Opinie o Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana w Lewkowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana w Lewkowo

lepd Nowy wpis

To ze podstawa niska to spoko, handlowiec na premii więcej wyciągnie

byly pracownik Nowy wpis

Niestety prawda.oferują dla handlowców 1600 zł prowizja od zapłaconych faktur od obrotu ...około 400-500 zl nic więcej !!! do tego hahha fiat panda 8 letni roz..klekotany limity na kilometry, jak przekroczysz to ci obje...ją z wypłaty opóźnienia w wypłatach sięgajace do 2 tygodni Brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony firmy, nawet sam za swoje musisz xerować sobie cenniki. Rotacja bardzo wysoka, na niektore regiony nawet do 6 osób rocznie!!! Poza tym popelnilem wielki błąd, bo jak juz dawno ktoś tu pisal pan ze sztuczną szczeną umawia ludzi na rekrutację w mc donalds !!! to juz daje do wyeliminowania syfu! Poza tym, od poczatku traktuja cię jak intruza, nawet sie nie kamuflują,że jestes tu na 2, 3 miesiące ,żeby ...jak to uslyszalem niejednokrotnie COŚ sprzedać, cegly jakość poniżej przecietnej , ceny nie do przyjęcia przez wiekszych odbiorców - konkurencja ma ten sam produkt za UWAGA !!! 25% nizej!!! Nie polecam, ogólnie prostactwo i ignorancja, jalmuzna nie dość że nie na czas to obcinaja a to że klient ci zaplacil 2 dni po terminie, a to że za malo tam sprzedales. BRAK JASNEGO I TRANSPARENTNEGO WYJASNIENIA, ZA CO MASZ KRADZIONE PIENIADZE CO MIESIAC...niestety, Firma ma na rynku bardzo kiepska opinię, konkurencja sie smieje jak wjeżdżasz na plac. Licz sie z tym że dostaniesz ksywkę u klientów ... JAKĄ ? ZLEWKOWO, ALBO SMIETKOWO. Niestety, albo o pan od krzywych drogich cegiel przyjechal. Poza tym ten pan ze sztuczna szczeną to jakiś niedorozwoj ponieważ ma problem nawet z liczeniem.Nie wiem dlaczego wysylaja do ludzi takiego lesnego dziada, nie dość że wygląda jak mietek z PGR'U ,to jak sie odezwie rozwiewa juz wszelakie watpliwości. Poza tym wszyscy tam chodza odurzeni bimbrem z lewkowa. Nie polecam, zero pieniędzy, zero awansu , firma się kurczy, prezesy co swoje juz wzięli a kołchoz z szczekowatym i ksiegowa krysią oraz 4 pracownikami wuglada dzic jak zapomniany prg.

lemur Nowy wpis

ale pięknie firma sięchwali swoimi wyrobami, że wszystko robiąze swojego włąsnego złoża, czyli mogą w ten sposó kontrolować z jakiś surowców korzystają - całkiem rozsądne posunięcie , jednak chciałbym spróbować jeszcze się dowiedzieć czy tutaj jest opcja taka, żeby mieć pewnosć że ich produkty są najlepszej jakości.

miko Nowy wpis

@tomek, konkurencja jest, to nie ma co się oszukiwac w temacie, ale wydaje mi się, że nie do końca jest prawdą, żeby w tym wypadku konkurencja miała duży wpyw dla losy firmy. Jeśli nie byli wypłacani to nie ma się co dziwić, że zbankrutowali albo mieli problem z zadużą rotacją, no nie wiem jak wtedy mozna dobrze funkcjonowac.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
tomek

chyba nic z tego zakładu już nie będzie.. moim zdaniem nie mieli rynku zbytu albo konkurencja tutaj zadziałała.. jednak jeśli chodzi o ceramikę budowlaną czy może raczej płytki to ceramika Paradyż najbardziej mi się kojarzy w temacie.. a tak z innych firm to nie za bardzo.. wydaje mi się, ze firma już nie działa.

lemur

od czerwca widzę cisza tu ;/ i nigdzie żadnych informacji ile można wyciągnąć miesięcznie w Lewkowo. Czy tu jeszcze zagląda ktoś? najlepiej z obecnych lub byłych pracowników i moze ktoś powiedziałby jakie warunki panują w tej ceramice budowlanej i czy warto myśleć o zatrudnieniu tam czy lepiej odpuścic

gość

Tam inaczej nie zatrudniają, tylko umowa o pracę, a zlecenie sporadycznie!!!

SZCZEPAN

oj tak, firma komuna i śrut dywanowy, poza tym co może ci dać firma spod białoruskiej granicy ? haha spotkanie w mc donaldzie no... to już do myślenia powinno dać na samym początku (ja bym podziękował za takie spotkanie) poza tym gość pewnie gadał po rusku a płacą w kopiejkach... ALE SYF I KANAŁ Z MUŁEM.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana - Lewkowo

Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana