Logowanie dla kandydatów/kursantów

77-400 Złotów
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
kuba27 - 2012-03-08 15:36:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kto jedzie od nich w marcu do pracy,,czy polecacie, jakie wrazenia
zdjecie uzytkownika
dadus_88 - 2012-03-21 21:57:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam pracuje tam (jeszcze niestety ) powiem tak zamęt na chatach ciagłe przeprowadzki chaty za 84e tygodniowo tragedia praca zalezy jak trafisz w zeszłym roku było ok wtym tragedia polecam nawet tureckie biura sa lepsze wiec sie zastanów dobrze nad praca w exoticu aha i stawka 8.35
zdjecie uzytkownika
kuba27 - 2012-03-22 11:40:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzieki ci bardzo..no ale skoro pracujesz juz tam kolejny rok..to cos ciebie trzyma,,,,ja jeszcze nigdy nie wyjezdrzalemwiec nie wiem nawet jak szukac ofert przez inne biura....aha no i jezyk to podstawy
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-30 21:41:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Napisze ktoś jak dokładnie wygląda ta praca na chatach w ExoticGreen, o których pisał dadus_88? Ta stawka 8.35 to w jakiej walucie? No i ile godzin ma się miesięcznie, czy tygodniu? Pozdro i dzięki za informacje.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ExoticGreen

Twoj email:
Wiadomość: