Rezydencja Dwa Stawy

Kamińsko

Opinie o Rezydencja Dwa Stawy

Milla 2010-11-05 14:38:06
Nie polecam. Prezes kucharkę po podstawówce mianuje managerem gastronomii. [usunięte przez admina] w pełnej kresie.Prezes chodzi w koronie i wychwala jak to bardzo poświęcił się pracy bo skosił trawę i pojechał po zakupy.Poza tym [usunięte przez admina]klientów weselnych!
Gość 2011-02-16 17:56:54
Potwierdzam nie polecam.[usunięte przez admina] obmyśla jak tu [usunięte przez admina]klientów.Praca na czarno poprzedzona opowieściami dziwnej treści o umowie i dobrych zarobkach -4 zł./h:) Trochę tam pracowałem i ostrzegam tylko aby przed zmianą pracy na rzekomo lepszą dobrze sprawdzić firmę. Na szczęście widziałem na stronie,że od listopada te wiejską chatę zwaną rezydencją zamkneli:)
anonim 2011-04-06 12:24:55
Zebrali kasę na organizację przyjęć komunijnych, później zamknęli knajpę a teraz szukaj wiatru w polu. Ani kasy ani imprezy.
[usunięte przez admina] jakich mało
Zostaw swoją opinię o Rezydencja Dwa Stawy - Kamińsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rezydencja Dwa Stawy