Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG

kolka 2009-08-18 11:47:17
chętnie podejmę pracę tym zakładzie
rozczarowany 2012-02-23 20:45:41
Niepoważna firma. Przeprowadzają cały proces rekrutacyjny, wybierają kandydata, uzgadniają warunki zatrudnienia, a na koniec DWA dni przed umówionym dniem rozpoczęcia pracy mówią że jednak NIE bo prezes się rozmyślił... i też nie raczą nawet o tym powiadomić - dowiadujesz się o tym kiedy dzwonisz spytać do kogo masz się zgłosić kiedy przyjedziesz pierwszy raz do pracy... Jeżeli zamierzasz odejść do nich z innej firmy ŻĄDAJ umowy przedwstępnej bo inaczej znajdziesz się z ręką w nocniku... Warunki zatrudnienia jakie oferują - żadna rewelacja, chociaż nie można powiedzieć że głodówka - raczej przeciętnie (przynajmniej na pierwsze trzy miesiące), tylko niestety są to obietnice bez pokrycia.
robert 2014-03-25 10:30:30
szukam pracy.mam przeszło 5 lat przepracowane przy folii.czy są jakies szanse na przyjecie do ergu?
barbara gutek 2014-03-26 12:35:25
Dziadowskie zarobki na stanowisku robotniczym ,fachowiec nie zarobi nawet 2000zł,pracy za trzech zarobek marny.Rządzący firmą mówią że firma potrzebuje pieniędzy na rozwój i nie ma na podwyżki głodowych wypłat tylko nie widać tego rozwoju i tylko przybywa dyrektorów i innych zarządzających z dużymi pensjami .Omijać zakład z daleka ,praca przy łopacie jest bardziej atrakcyjna jak w ERG
Ona5555 2016-03-03 20:15:45
Witam. Moze mi ktos napisac jak wyglada praca kobiet w ergu? Pani w biurze nawet mowila ze niektórzy szybko odchodzą bo jest ciezko. Warto zaczynac w ogole z nimi wspolprace? Chodzi mi o zajecie fizyczne.
3 2016-05-22 23:13:51
stabilna - ale dlaczego i co to konkretnie dl;a ciebiue znaczy, możesz doprecyzować? chociaż wiadomo że jak teraz się jest fachowcem w produkcji nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych to o pracę i dobre warunki zatrudnienia na polskim rynku martwić się nie trzeba
Zostaw swoją opinię o Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG