Artech Piotr Chwołka

Rybnik

Opinie o Artech Piotr Chwołka

anonim 2011-02-24 23:24:58
Firma ok. Ale teraz rządzą emeryci, nie dość że robimy na ich emerytury to jeszcze na ich wypłaty. Pozdrawiam emerytów z Artechu.
anonim 2011-02-25 12:50:55
Zgadza się, niestety 25 lat kontaktu z metanem bardzo zaszkodziło układowi nerwowemu. Ogólnie firma może być
zainteresowany 2013-08-07 20:52:32
Jakie są u was zarobki, jakie stawki?
paganini 2013-08-30 12:41:45
Zarobki śmiesznie niskie, weekendy płacone jak czarny dzień a praca nie należy do najlżejszych. 85% załogi to emeryci.
Dedis 2016-03-23 08:06:38
Firma ok ale dokladnie emeryci emeryci chca robic wziasc im emerytury
Wariat 2016-04-28 17:16:13
Firma ok- płacą i wymagają. Organizacja trochę kuleje ,ale hala mała i miejsca mało.W porównaniu do firm podobnych praca non-stop z weekendami ,ale wszystko jest płacone co do grosza.
Dorabiający 2016-09-05 20:38:06
co za bzdury . Firma tylko do emerytów póki oni tam robią to jest coraz gorzej, zarobki liche nie proporcjonalne do umiejętnosci. Co do weekendów ,raz są raz ich nie ma, przeważnie tylko pupile kierownictwa i dyrektora każdy weekend chodzą. Z roku na rok płace są coraz mniejsze zamiast większe, kiedys były premie teraz bym to nazwał zadatkiem. I jeszcze jedno , brak szacunku i kultury wobec dyrektora .
Zostaw swoją opinię o Artech Piotr Chwołka - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artech Piotr Chwołka