Opinie o Carrefour Polska w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carrefour Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bytom

M Nowy wpis

Zgodnie z art. 134 Kodeksu Pracy pracownik, który w ciągu dnia pracuje min. 6h to należy mu się 15min przerwa, ktora jest wliczona w czas pracy, tzn. że pracownik nie musi odpracowywać dodatkowych 15 min. Przestańcie wciskać kity ludziom. W tej sytuacji można mówić o wyzyskiwaniu pracownika. P.S że jeszcze nikt tego nie zgłosił do PiP-u :)

Miś Nowy wpis
@M

Czy na umowie zlecenie obowiązuje przerwa? Czy osobie wykonującej pracę na podstawie umowy zlecenia przysługuje płatna przerwa? Co do zasady, nie, ponieważ umowa zlecenie jest umową cywilnoprawną, którą regulują przepisy Kodeksu cywilnego, a nie Kodeksu pracy.

Księciunio Nowy wpis
@M

Pracujesz na umowie o pracę i zabraniają Ci korzystać z ustawowej przerwy ? Zgłaszałaś/eś ten fakt do dyrekcji ? Pracuję tu wiele lat i jest to dla mnie niezrozumiałe . Pierwsze słyszę o takim przypadku. A może pracujesz na umowę zlecenie pod firmą zewnętrzną ? Wówczas przerwa nie jest płatna . Takie przepisy... Idąc na przerwę musisz ją odpracować lub odliczyć od czasu pracy.

Praca marzeń Nowy wpis

Ktoś tam dalej robi z kiero, liderów? Epcs istnieje, tekstylia, bazar? Trochę ze spożywki zostało. Czy robią na całym sklepie? Sądząc po wpisach dalej miło, przyjemnie i w porządku :) Tylko kręgosłup na wymianę...

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Carrefour Polska?

witam, czy tutaj płacą obecnie najniższą czy można liczyć na więcej? chcę się wstępnie zorientować wobec przyszłego roku. ktoś opisałby jakie warunki obecnie tu występują? atmosfera by mnie interesowała inni ludzie. jaki średni staż jest?

Życie
@Monika

Robisz wszystko oprócz sprzątania. Wśród młodych ludzi atmosfera jest miła. Aktualnie dojazd jest do bani. Jeśli chcesz być zdrowa psychicznie wybierz inną firmę. Długo tu nie popracujesz

@Życie

A można więcej szczegółów? Długo nie popracuję, bo słaby dojazd...? Piszesz, że robię wszystko, spoko że nie sprzątam, jakie ti zadania np., są?

Życie
@Monika

1. - Jeśli masz stanowisko Kasjer nie zawsze nim będziesz. Przy małym ruchu wyślą Cię na wykładanie towaru lub do punktu informacji. - Jeśli stoisz za ladą (stanowisko z wędlinami, ryby itp) to obsługuje ją tylko jedna osoba (nie to co kiedyś) i dodatkowo wykładasz na dziale warzywa i owoce. - Jeśli masz stanowisko Merchandiser (wykładanie towaru) to musisz dosłownie popierdziel*ć jak chińczyk na produkcji bo główna kierowniczka nie da Ci spokoju. Potem będą próbowali wcisnąć Cię dodatkowo na kase 2. Odnośnie dojazdu. Kiedyś po 5 rano jechal 850, teraz za niego jeździ M16 i niestety nie zatrzymuję się na Plejadzie. Z jakiś czas temu ludzie zgłosili jak będą dojeżdżać do pracy. To ZTM puścił przed 6 rano autobus 750, jak długo bedzie jeździł? Tego nikt nie wie P.S z doświadczenia wiem, że na tego typu stronach 3/4 osób pisze nieprawdę o danej firmie i chcą popsuć jej opinie/reputację. Jestem osobą która pracowała w tym miejscu przez 2 lata. Śmiało mogę powiedzieć, że był to (usunięte przez administratora). Jeśli chcesz tu pracować to idź, spróbuj. Potem zdecydujesz czy chcesz zostać czy nie. Nawet może napiszesz tu opinię. Pozdrawiam

Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Na jakie wsparcie w Carrefour Polska mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dzidzi

Jak będziesz w ciązy to zobaczysz. Głupie pytanie, głupia odpowiedź.

Ilona
@Dzidzi

Ja mam raczej mądre pytanie;) Wiesz może, ile teraz dają na rękę na początku zatrudnienia dla osoby, która nigdy wcześniej nigdzie nie pracowała?

Kaśka
@Ilona

Dają dużo, nawet bardzo dużo, dużo dużo pracy i obowiązków.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Carrefour Polska?

odp

Musisz mieć pusty łeb jak pióro, drzeć się i uważać się za najmądrzejszą jak pióro, i do tego musisz być kapusiem i bez perspektyw jak pióro. a na koniec przyda się jak będziesz hipokrytą jak pióro - każdy wie o kogo chodzi ;] hahahah, że to dalej tam robi.....ale w sumie dobrze, przynajmniej w innych spoko zakładach nie trzeba się z nią użerać.

@odp

Nie wiem kim jesteś, ale opisałeś to w punkt :) sama prawda o hipokrytce, która gęby używa jako narzędzia pracy. a na filmiku jak robiła przysiady to pierwsza w kadrze - hahahahaha żal.

NickiRicki

Ale się w tym sklepie narobilo..Nic nie można znależć,wszystko poprzenoszone niewiadomo gdzie.Nie można znaleźć podstawowych przemysłowych artykułów.O spożywczych nie będę mówić,bo na prawdę ciężko cokolwiek znaleźć.Ciężko znaleźć pracownika z działu przemysłowego oraz RTV/AGD.Na nabiale też trudno coś szybko znależć.

Balbinka

Jak tam wielozadaniowość kontra pensje? Wielu zwolnionych,wielu niezadowolonych,wielu pracujących mimo wszystko.....Nie warto się męczyć.Warto znaleźć dobrą pracę za godziwe większe pieniądze. epcs to już pewnie historia.Punkt kredytowy dawno nie istnieje..Na przemysłówce nie można znaleźć pracownika.Metraż sklepu okrojony..Jak ja tam znajdę masło,mleko i maślankę.Albo biały ser i żółty.Albo serek do smarowania.

Myszak

No i gdzie ten mój wpis się podział,który nie dawno wysłany został,odnośnie artykułów ubraniowych i bucików.

Myszak

Patrzę na te wpisy,i dziwię się,że wiele jest kasowanych.Ostatnio był wpis jakiegoś użytkownika forum typu.: ciuszki spod muszki dotyczące chyba marki tex .Że w innym sklepie ładniej poukładane,że łatwiej znaleźć rozmiar,że w innym sklepie nie ma takiego bałaganu na ubraniach.Ten wpis został szybciutko usunięty.Stąd pytanie,czy poprzez kasowanie takiego wpisu stanie się cud i ubrania będą lepiej i bardziej dostępniej wyeksponowane?Czy dalej klient będzie miał problem ze znalezieniem kodu,ceny,rozmiaru ubrań czy też butów.Każdy wpis na forum powinien dawać pracownikom do myślenia.Co zmienić na lepsze aby klienci byli bardziej zadowoleni i z ochotą wracali na zakupy.

jak tam

Pseudo kierowniczka, która gęby używa jako narzędzia pracy dalej pracuje? Czy pióra jej wyleciały?

DumnaMania
@jak tam

Wejdźcie sobie na ogólny chat pracowników Carrefour .Tam się dowiecie,co pracownicy Carrefour Bytom powinni zrobić ,aby dalej spokojnie pracować.

Zbyś
@DumnaMania

Jak co? wywalcie piórową i od razu lepiej się robi :D

Takisobie

Widzę że coś się tutaj w Bytomiu Carrefour dzieje.Nie wiem o co chodzi..Prosiłem o odpowiedż, ponieważ chciałem tu pracować i prosiłem o odpowiedż.Czy jest ktoś odpowiedzialny,kto mógłby mi odpowiedzieć?,Bardzo proszę osobę odpowiedzialną za nabór pracowników o odpowiedź.,W sumie to nie ma już. Epcs..ubrania połączone. Z garnkami.. ..skaning już nie istnieje.dają radę. Skanujące na bazarze ????

Dumna&blada

Dlaczego trzeba tak długo czekać na zatwierdzenie wpisu jeśli chodzi o carf Bytom?,jakoś w innych zatwierdzane są natychmiast.Czy Carrefour Bytom boi się opinii klientów i pracowników,?

Aga

Czy zmiany są narzucane czy można wybrać która lepiej pasuje?

hahaha
@Aga

Wybrać to Ty se możesz ziemniaki w warzywniaku tutaj jest praca.

Zainteresowany pracą

Jakie wynagrodzenie brutto przysługuje na dziale przemysłowym i ubraniowym?A jakie ma dziale z artykułami RTV?

Takisobie

(usunięte przez administratora)chciałbym się zatrudnić w Carrefour Bytom na dziale EPCS..Jeśli można prosić o odpowiedź .....

Takisobie

Witam serdecznie .Chciałbym zatrudnić się jako pracownik w Waszym sklepie.Jakie warunki muszę spełnić aby uzyskać zatrudnienie?Chciałbym pracować na dziale RTV/AGD.Co muszę zrobić aby dostać się na rozmowę kwalifikującą?.

Stefano

Szkoda, że nie potrafimy docenić dobrej firmy ale mam nadzieję, że pandemia zweryfikuje pracowników!

Stefcio
@Stefano

Zacznij kolejno: piórowa, wydra, kurdupel i reszta. Powodzenia

dorka

Idé do pracy.a potem jak już jestem na dziale z tymi wrzeszczącym i i dokazującymi paniuśkami typu llider ,menadżer.to chce mi sié z tąd uciec.Albo modlić się abym już ich nigdy nie musieć widzieć.to jakąś masakra.koronawirus szaleje....a tu jakby nigdy nic się nie stało.Dalej tarzanie pracownika na poziomie bardzo niskim. ....resztę sobie dopiszcie...

pinacolada

Właśnie zobaczyłam że usunięto mój wpis.Ponawiam więc :zgadzam się z opinią poprzednich osób.Przychodzisz do pracy z optymizmem .....ale on gaśnie wraz z tym jak wchodzisz i spotykasz się z chamstwem nie tylko menadżerów i liderów ale także samego przywódcy....Przywódca zdziwił się że w punkcie kredytowym nie ma nikogo bo dziewczyny poszły na el cztery na dzieci.Biadał że nie ma kredytów w związku z ich wolnym na dzieci. Dla przywódcy nie liczą się pracownice i ich rodziny ....tylko zysk ...pieniąchy ..... ????

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bytom

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska