Opinie o Metrohouse S.A. w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Metrohouse S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Metrohouse S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrohouse S.A. w Lubin

Jakie godziny pracy obowiązują w Metrohouse S.A.?

Nicka

Dzień dobry. Jaka jest atmosfera w pracy? Czy jest duża rotacja?

neeo Nowy wpis
@Nicka

to zlecenie WYŁĄCZNIE PROWIZJA, NIE UMOWA O PRACĘ

XX

Zdecydowanie odradzam każdemu pracę w Metrohause w lublinie. Pracujesz na umowę zlecenie, która w każdej chwili można rozwiązać bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia. Szefowa jest osobą bezwzględna, która szuka taniej siły roboczej bez jakiejkolwiek podstawy. masakra!

neeo Nowy wpis
@XX

dokładnie - umowa zlecenie lub pseudodziałalność _ odradzam

Justyna Nowy wpis

Nie spodobało mi się, jak ktoś napisał, że krytykują tylko ci, którzy sobie nie radzą z wydajnością. Może normy są za wysokie? Nie lubię takiego zwalania wszystkiego na pracowników

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Metrohouse S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Roman

Nie polecam . W Warszawie fajnie można oracowac w tej agencji a w Lublinie to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) którzy wykorzystują ludzi . Nie dostaniesz umowy . Wykorzystaja potencjał nowego pracownika który wkłada dużo energii w pozyskiwanie nieruchomości a jak już im pozyskasz wystarczająco a nie daj boze sprzedasz coś sam to dostaniesz za mieszkanie warte 300 tys zł 600 zł do reki po czym zadba o to żeby każda kolejna sprzedaż odbyła się za twoimi plecami .

Pit
@Roman

Piszesz o Lublinie czy o Lubinie bo to nie to samo?

Kuba

Jak łatwo niektórym przychodzi oskarżanie innych. Często w ten sposób próbujemy przykryć swoją niezbyt udaną wydajność?

Łucja

Możecie powiedzieć coś na temat pracy w Metrohouse? Z pewnością wasze opinie na temat tego pracodawcy przydadzą się osobom poszukującym zatrudnienia. Można oczekiwać umowy o pracę? Istnieje możliwość pracy zdalnej? Jakie jest wasze zdanie odnośnie wysokości wynagrodzenia?

aGA

Wszystko i tak leży w twoich rękach, jeśli chcesz wydać pieniążki i się użerać to POWODZENIA.

Obecny pracownik

Bardzo dobra firma ale dla ludzi którzy w pracy są bardzo zaangażowani!!!!!

Syla14

Pracowałam w Metrohouse w Lublinie przez kilka miesięcy i te wszystkie informacje na temat traktowania pracowników jak g...ówno przez Panią .... ę pozostawia wiele do życzenia która z góry przekreśla pracownika nie znając jego umiejętności tylko dlatego , ze ktoś się jej nie spodoba z gęby . A odnosząc się do zarobków to fakt nie spodziewaj się kokosów. Jeśli chcesz mieć Darmowa Praktykę to dobrze trafiłeś tylko po to żeby się poduczyć .

stefan z Iławy

Do mnie zwrócił sie Metrohause z Iławy kilka lat temu aly wysłałem ich umowę w kosmos (zwykłe naciąganie). Ostatnio sam szef z Iławy atakował mnie, że ma stuprocentowego klienta ale znając praktyki Metrohause zapytałem o opłaty i w kolejnym emailu wysłałem im moja opinie na ten temat i propozycję... I nagle jak kamień w wodę ... To powinno być prawnie karalne !!! To jest naciąganie !!! jeżeli Metrohause za niewykonaną pracę oczekuje wynagrodzenia...

tak to jest jak się ;gówniarzy zatrudnia dużo oczekiwań mało pracy

obecny

Sama sprawdz, nie słuchaj opinii, że cos na gebę. Pracuje tu sporo czasu i zapewniam Cię że nikt nie pracuje bez umowy i na dodatek każdy zna warunki. opinie spotkasz różne, bo jest nowy ;menago; który wymienił cały zespół i nie każdemu się to podobało. Ja jestem zadowolony i z atmosfery i pieniędzy.

była

Jeżeli chcesz się przekonać, to idź, ale pamiętaj, aby wszystkie obiecane warunki były zapisane, nic na "gębę", bo później nie wyegzekwujesz swoich należności.

Zaproszona na rozmowe

Mam jutro rozmowę w MH, bardzo proszę o szczere opinie na temat pracy jako Doradca Finansowy, bo widzę, ze większość opinii jest negatywna, a nie ukrywam, ze chce zmienić prace, ale na taka w której będę mogła wspinać się wyżej, a nie stać w miejscu. :)

obecny

do były, to co piszesz to wierutna bzdura, pracuje tu dwa lata i nigdy nie było z wynagrodzeniami problemu, zawsze na czas i zgodnie z umową. co do wysokości wynagrodzeń to biuro płaci najlepiej na rynku, prześledziłem cały rynek. Atmosfera w oddziale super. nie przypominam sobie żeby ktoś w tym oddziale został zwolniony. nasuwa się jeden wniosek konkurencja piszczy z bólu i pisze farmazony

Doradca

Czyli, nie warto? A jak z atmosferą dzisiaj w oddziale lubińskim, wiem że rynek finansowy to ciężki kawałek chleba w Lubinie, ale może przy biurze nieruchomości jakoś sprawniej idzie sprzedaż kredytowa.... tylko, że jak nie płacą, to czy warto z moim kilkuletnim doświadczeniem tam się pchać... Napiszcie coś więcej o pracy w Lubinie

Doradca

Zaproponowano mi pracę jako doradca finansowy w oddziale Lubin, warto ?

były
@Doradca

Czy warto? Pan K. Ż.(właściciel firmy) naobiecuje ci złote góry, a jak zarobisz za dużo to Cię zwolni, zeby nie wypłacić wynagrodzenia. Jak nie masz co robić i nie zależy ci na kasie to podejmij pracę, a za jakiś czas przypomnisz sobie ten wpis.

były

Zapomnij o umowie, jest umowa zlecenie, a zarobki dopiero jak sprzedaż.

spawn

Hej kochani, jeśli interesuje was zatrudnienie w firmie Metrohouse to właśnie pojawiła się świeżutka oferta pracy. Warto zobaczyć bo podobno mało miejsc a dużo ludzi chętnych. Poszukujemy osób prowadzących własną działalność gospodarczą (lub gotowych na jej założenie), któ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5717156?keywords=&region=

Zostaw merytoryczną opinię o Metrohouse S.A. - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042