brak logo

Amber Gold Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Amber Gold Sp. z o.o.

pracownik ex lub nie 2011-12-22 15:10:01
po pierwsze wyjaśnijmy sobie o jakiej firmie piszemy. Firma Amber Gold z siedzibą w Koszalinie, której działalność polega na call center i sprzedaży abonamentów lub innych ofert prze telefon to nie ta sama firma co Amber Gold, która ma BOK w Koszalinie, siedzibę w Gdańsku i tam przeprowadza szkolenia. Jeśli dostaliście ofertę pracy w Amber Gold (lokaty i pożyczki) I TO NIE PRZEZ TELEFON TYLKO W BOK i macie szkolenie w Gdańsku to gratuluję!! Ja byłam na szkoleniu w lipcu i do dziś w tej firmie pracuję, nie za najniższą krajową, mam pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie za które nie płacę, pensję ZAWSZE ostatniego dnia miesiąca (jeśli wypada w weekend - to w piątek) i dodatkowe świadczenia na Boże Narodzenie:) ta firma pracuje wg zasad Kodeksu Pracy i NIKT nie ma umowy zlecenia, tylko umowy o pracę!!
pracownik 2011-12-22 16:16:26
pracownik ex lub nie - 2011-12-22 15:10:01

po pierwsze wyjaśnijmy sobie o jakiej firmie piszemy. Firma Amber Gold z siedzibą w Koszalinie, której działalność polega na call center i sprzedaży abonamentów lub innych ofert prze telefon to nie ta sama firma co Amber Gold, która ma BOK w Koszalinie, siedzibę w Gdańsku i tam przeprowadza szkolenia. Jeśli dostaliście ofertę pracy w Amber Gold (lokaty i pożyczki) I TO NIE PRZEZ TELEFON TYLKO W BOK i macie szkolenie w Gdańsku to gratuluję!! Ja byłam na szkoleniu w lipcu i do dziś w tej firmie pracuję, nie za najniższą krajową, mam pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie za które nie płacę, pensję ZAWSZE ostatniego dnia miesiąca (jeśli wypada w weekend - to w piątek) i dodatkowe świadczenia na Boże Narodzenie:) ta firma pracuje wg zasad Kodeksu Pracy i NIKT nie ma umowy zlecenia, tylko umowy o pracę!!
W Koszalińskim Ambrze - najniższa krajowa, a na święta nawet paczek nie dali.Tam nawet zachorować nie możesz.
pracownik 2011-12-23 19:39:37
Święta racja.Premie okrojone to chociaż jakimś bonem do Tesco za 50 zł by sie rzucili...a tu nic,i napewno ktoś bedzie miał spokojne i radosne święta,czego z całego serca życzę Konsultantom .
Kandydat 2011-12-27 12:41:04
to w końcu minimum krajowe czy okrojone premie?

Amber Gold z Gdańska ma niezadowolonych klientów, a Amber Gold z Koszalina ma niezadowolonych pracowników ;)

Opinie po internecie w gruncie rzeczy są podobne jedna i druga taka sobie firma :(
inny_ktoś 2011-12-30 10:06:59
Pan P[usunięte przez moderatora] się rozstał z firmą. Brzmi jakby złożył wypowiedzenie :D
nowy 2011-12-31 12:09:21
czy firma z gdańska i koszalina to jedna firma?
pracownik 2012-01-02 11:37:08
A co nie złożył wypowiedzenia?
nowa 2012-01-02 16:59:48
[usunięte przez moderatora].Chciałabym złożyć cv do Ambra i ciekawa jestem coś wiecej przeczytać na temat firmy a nie kto pracuje a kto nie.kogo to obchodzi.Dziś ta praca jutro inna zycie. to co ? naprawdę nie placą ? chciałam tam na konsultanta telefonicznego spróbować,ale naprawde to co czytam zastanawiam sie czy jest prawdą.
Była 2012-01-03 08:58:53
Różowo nie jest, ale czarno też nie. Późno, ale się rozliczyli. W dodatku wytłumaczono mi czemu tak późno. Była nerwica, ale jestem w stanie to zrozumieć. Praca na stałe to raczej nie jest, ale ułatwiło mi to zdobycie kolejnej i nie dlatego, że doświadczenie w papierach tylko naprawdę nauczyłam się rozmawiać z obcymi :)

Polecam na krótko
nnn 2012-01-25 09:32:29
ktoś tu myli firmy, tutaj toczy się rozmowa o amber, który zajmuje się telefonią komórkowa a nie jakimiś usługami bankowymi
mm 2012-02-21 18:52:34
Rotacja jest niesamowita. konsultanci w miarę ok, natomiast atmosfera pomiędzy górą a dołem była napięta (słyszałem, że ostatnio się poprawiło ze zmianami kadrowymi), co sami widzicie po wpisach i straszeniu sądami. Sama praca - da radę wytrzymać, można nauczyć się kłamać, bo bez kłamstwa nie ma wyników. Jeśli chodzi o kasę ja dostałem tyle ile mi się należało choć musiałem upomnieć się o zwrot za badania. Jeden kumpel miał natomiast przeboje, bo mu naliczyli za mało i z premią za vipa też miał jakiś problem jak ktoś wcześniej zaznaczył, Od innej osoby dostałem informację, że zdarzały się też przypadki zwalniania za upomnienie się o zaległe premie. Koniec końców mnie wielkiej krzywdy nie zrobili w trakcie pracy, choć został mi po tym miejscu pewien niesmak, a propos traktowania pracowników.
olA 2012-02-27 12:24:12
UWAGA!!!!!
AMBER GOLD SP.Z.O.O Z GDAŃSKA A FIRMA AMBER GOLD Z KOSZALINA TO DWIE ZUPEŁNIE INNE FIRMY!!!!!!!
AMBER GOLD GDAŃSK LOKATY I POŻYCZKI A AMBER GOLD KOSZALIN TELEFONIA KOMÓRKOWA.
FIRMA Z KOSZALINA TO TA KTÓRA NIE PŁACI I NACIĄGA.

AMBER GOLD Z GDAŃSKA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z KOSZALIŃSKĄ FIRMĄ AMBER GOLD O TEJ SAMEJ NAZWIE!!!!
o;a 2012-02-27 12:27:05
Amber Gold z Gdańska a Amber Gold z Koszalina to dwie zupełnie różne firmy.
Ludzie nie dajcie się zwariować !!!
Amber Gold z Gdańska to normalny uczciwy Pracodawca
jeden_z_wielu 2012-02-27 16:04:36
5 postów wyżej widać jaka to uczciwa firma z Gdańska ;) Uśmiać się można. Dodatkowo jeszcze można poszukać historii w sieci. Po prostu pracodawca roku ;)

A czy Amber Gold z Koszalina nie płaci to poddałbym weryfikacji. Mi zapłacili, znajomym, którzy pracują też, a ci co piszą, że nie płacą to [usunięte przez moderatora]sprzedażowe które nie potrafią sprzedawać i uważają, że im się premia za darmo należy.

To trzecie callcenter, w którym pracuje i powiem wam, że wszędzie jest tak samo. Nie jest to praca dla wszystkich, ale mocni, cwani i wygadani się odnajdą, a słabi, zastraszeni będą wypisywać bzdury na gowork.

Mimo to pozdrawiam ;)
konsultant 2012-02-28 10:31:10
A co to znaczy zastraszony????? A jednak :) pensja na czas bo łaski nie robia, ale jezeli chodzi o premie to różnie bywa.Na własnej skórze również sie przekonałem.Została wyrobiona lecz nie została mi przyznana.A żeby nam bylo troche pod górkę to znowu została zmieniona umowa. 2 dni choroby premia amba, mimo że człowiek przez caly miesiąc gada jak najety,i napedza sprzedaż. Jest to niesprawiedliwe.No i zwiekszono nam limit umów za które dostajemy premie.Widać ze zależy właścicielowi na pozostaniu przy najniższej krajowej,a ty zapier......praca niewdzieczna i a krótko.
2
jeden_z_wielu 2012-02-28 10:59:45
Zastraszony to taki, który boi się powiedzieć cokolwiek do słuchawki. Chyba, że pamiętasz stare czasy wtedy zastraszenie miało inną definicję ;) i gdyby sytuacja się nie zmieniła to bym już dawno odszedł.

Dzisiaj rozliczenia są bardzo przejrzyste. Nie ma przyznał nie przyznał. Każdy wie ile sprzedał, każdy wie ile i jakie play rozliczył każdy sam może sobie policzyć premię.

Gestapo już nie ma i parę rzeczy się w firmie zmieniło.
jeden_z_wielu 2012-02-29 08:42:32
To skoro jest tak strasznie to czemu nie pójdziesz gdzie indziej za więcej?

Wszyscy narzekają, ale jakoś nikt nie odchodzi do tych lepszych pracodawców.

Straszny ten szef bo wymaga minimum sprzedażowego!! I nie chce płacić premii za nieosiągnięte cele, a skoro są tacy co te cele osiągają to znaczy, że się da. Nie chodzi o to, że nie chciałbym zarabiać więcej, ale umówiliśmy się na pewne warunki, zaakceptowałem je.

Jak się skupisz na pracy to ci facebook do zabicia nudy nie będzie potrzebny. Podtrzymuje powyższe słabi będą pisać bzdury na gowork, a lepsi będą siedzieć cicho. Kończę tę dyskusję bo donikąd nie prowadzi
- ???- 2012-02-29 09:48:53
To są opinie ,nie dyskusje.Po to jest ta strona.Minie zima i mnie ni ma :) bo widzę ze wciąż nie wiecie w czym jest problem. I prosze sie nie tłumaczyć.Powodzenia.
ja 2012-03-26 14:01:41
Najlepsze co mogli dla mnie zrobić to mnie zwolnili, i bardzo ale to bardzo im za to dziękuje. Człowiek sam się nie zwalnia z lenistwa, ma prace po co szukać innej, a jak oni zrobią to za Ciebie to im dziękujesz. Więc DZIĘKUJE !!!!!!!
Kubus Puchatek 2012-04-06 14:21:01
Bardzo proszę. Polecam się na przyszłość :-))) Tak to ja...
Pozdrawiam Monikę, która właśnie czyta pytania :))) oby na zielono
MONIKA 2012-04-06 15:01:58
Jak o każdej pracy, są opinie negatywne, jak i pozytywne. Każdy pracodawca ceni pracowników ambitnych i sądzę, że nikt z nich nie powiedziałby złego słowa na temat firmy. Nawiązując do osób umieszczających tutaj komentarze, domyślam się, że chodzi o przeszłe czasy. Firmia Amber Gold przeszła ogromne rewolucje, co wyszło wszystkim pracownikom na lepsze.
Nie jest to praca dla każdego, bo nie każdy jest dobrym handlowcem. Zapewniam jedynie potencjalnych pracowników, że znajdziecie tu grono przyjaznych, integrujących się ludzi i fajną atmosfę pracy. Jeżeli chcesz się sprawdzić w sprzedaży i nabyć przydatnych w każdej dziedzinie życia technik sprzedaży i negocjacji, zapraszam do nas.
Pozdrawiam naszego kierownika ;)
Konsultant - Monika ;)
ANETA 2012-04-06 18:02:33
WITAM WSZYSTKICH A TERAZ COŚ CAŁKIEM INNEGO NIŻ PRZECZYTAŁAM-MOI KOCHANI,JA TAM PRACUJĘ I COŚ WAM NAPISZĘ -JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. LUDZIE-SUPER....ZAROBKI -DLA TYCH CO CHCĄ ZAROBIĆ,A NIE TYLKO MIAŁCZEĆ-SUPER. POZA TYM TRZEBA PRZEKONAĆ SIĘ SAMEMU....BĘDĘ TU ZAGLĄDAŁA
Jaja sobie robią 2012-04-11 15:08:50
Nowoczesna firma i 1800 brutto...buahaha
ja 2012-04-12 09:23:08
W dzisiejszych czasach to norma. Najniższa krajowa. Ale nikt nie broni zarobić więcej.Bo jest taka możliwość.Ale dla leni jasne 1800 musi wystarczyć, siedzieć i wegetować za najnizszą krajową.Aż wstyd że sie wychyla jakiś ambitny. Nieoświecony człowiek.Gdzie nie pójdziesz do pracy to masz najnizszą krajowa plus premie i ewentualnie według uznania firmy. Widać że nie kalałeś sie pracą zbyt często. Telemarketing taki rodzaj pracy jakby ktoś nie wiedzial. Podstawa plus to co sobie sam zarobisz i tu od ciebie tylko i wyłacznie zalezy czy zarobisz czy nie.
ja 2012-05-10 19:00:05
TO JUŻ JEST KONIEC :)
fredka 2012-06-14 14:31:20
Te kolo straszący sądami, uważaj bo cię trampki wyprzedzą. Nie znam tej konkretnej firmy, ale znam od kilkunastu lat metody coachingowe i to od czasu gdy jeszcze nie wiedziales. W branży jest wszędzie podobnie, Takie [usunięte przez moderatora] jak ty są spalone w branży, przyjdź na rozmowę do mnie to usłyszysz, co znaczy dla poważnej firmy praca w twoim charakterze w tej firmie.
była pracowniczka 2012-06-14 16:07:34
odradzam pracę w tej firmie.Pracodawca często zwalnia podczas gdy pracownik zachoruje.Przykładem np. jestem ja - znalazł sobie przyczynę,że niby nie dostarczyłam zwolnienia co nie było prawdą.Ale każdy pretekst dobry by pozbyć się człowieka.
Dosyć ciekawa sprawa, ciekawe co na to powie sąd.No ale taka jest polityka firmy i bardzo bym chciała by wszyscy przychodzący tam do pracy o tym wiedzieli.
detektyw inwektyw 2012-07-23 15:27:52
Podaj proszę imię i nazwisko i opisz całą sytuację. Bardzo nie ładnie postępujesz pisząc w ten sposób.
Napisz jak to przez pół roku podsyłałaś do firmy zwolnienia L4 wklejając zdjęcia na facebooku jak to dobrze się bawisz za pieniądze pracodawcy...
PS. Powodzenia w sądzie :)
brawo_detyktywie 2012-07-24 09:28:57
w takich sprawach bywało, że nawet lekarz miał problemy. No i faktem jest, że ludzie nie doceniają potęgi facebooka. Być na l4 z jedynką i umieścić zdjęcia na FB z datą, nad morzem to trzeba mieć jaja oraz watę zamiast...
kinga 2012-07-24 18:15:24
witam.nigdy nie dawalam tu zadnego wpisu i prosze o nieszarganie mojego imienia na tej stronie .wszystkie spory razwiaze tam gdzie trzeba.nie mylic mnie z nikim kto tu dodaje jakiekolwiek komentarze.ja sie w to nie bawie.
Smerfetka 2012-07-30 11:43:18
Ale mi nowość. Ich nie ma już pół roku a wy dalej przeżywacie.Samo życie. Ja tam byłam zadowolona z pracy. Robiłam swoje i nikt się mnie nie czepiał. Premie też dostałam, więc w ten sposób mogę sie wypowiedziec bo widzę że ładnie tu sobie poczynają. ( usunięte przez administratora ) w czym rzecz jak oni tam juz nie pracują jak wielu innych a to są raczej opinie o pracodawcy, nie pracownikach których nie ma. Wypisz wymaluj Polski Naród. Powodzenia.
Gargamel 2012-08-02 02:31:45
Smerfetka - 2012-07-30 11:43:18

Ale mi nowość. Ich nie ma już pół roku a wy dalej przeżywacie.Samo życie. Ja tam byłam zadowolona z pracy. Robiłam swoje i nikt się mnie nie czepiał. Premie też dostałam, więc w ten sposób mogę sie wypowiedziec bo widzę że ładnie tu sobie poczynają. ( usunięte przez administratora ) to w czym rzecz jak oni tam juz nie pracują jak wielu innych a to są raczej opinie o pracodawcy, nie pracownikach których nie ma. Wypisz wymaluj Polski Naród. Powodzenia.
Nie narzekaj na polski naród, bo skoro Ci on nie pasuje. Zawsze możesz wyemigrować. Ja tam pracowałem od początku i pamiętam jak piasek napuszczał tych dobrych, na tych co idzie im gorzej. On wtedy był dyrektorem i nie powinien się tak zachowywać. A to że nie pracuje, to dobrze dla tej firmy. Może sam do niej wrócę. ps. na koniec anegdota jeden gość napisał ( usunięte przez administratora )
Miłosz 2012-08-02 10:09:07
Nawet nie wiecie jaki mam ubaw czytając to wszystko nie będąc pracownikiem AG od maja zeszłego roku. Co do byłego dyrektora to tylko mogę mu podziękować za to, że mnie zwolnił (chyba za podważenie jego \"autorytetu\" udowadniając mu kilka razy, że nie ma racji, którą z resztą mi przyznał przy moim zespole. Mój dział przecież nie miał żadnych zaległości i wszystko było robione jak trzeba mimo nie spełnienia zobowiązań i obiecanek dyrektora), bo dzięki temu znalazłem pracę związaną z moją pasją, którą wykonuję z przyjemnością od ponad roku czasu. której nigdy już nie chce zmieniać :) Szkoda tylko kontaktów z ludźmi, z którymi tam pracowałem, których bardzo miło wspominam. Pozdrawiam byłych i obecnych (o ile jeszcze tacy są) pracowników Amber Gold, z którymi potrafiłem nawiązać miły kontakt i odnaleźć wspólny język :) Wszystkiego Najlepszego! ;)
malwersacje 2012-09-10 18:00:26
no to zmiana nazwy na Perfektel i jedziemy dalej...
pff 2012-09-13 12:35:34
Jedziecie dalej ? No tak. Dalej bierzecie sobie kase należąca do pracowników do własnej kieszeni...
anonim 2013-08-08 11:32:01
czy ktoś ma jakieś informacje ile osób zostało oszukanych przez firmę amber gold sp.z.o.o? czy jest szansa aby dostać należne pieniądze?
mario 2013-09-11 20:50:16
to to słynne amber gold nadal funkcjonuje? ktoś z Was miał z nimi styczność w ostatnich dniach? może ktoś tam nadal pracuje z Was?
xxxxxxxx 2013-09-27 09:30:21
Hahaha ja miałam i mnie oszukali na pieniądze :)
naprawdę? 2013-09-27 19:13:01
xxxxxxxx, skorzystałaś z ich oferty pomimo tego wszystkiego co było w mediach? to chyba żart? i na co się złapałaś?
rufus 2015-01-05 17:10:23
dobra tej firmy to już chyba na forum być nie powinno. Dobrze , że odpowiednio szybko ( choć i tak w pewnym sensie za późno) powstrzymano to co działo się w tym miejscu. Strach pomyśleć ile osób byłoby oszukanych gdyby działali na rynku choćby troszeczkę dłużej. Afera goni aferę niestety i żadnych wniosków z tego ludzie nie wyciągają
tomek 2015-01-27 14:36:18
ja już nawet nie chce się wypowiadac na temat tej firmy, zanosiło sie tak wspaniale, tyle ludzi im zaufało i teraz widzicie jakie są tego efekty, strasznie szkoda, że to wszystko tak się skonczyło, no ale afera to niezła była naparwde, to nie ma co komentować w ogóle, współczuje tylko ludziom, którzy im zaufali.
nowe 2015-03-31 05:36:02
no to teraz po amber gold nam siekolejna afera pojawiłą SKOK. ja już nie wiem jak to komentować takei instytucje fiannsowe na prawde nie wiem czy powinny istnieć w naszym kraju jeśli potem przynoszą tylko starty dla całęgo państwa i musimy dokładać na to pieniadze. przykra sprawa - mam nadzieje, że sięuda.
nowe 2015-03-31 05:36:07
no to teraz po amber gold nam siekolejna afera pojawiłą SKOK. ja już nie wiem jak to komentować takei instytucje fiannsowe na prawde nie wiem czy powinny istnieć w naszym kraju jeśli potem przynoszą tylko starty dla całęgo państwa i musimy dokładać na to pieniadze. przykra sprawa - mam nadzieje, że sięuda.
pikej 2015-04-20 15:29:56
dlatego zawsze uważałem , że nie warto wiązać się z takimi nowymi tworami które oferują szybkie wzbogacanie bez żadnego zapewnienia bezpieczeństwa w tych interesach
hania 2016-03-15 16:00:16
nowa oferta AmberGold skierowana jest do studentów to praca na popołudnia i weekendy w galerii z biżuterią bursztynową.wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
q2we 2016-03-17 16:11:31
@hania chodz Ci o prace na stanowisku sprzedawcy w Warszaiwe ?wiem ze szukaja osoby do pracy dorywczo - praca typowo dla studentów (popołudnia i weekendy).
damian 2016-03-19 21:33:14
jak dla mnie bomba :) nie spodziewałem się takiej oferty, szczególnie dla studenta. Umowa zlecenie pewnie wchodzi w grę, wie ktoś może? Z góry dzięki za info
era 2016-03-22 16:39:20
jak każda kobieta chyba bardzo lubi błyskotki :) poza tym oferta na sprzedawcę tez jest bardzo intersująca ponieważ dostajesz rabaty na biżutereię a tu wszystko z górnej półki i jest umowa!
dd 2016-03-29 21:59:40
Głównym wymogiem jest znajomość języka niemieckiego, praca bardzo fajna dla kobiet ponieważ chyba każda z nas lubi błyskotki i różne zawieszki a obowiązki są podstawowe bo dbasz o wygląd sklepu oraz badasz potrzby klientek i sprzedajesz biżuterię a oferują dobre zarobki.
sylwia 2016-05-18 20:10:14
Poszukiwany jest także asystent sprzedaży w Gdańsku. Wymagania podobne jak niżej: znajomość j. niemieckiego na poziomie B1/B2, miła aparycja oraz pozytywne podejście do pracy, otwartość, status studenta zaocznego. A więc praca dla studentki z niemieckim :)
Zostaw swoją opinię o Amber Gold Sp. z o.o. - Koszalin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amber Gold Sp. z o.o.