ZPP Pasmanta S.A.

Toruń

Opinie o ZPP Pasmanta S.A.

meteor 2012-01-03 18:37:31
wiesz Twoje zdanie jest bardzo jednostronne. Łatwo ci jest pisać gdy nikt nie weryfikuje twojej pracy w tej firmie i postępów , które uzyskiwałeś. Wylać pomyje jest łatwo. Ocenić obiektywnie trudno. Handlowiec powinien zarabiać na siebie, a jak tego nie robi i po roku firma do niego dokłada, bo nie pracuje uczciwie - robi coś na boku- to każda firma dowiedziawszy się o tym takiego PH się pozbędzie. Przez wasze opinie przebija niezdarność. cóż profesjonalny rynek wymaga profesjonalistów a nie amatorów pozdrawiam
ktoś 2012-01-04 13:45:35
meteor - 2012-01-03 18:37:31

Witam
Macie rację profesjonalny rynek wymaga profesjonalistów a nie amatorów więc powinno się zacząć od góry,
Pozdrawiam
indyk 2016-05-18 12:49:14
dobry handlowiec na pewno ma szanse uzyskać tu najwyższe wyniki :)
Zostaw swoją opinię o ZPP Pasmanta S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPP Pasmanta S.A.