Pawar

Rybnik

Opinie o Pawar

anonim 2011-11-23 20:32:54
Ludzie omijajcie tą niby firmę szerokim kołem. To, że istnieją to tylko przypadek. Zero profesjionalizmu, brak szacunku szefa wobec kogokolwiek. Przypomina to wszystko pracę na farmie dla czarnuchów (nie ubliżając kolorowym). Klimat w firmie straszny. Jak ktoś lubi być zniewalany, poniżany, niedoceniany to polecam:)
prawda 2015-06-29 19:03:24
Niestety ciezko tam pracowac za godziwe pieniadze.... Atmosfera nie bardzo, zarzadzajacy firma potrafia tylko krytykowac. Na pochwale i premie mozna czekac latami.... Zarobki absolutnie nieadekwatne do wykonywanej pracy...
Były pracownik 2015-10-06 10:34:57
Oj widzę że firma Pana P. nic nie zmieniła się na lepsze a kierownicy ci sami z Pszczyny. Tak zgodzę się z powyższymi wpisami pracuje się jak murzyn od rana do wieczora jak jest remont ER i pod telefonem praca stres i jeszcze raz stres niewiesz kiedy Cię wezmą w weekend do pracy. Co do pieniędzy wypłat ponoć się polepszyło. Żeby urlop dostać w sezonie kiedy jest zapotrzebowanie na pracowników na remonty to trzeba nie żle przydziobać aby dostać wolne 7 dnia o 14 dniach zapomnieć można! Atmosfera w pracy poniżej zera, zaś po pracy na +5.
mrafał 2016-05-19 22:42:13
@maga a spotkałaś ich ogłoszenia? Ciekawe czy jest coś dla inżyniera mechanika
Zostaw swoją opinię o Pawar - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawar