Opinie o Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva w Lublin

Wyzysk Nowy wpis

Witam Aplikowałem do tego ,,hotelu`` na kucharza ogólnie na kuchnię. Płacą 17 zł za godzinę to jest nielegalne :) stawka netto 2023 wynosi bodajże 21 zł. Dla osób do 26 r. ż. 23.50 ( Nie ukończyłem 26 lat) Odradzam składania tam CV. Co Jakiś czas widnieje ogłoszenie, Że kogoś szukają także dużo daje to do myślenia.

Odpowiedź Nowy wpis

Rozumiem. Ale 17 zł to jest nielegalne :) Najniższa krajowa wynosi bodajże 23,50 ( 21 netto za godzinę pracy) Więc, Jakim prawem osoba dostaje 17 zł? Do tego może być osobą bez 26 lat.

Czy pracownicy Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Paweł Nowy wpis

Tak, imprezy są organizowane cyklicznie. Na święta i między nimi. Pozdrawiam. Paweł Lubański - manager

Czy w Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Magda

Czy ten hotel nie szuka na sezon kogoś do pracy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Wspaniała restauracja trochę ciasna natomiast posiłki super , smaczne i porcje nie za duże. Obsługa miła a kącik dla dzieci super urządzony . Na niedzielny rodzinny obiad warto zajrzeć. Pozdrawiam Marek

lx

stera, u nich raczej nie ma nic innego. Podobno klienci wyjeżdżają uśmiechnięci

annamfp

Czy ktos moze mi opowiesziec cos o pracy i zarobkach pokojowej w tym hotelu??

mm82

Ja tam pracuję i jakoś nie mam problemów [usunięte przez moderatora]

shak

pracowalem tam.szefostwo ok jak sie dogadasz tak i placa z premia iema problemow,szef kuchi [usunięte przez moderatora] fajny gosc z ambicjami najwiekszy problem to tzw zastepczyni szefa kuchni dziewczyna niema pojecia o gotowaniu miewa czesto jakies foch[usunięte przez moderatora] atmosfera w pracy slaba ale jak pisalem wina zastepczyni

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva - Lublin

• Jak się pracuje w Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva?

Zobacz opinie na temat firmy Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Joanna Chrzanowska-Dyduch Locomotiva
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Północna 28C
    20-064 Lublin