logo Carrefour Polska

Carrefour Polska

Bytom

Opinie o Carrefour Polska

anonim 2010-12-08 10:28:55
Szczerze to nikomu nie polecam pracy w carrefour bytom.
Ogólnie dno.
:) 2012-03-09 22:12:19
Kochani,
To co się wyprawia w tym markecie to skandal! Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, które ich przerastają. Współczuję ludziom którzy tkwią w tym bagnie i nic nie mogą albo nie chcą na to poradzić. Żal mi pracowników którzy za najniższą krajową są traktowani jak śmieci. Stres (usunięte przez administratora) są na porządku dziennym, Liczy się tylko (usunięte przez administratora) [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y dyrekcji i dlatego ma się dobrą i ciepłą posadkę.
:-((( 2012-03-12 10:09:17
zgadzam się z przedmówcą. Każdy się boi o pracę i dlatego siedzi cicho. Praca za najniższą krajową po 10 ciu latach to żenada. Ale w Bytomiu o każdą pracę trudno, dlatego coraz bardziej dajemy się wykorzystywać i nikt się nie odezwie o coraz to gorszych poczynaniach \\\"szefostwa\\\".
Kiedyś było jeszcze normalnie, teraz jest dno...
A\\\'D\\\' 2012-03-19 22:19:04
szkoda tylko że szefostwo \"obstawia\" się swoimi ludźmi. Chyba tylko dla bezpieczeństwa
jogi 2012-06-13 10:17:56
faktycznie pracownik dla dyrekcji to śmieć ,należy omijać to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szerokim łukiem !!!
Qdance95 2016-09-28 20:18:41
Praca w carrefour bytom ? zenada straszna

Pracowalm tam do DZIS i nikomu nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi .

Stawka jaka miallem miec to 6.30 i umowa zlecenie a co dstalem bez mojej wiedzy ?

/Umowe o dzielo . Ludzie chamsy szczegolnie Pani (usunięte przez administratora) z GTS obiecuje zlote gory a potem unika kontaktu ze swoim pracownikiem .
Nm 2016-10-14 23:01:39
Carrefour Polska zawsze ma jakieś oferty pracy, na wszystkie stanowiska jakie są dostępne w tej firmie
Zostaw swoją opinię o Carrefour Polska - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska