Poczta Polska

Włocławek

Opinie o Poczta Polska

anonim 2008-11-24 19:50:29
monopolowa jeszcze panstwowa instytucja martwiaca sie bardziej o posady w biurach a nie o min. zwyklego pracownika dzieki ktoremu corocznie odnotowuje gigantyczne zyski
baja 2008-12-11 18:28:19
Niektórzy pracownicy administracji Centrum Poczty są niekompetentni. Gdy brak im argumentów straszą Panią Dyrektor lub mamą zajmującą wyższe stanowisko. Wydawać by się mogło że winni oni nieść pomoc placówkom w rozwiązywaniu problemów - nic bardziej mylnego, z reguły wrzeszczą na współpracowników jak na śmieci. A w wypadku niedociągnięć karę ponosi pracownik bo wszyscy inni umywają ręce. Takie traktowanie rodzi frustracje i niechęć do całych działów. Należy im przypomnieć że nie są bogami a z ludzmi należy się liczyć.
efrgt 2016-04-03 20:04:21
to uwazam ze spory plus jest..jednak widze ze wlasnie glownie listonoszy szukaja jest oferta miedzy i nymi do Krakowa tylko trzeba miec wlasny samochod
Zostaw swoją opinię o Poczta Polska - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska