Bershka

Bielsko-Biała

Opinie o Bershka

PRAWDA BOLI 2010-01-19 22:35:47
Praca w Bershka w centrum handlowym Sfera 2 w Bielsku-Białej.Niemiła atmosfera,pełno fałszu i sztucznych uśmiechów i lizania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi.... Oczywiście najbardziej fałszywymi osobami są 2 osoby-jego zastępcy.Chłopak u ktorego jesteś skreślona i tępiona jeśli jesteś łądną dziewczyną.Broń Boże kierownik Cię polubi bardziej niż go-zrobi wszystko, żeby Cię zniszczyć.Jeśli jesteś chłopakiem-możesz liczyć nawet na randke.Uwaga rownież na "zastępczynie" kierownika-tępa blondi bez wykształcenia! ani doświadczenia w zadnej pracy.Nie trzeba pisać jak dostała się jako jedna z dwóch osób na pełny etat... Liże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chłopakom i kierownikowi jak się tylko da.W końcu to jej tylko zostało, bo tępak nie ma wykształcenia, więc prace ciężko bedzie znaleźć.Reszta dziewczyn bardzo sympatyczna.Szkoda, że kierownictwo nie jest takie.Ale takie życie-tylko ci fałszywi i zawistni dostają awanse... Oczwiscie to nieszanujące się zera.Praca ciężka,wszystko musi być zrobione w pare sekund.Nie przesadzam(!) Myślą, że zatrudniają jakiś nadludzi.Poza tym ok.
wenus 2010-01-23 17:54:59
Praca ok,kierownik też,ale szkoda ze jest jeszcze młody, bo nie wie jak dobierac pracownikow i nigdy atmosfera tam nie bedzie fajna,dzieki jego zakłamanym i niewyedukowanym "zastępcom".I faktycznie zastępca (usunięte przez administratora) ma jakąs dziwną niechęć do dziewczyn.... a moze się boi, ze zostanie zwolniony i chwyta się różnych sposobów eliminacji..... a ta druga to samo-nie może się pogodzić z faktem, że są też inni pracownicy-młode i ładniejsze dziewczyny,więc przy płci przeciwnej w tym kierowniku- jak przyssawka... Jeśli chcesz podjąć tam prace- licz na duże wymagania i nagadywanie na ciebie za plecami.Pozdrawiam
osoba 2010-02-08 02:05:35
NIE POLECAM
mru 2010-03-12 02:31:12
a kim tam jest [dane osobowe usunięte przez moderatora], który tam pracuje?
Iz 2010-05-31 18:00:44
PRACA MOŻE BY I FAJNA GDYBY NIE IDIOTYCZNI WSPÓŁPRACOWNICY.TO NIE JEST PRACA ZESPOŁOWA WBREW POZOROM! ZGADZAM SIĘ Z WYPOWIEDZIAMI POWYŻEJ
redsik 2013-10-27 21:00:58
zastanawiam się jak wygląda rozmowa w Bershka i jakie warunki mogą zaoferować początkującym pracownikom? jeśli ktoś umie rozwiać moje wątpliwości będę wdzięczna ;)
tija 2014-02-13 13:37:18
do redsik : jeśli chodzi o samą rozmowę najczęściej prowadzą ją 3 osoby DT czyli osoba odpowiedzialna za region dostawy, sklepy etc, HR osoba odpowiedzialna za personel, zatrudnienia zwolnienia, i kierownik danego sklepu, pytają o przeróżne rzeczy co wiesz o Inditexie, czy się uczysz jak z dojazdem, jaką osobą jesteś, czy nie masz problemu z pracą zmianową itp. jeśli przypadniesz do gustu to przedstawiają warunki pracy; obecnie sprzedawca kasjer w BSK na 0,5 etatu ma 1000zł brutto + premia od utargu, do tego karty multisport, opieka medyczna, ogólnie socjal mają naprawdę dobry :)
Co do umowy w zależnosci od sklepu 1 umowa to okres próbny 1-3 miesięcy, potem najczęściej przedłużają na 1,5 roku, atmosfera w zależności od sklepu i zespołu, ja osobiście trafiłam na świetną, zgraną grupę i byłam mega zadowolona :) Sama praca system zmianowy, ale możesz się dogadać z kiero jeśli się uczysz :)
Madziita 2014-03-30 20:05:17
Jak ma na imię i nazwisko kierownik?
Madziita 2014-03-30 20:06:44
W sferze 2
anonim 2014-06-27 15:52:52
od kiedy na stanowisko sprzedawcy ma się rozmowę z całą świtą? DT, HR i KS? Tak jakby wygrali czas na loterii na rekrutacje sprzedawców. Zarobki jak na korporacje są spoko+ umowa o pracę. Za kartę multisport, dodatkową opiekę medyczną (poza NFZ :P) Ci ściągają z wypłaty jeśli wyrazisz na to zgodę. Z dogadaniem się ws.grafiku to zależy od Kiero.
zła 2015-01-06 21:45:09
w poniedziałek byłam w bereshkce na Wieleńskim w Warszawie , dwie blondyneczki na kasie , tak mnie wytraciły z równowagi, ze wyszłam zostawiajac zakupy które planowałam zrobic ... nie miła obsługa, dziewczyną po prostu nie chciało sie pracowac, wzdychały na kazde pytanie czy odpowiadały w sposób niemiły, co gorsza wyrażały sie w sposób nieodpowiedni co do klientów...nie sadze bym prędko wróciła do bereski po takim niemiłym spotkaniu....
megii 2015-02-03 22:32:44
Nie polecam. Praca za marne pieniądze, a obowiązków strasznie dużo. Jestem osobą zorganizowaną i chętną do ciężkiej pracy, a i tak się często nie wyrabiałam. Oszczędzają na ludziach obcinając godziny, a pracy ciągle przybywa. Do tego często trzeba przychodzić w dni wolne, nikt Cię nie szanuje i bardzo często trzeba zostawać po godzinach.
heros 2015-09-23 20:31:20
tak, z takim nastawieniem może zostaniesz od razu wiceprezeską Bershiki.
kosze 2016-05-14 20:12:37
to ciekawe @mirku, bo wydawało mi się, że Bershka jest marką szyjącą ubrania zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W każdym ze sklepów jest oddzielny dział męski :) zwróć uwagę, mają b. dobre ubrania
Zostaw swoją opinię o Bershka - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bershka