Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana

Lewkowo

Opinie o Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana

SZCZEPAN 2013-07-31 16:48:19
oj tak, firma komuna i śrut dywanowy, poza tym co może ci dać firma spod białoruskiej granicy ? haha spotkanie w mc donaldzie no... to już do myślenia powinno dać na samym początku (ja bym podziękował za takie spotkanie) poza tym gość pewnie gadał po rusku a płacą w kopiejkach... ALE SYF I KANAŁ Z MUŁEM.
gość 2013-09-20 10:20:41
Tam inaczej nie zatrudniają, tylko umowa o pracę, a zlecenie sporadycznie!!!
lemur 2014-12-24 03:03:40
od czerwca widzę cisza tu ;/ i nigdzie żadnych informacji ile można wyciągnąć miesięcznie w Lewkowo. Czy tu jeszcze zagląda ktoś? najlepiej z obecnych lub byłych pracowników i moze ktoś powiedziałby jakie warunki panują w tej ceramice budowlanej i czy warto myśleć o zatrudnieniu tam czy lepiej odpuścic
tomek 2015-01-12 18:37:58
chyba nic z tego zakładu już nie będzie.. moim zdaniem nie mieli rynku zbytu albo konkurencja tutaj zadziałała.. jednak jeśli chodzi o ceramikę budowlaną czy może raczej płytki to ceramika Paradyż najbardziej mi się kojarzy w temacie.. a tak z innych firm to nie za bardzo.. wydaje mi się, ze firma już nie działa.
miko 2015-03-17 14:28:10
@tomek, konkurencja jest, to nie ma co się oszukiwac w temacie, ale wydaje mi się, że nie do końca jest prawdą, żeby w tym wypadku konkurencja miała duży wpyw dla losy firmy. Jeśli nie byli wypłacani to nie ma się co dziwić, że zbankrutowali albo mieli problem z zadużą rotacją, no nie wiem jak wtedy mozna dobrze funkcjonowac.
lemur 2015-03-31 20:54:44
ale pięknie firma sięchwali swoimi wyrobami, że wszystko robiąze swojego włąsnego złoża, czyli mogą w ten sposó kontrolować z jakiś surowców korzystają - całkiem rozsądne posunięcie , jednak chciałbym spróbować jeszcze się dowiedzieć czy tutaj jest opcja taka, żeby mieć pewnosć że ich produkty są najlepszej jakości.
byly pracownik 2016-03-22 18:48:14
Niestety prawda.oferują dla handlowców 1600 zł
prowizja od zapłaconych faktur od obrotu ...około 400-500 zl
nic więcej !!! do tego hahha fiat panda 8 letni roz..klekotany
limity na kilometry, jak przekroczysz to ci obje...ją z wypłaty
opóźnienia w wypłatach sięgajace do 2 tygodni
Brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony firmy, nawet sam za swoje musisz xerować sobie cenniki.
Rotacja bardzo wysoka, na niektore regiony nawet do 6 osób rocznie!!!
Poza tym popelnilem wielki błąd, bo jak juz dawno ktoś tu pisal pan ze sztuczną szczeną umawia ludzi na rekrutację w mc donalds !!! to juz daje do wyeliminowania syfu!
Poza tym, od poczatku traktuja cię jak intruza, nawet sie nie kamuflują,że jestes tu na 2, 3 miesiące ,żeby ...jak to uslyszalem niejednokrotnie COŚ sprzedać, cegly jakość poniżej przecietnej , ceny nie do przyjęcia przez wiekszych odbiorców - konkurencja ma ten sam produkt za UWAGA !!! 25% nizej!!!
Nie polecam, ogólnie prostactwo i ignorancja, jalmuzna nie dość że nie na czas to obcinaja a to że klient ci zaplacil 2 dni po terminie, a to że za malo tam sprzedales.
BRAK JASNEGO I TRANSPARENTNEGO WYJASNIENIA, ZA CO MASZ KRADZIONE PIENIADZE CO MIESIAC...niestety, Firma ma na rynku bardzo kiepska opinię, konkurencja sie smieje jak wjeżdżasz na plac. Licz sie z tym że dostaniesz ksywkę u klientów ... JAKĄ ? ZLEWKOWO, ALBO SMIETKOWO. Niestety, albo o pan od krzywych drogich cegiel przyjechal. Poza tym ten pan ze sztuczna szczeną to jakiś niedorozwoj ponieważ ma problem nawet z liczeniem.Nie wiem dlaczego wysylaja do ludzi takiego lesnego dziada, nie dość że wygląda jak mietek z PGR'U ,to jak sie odezwie rozwiewa juz wszelakie watpliwości.
Poza tym wszyscy tam chodza odurzeni bimbrem z lewkowa.
Nie polecam, zero pieniędzy, zero awansu , firma się kurczy, prezesy co swoje juz wzięli a kołchoz z szczekowatym i ksiegowa krysią oraz 4 pracownikami wuglada dzic jak zapomniany prg.
lepd 2016-05-08 13:32:28
To ze podstawa niska to spoko, handlowiec na premii więcej wyciągnie
Zostaw swoją opinię o Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana - Lewkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana