobrze nauczyc j.angielskiego.
gośc 2010-12-15 20:59:21
a mnie się system nauczania tak średnio podoba a lektorzy to też nie za bardzo za szybko lecą z programem- dokładnie nie tłumacząc danej lekcji nie wybrałbym ponownie tej szkoły w Słupsku
Sandera 2012-07-19 22:46:31
Jejuniu… ciągle ten kredyt i kredyt :/. Nie podoba Ci się jakiś punkt w umowie, mówisz o tym i umowy nie podpisujesz. Co w tym trudnego? Chodzę od roku na zajęcia i nie zauważyłam, żeby lektorzy mocno lecieli do przodu z materiałem… Z resztą też po coś jest praca w domu :D
tomson 2016-08-02 23:30:17
niedawno rozpocząłem kurs i wydaje mi się ze postępy robię naprawdę szybko :), kurs mam przyspieszony i nie ma lekko, bo trzeb sie duzo uczyc ale postanowiłem w końcu raz a dobrze sie nauczyć a w przyszlym roku zrobić sobie wakacje marzeń = pojechać do stanów :). To ma być nagroda za cały wysiłek, zapisąłem się do klubu podózniczego i sporo przerabiamy słownictwa i zwrotów przydanych w podrózy
barbaraa 2016-08-03 13:13:17
długo szukałam szkoły któr a będzie mi pasowała, bo bałam się iśc do tych małych szkółek które od niedawna postają i w zasadzie nie wiadomo czego się spodziewać, poszłam wiec do speakupa, dokłądnie się dowiedziałam jak wygląda kurs, płatności itp wiec nie miałam żadnych rozczarowań wiedziała jakto ma wyglądać no i wszystko się sprawdziło, z nauki jestem zadowolona, super pomysł z tymi klubami, każdy znajdzie coś dla siebie, dużo trzeba mówić po angielsku co mi pozwolło się przełamać w mowieniu
marika 2016-08-04 12:34:56
ja poszłam na intensywny kurs wakacyjny za namową koleżanki, bo chcemy pojechać razem do Londynu. Szkoła mi się spodobała, lektorzy wspaniali, ludzie też spoko. Parę fajnych osób poznałam, a z jedną to myślę, ze to będzie dłuższa znajomość ;)
hoolo 2016-08-28 16:00:50
nie umiem sie supic jak na zajeciach jest dużo osób, zawsze z tym miałem problem bo w skzole na lekcjach każdy gadał a nauczyciel leciał z materałem, myslałem ze nigdy nie uda mi sie znaleźć kursu gdzie lektor będzie miał dla każdego czas u grupy nie będą ogromne, tutaj jest tylko kilka osób w grupie i nie czuje ze jakośn ie nadążam
Zostaw swoją opinię o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"