Opinie o Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG w Dąbrowa Górnicza

Agata Nowy wpis

Opinie z przed lat a jakie są tam warunki teraz w 2023 jaka jest pensja miesięczna czy zarobi się 4500zl ? Jakie są zmiany pracy? Czy kierownictwo szantażuje i zastrasza pracowników że musisz pracować 7 dni w tygodniu bez wolnego bo tak robią w Prima Complex Sosnowiec????

Aneta Nowy wpis

Czy każdy ma szanse dostać się do firmy?

Mistrzostwa@ Nowy wpis
@Aneta

Nie radzę dowódca ochrony i zastępca paskudni radzę uważać przy wejściu i. wyjściu z zakładu ordynarnie i chamy

kasia d Nowy wpis

Nie raze tam pracowa kazdy sie zwalnia sa oszustami itp pozdro

stabilna - ale dlaczego i co to konkretnie dl;a ciebiue znaczy, możesz doprecyzować? chociaż wiadomo że jak teraz się jest fachowcem w produkcji nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych to o pracę i dobre warunki zatrudnienia na polskim rynku martwić się nie trzeba

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Ona5555

Witam. Moze mi ktos napisac jak wyglada praca kobiet w ergu? Pani w biurze nawet mowila ze niektórzy szybko odchodzą bo jest ciezko. Warto zaczynac w ogole z nimi wspolprace? Chodzi mi o zajecie fizyczne.

barbara gutek

Dziadowskie zarobki na stanowisku robotniczym ,fachowiec nie zarobi nawet 2000zł,pracy za trzech zarobek marny.Rządzący firmą mówią że firma potrzebuje pieniędzy na rozwój i nie ma na podwyżki głodowych wypłat tylko nie widać tego rozwoju i tylko przybywa dyrektorów i innych zarządzających z dużymi pensjami .Omijać zakład z daleka ,praca przy łopacie jest bardziej atrakcyjna jak w ERG

robert

szukam pracy.mam przeszło 5 lat przepracowane przy folii.czy są jakies szanse na przyjecie do ergu?

rozczarowany

Niepoważna firma. Przeprowadzają cały proces rekrutacyjny, wybierają kandydata, uzgadniają warunki zatrudnienia, a na koniec DWA dni przed umówionym dniem rozpoczęcia pracy mówią że jednak NIE bo prezes się rozmyślił... i też nie raczą nawet o tym powiadomić - dowiadujesz się o tym kiedy dzwonisz spytać do kogo masz się zgłosić kiedy przyjedziesz pierwszy raz do pracy... Jeżeli zamierzasz odejść do nich z innej firmy ŻĄDAJ umowy przedwstępnej bo inaczej znajdziesz się z ręką w nocniku... Warunki zatrudnienia jakie oferują - żadna rewelacja, chociaż nie można powiedzieć że głodówka - raczej przeciętnie (przynajmniej na pierwsze trzy miesiące), tylko niestety są to obietnice bez pokrycia.

kolka

chętnie podejmę pracę tym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG
3.1/5 Na podstawie 30 ocen.

Zakłady Tworzyw Sztucznych Ząbkowice ERG