SKOK

Włocławek

Opinie o SKOK

Kazien 2010-10-08 16:24:23
MAm bardzo negatywne spostrzeżenia co do tego banku
który afiszuje się, iż jest spółdzielnią głównie od pracowników.
Panuje [usunięte przez moderatora] zastraszanie co doprowadzado negatywnych czy nawet
ujemnych wyników finansowych spowodowanych także złym a nawet
żadnym zarządzaniem.
Szkoda wielka szkoda. Nie polecam przyszłym pracownikom.
xxx 2011-09-20 14:51:25
w pełni zgadzam się z przedmówcą
xxx 2011-09-20 14:55:06
pracuję w tym skoku i oceniam to tak: jedyne czego można się spodziewać to [usunięte przez moderatora] , obcinania premii bo ktoś tu wstał lewą nogą, absolutny brak zarządzania, udawania przez kadrę zarządzającą że się zna na wszystkim ( a wiadomo kto jest od wszystkiego ten jest do niczego)
roman 2013-06-28 17:07:11
18 miesiecy trzymacie udzialy nie mozna doprosic sie o swoje pieniadze.nie polecam skokow.
nika 2014-05-05 12:51:41
Nie polecam, bardzo duży udział w portfelu kredytowym ekspozycji zagrożonych, więc nie wiem jak do tej pory ten skok funkcjonuje?
nika 2014-05-05 13:17:16
SKOK KUJAWIAK to dla mnie jedno wielkie rozczarowanie (delikatnie mówiąc).Nie mam pojęcia jak instytucja finansowa może tak źle funkcjonować (chodzi mi o zarządzanie,)a jednocześnie tak długo utrzymywać się na rynku. To zaprzecza logice i prawom ekonomii. Nieustannie, jako były pracownik zastanawiam się co trzyma taki SKOK przy życiu? Nie napawa mnie to optymizmem jeśli chodzi o ogólny interes społeczny.
nik 2014-12-11 07:15:35
skok to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podali mnie do komornika pomimo ze splacalem u nich regularnie kredyt
Gosiaaa 2016-06-06 21:05:40
Witam, ja pracuje w Toruniu i atmosfera jest ok, mam spoko kierownika- zalezy jak się trafi. Pracuje od niedawna, ale narazie jestem zadowolona
basia 2016-08-12 10:04:58
Ja też tam pracuje i u mnie atmosfera też nie jest zła, wiadomo czasami stres jest, ale do wytrzymania.
vcbn 2016-10-17 21:49:08
@ basia - no w sumie taki rodfzaj pracy że stres jest tutaj zupełnie zrozumiałaym czynnikiem.super, że mimo jakiś tam stresowych sytuacji, które w każdej pracy sa nie do uniknięcia, jest całkiem spoko atmosfera. Teraz to jest naprawde bardzo istotne.
Zostaw swoją opinię o SKOK - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK