Geers

Gdynia

Opinie o Geers

anonim 2011-01-13 18:28:21
nie polecam tej pracy a zwłaszcza w Gdyni gdzie kierownikem jest p.Z[usunięte przez moderatora]
ja 2011-11-07 16:34:56
Zgadzam się Z[usunięte przez moderatora] ma takie humory ze to się w pale nie mieści, drze się na pracowników przy klientach, potrafi wyzwać ich od najgorszych
nasturcja 2012-07-13 22:53:06
O GEERS w Poznaniu to już nie wspomnę! Pracownicy zmieniają się tam jak rękawiczki - nic dziwnego - kto by wytrzymał z \"szanowną\" panią K[usunięte przez moderatora] ?! Kompletny brak szacunku dla ludzi - zarówno dla pracowników jak i dla pacjentów. Kłamstwo, manipulacja, fałsz i obłuda - aż mdli. Niestety nie ma takiej na skali ale ocena jest poniżej zera.
nieznana 2012-11-16 21:12:16
Zgadzam się.Z[usunięte przez moderatora] jest totalnie szurnięta. Despotyzm aż się z niej wylewa. Nie widziałam i nie poznałam bardziej leniwego kierownika, podpisującego się pod pracą innych. Oddział prowadzony jest przez zupełnie inną osobę [usunięte przez moderatora]! Jej ciągłe narzekania i wzdychania doprowadzają do szału. Ciągle jej źle i wyżywa się na innych za to że jest sama[usunięte przez moderatora].
A jeszcze gorsze jest to że centrala jej na to pozwala.
dingo 2016-04-05 20:03:25
jesli chodzi o pracę w geersie to widziałem że poszukują obecnie asystentów sprzedaców w salonach protetyki. Kasa podobno niezła, zwłaszcza w Warszawie.
Zostaw swoją opinię o Geers - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geers