Opinie o Poczta Polska w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Poczta Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poczta Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska w Włocławek

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Poczta Polska?

Mieszkaniec zazamcze Nowy wpis

Może ktoś zainteresuje się kurierem panem S.P który jeździ po zazamczu żółtym samochodem poczty polskiejczłowiek jest bardzo dziwny i podejrzany itp . Chyba naprawdę nie ma ludzi do pracy we Włocławku jak takie osoby przyjmują

Jaka atmosfera jest między działami w Poczta Polska?

Witam. Pracowałem w tym oddziale i zdecydowanie nie polecam. Pracuje się tam czasami kilka dni pod rząd po 12h pracując za 2 a nawet za 3 osoby. Organizacja pracy zarządzających personelem bardzo słaba. Nic nie można sobie prywatnie zaplanować bo bardzo często dowiadywalem się dzień wcześniej a nawet kilka godzin przed wolnym że muszę iść do pracy. Pracownik jest zmuszany do brania urlopu nie wtedy co chce. Grafik zmieniany na kolanie po kilka razy w tygodniu. Ogólnie (usunięte przez administratora) za kiepskie pieniądze. Ludzie odchodzą albo ze względów fizycznych a nawet psychicznych. Swoja drogą mam nadzieję że przeczyta to ktoś z dyrektorstwa PP S.A. i coś zmieni w tym oddziale bo jest tam duuuużo do zmiany.

Byly pracownik

Chodzi o oddzial na Duninowskiej.

Wszystko się zgadza. Oddział na Duninowskiej to porażka. Kodeks pracy nie przestrzegany na każdym kroku, do tego układy i układziki ...

Danuta
@123

No ale skąd się taka organizacja bierze? Przecież takie rzeczy trzeba zgłosić gdzieś wyżej, bo tak nie może być! Próbowaliście to gdzieś zgłaszać?

123 Nowy wpis
@Danuta

Jest to zgłaszane wyżej i nikt nic z tym nie robi. Tym wyżej nie przeszkadza nawet to, że osoba na kierowniczym stanowisku przychodzi do pracy na zwolnieniu do pracy i pełni swoją funkcję. Współczuję tym, którzy muszą tam jeszcze pracować.

zaz Nowy wpis
@123

Łohoho! O punkcie na Duninowskiej krążą legendy i widzę, że przez lata nic się tam nie zmieniło. Pracowałem przez krótki okres tam - lata temu i faktycznie jest tam ciekawie, oczywiście z negatywnego punktu widzenia. Najbardziej to młodych ludzi stamtąd szkoda, którzy jeszcze jakieś perspektywy mieli - ale najczęściej odchodzili po jakimś czasie. Faktycznie zarządzanie kadrą tam to fikcja, bo pracownik starszy stażem tupnie nóżką i po autorytecie kierownictwa.

Gruby

Napiszcie jak się pracuje na Duninowskiej ? Jaka stawka, ile zmian? Czy są jakieś socjale?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Poczta Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
efrgt

to uwazam ze spory plus jest..jednak widze ze wlasnie glownie listonoszy szukaja jest oferta miedzy i nymi do Krakowa tylko trzeba miec wlasny samochod

baja

Niektórzy pracownicy administracji Centrum Poczty są niekompetentni. Gdy brak im argumentów straszą Panią Dyrektor lub mamą zajmującą wyższe stanowisko. Wydawać by się mogło że winni oni nieść pomoc placówkom w rozwiązywaniu problemów - nic bardziej mylnego, z reguły wrzeszczą na współpracowników jak na śmieci. A w wypadku niedociągnięć karę ponosi pracownik bo wszyscy inni umywają ręce. Takie traktowanie rodzi frustracje i niechęć do całych działów. Należy im przypomnieć że nie są bogami a z ludzmi należy się liczyć.

monopolowa jeszcze panstwowa instytucja martwiaca sie bardziej o posady w biurach a nie o min. zwyklego pracownika dzieki ktoremu corocznie odnotowuje gigantyczne zyski

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Włocławek

Poczta Polska