Bershka

Opinie o Bershka

anonim 2008-10-09 13:39:23
Pracowałam tam przez okres wakacji, zarobki wynosiły 1800zł brutto za pełen etat. Podobało mi się, jednak musiałam wrócić na studia. Polecam młodym studentom i studentkom. Lajtowa atmosfera i fajna muzyka w czasie pracy. Wystawiam ocenę dobrą:)
jk 2008-10-30 20:24:42
dobra praca !!!
anonim 2009-03-24 14:46:00
Mam pytanie. Jak załatwić taką prace? chodzi mi o okres czerwiec- sierpien
anonim 2009-03-26 13:53:00
dam ci rade na okres czerwiec sierpien wyjedz za granice zarobisz tyle co w polsce przez caly rok,albo i wiecej:
fraggeR 2009-04-14 23:31:06
gdzie mozna złożyć aplikacje?
.... 2009-06-19 17:32:58
w każdym sklepie sieci bershka.
hhh 2009-07-20 01:40:11
czy trzeba być pełnoletnią osobą żeby moc tam pracować?
mmmm 2009-08-16 12:46:00
to logiczne. rzadko kiedy chca zatrudniac nieletnich
pracownicy berskha 2010-10-17 12:00:08
witamy wszystkich.jestesmy pracownikami bershki w c.h.arkadia.chcielismy powiedziec wszystkim,ze tam nie jest tak slodko jak niektorzy mysla.panuje tam bardzo zla atmosfera miedzy p.kierownik [dane osobowe usunięte przez moderatora] a pracownikami ,ktora jest strasznie zadufana osoba,wprowadza strasznie niemila i niesmaczna sytuacje w prace...(usunięte przez administratora)..o wszystko trzeba sie prosic o toalete,przerwy w pracy juz nie wspominajac o grafikach pracy z dnia na dzien...ludzie sie tutaj zwalniaja sami bo nie chca pracowac w chorej sytuacji i atmosferze a co niektorzy sa zwalniani poniewaz sa niewygodni dla p.[dane osobowe usunięte przez moderatora] i spolki....a jesli chodzi o wynagrodzenie pracownikow tj..tak,ze sami naprawde nie wiemy na jakiej podstwie jest naliczana prowizja itd..bo p.kierownik nie odpowiada na takie pytania konkretnie. tylko zbywa ludzi...uwazamy,ze poprostu ta prowizja i premia ktora nam sie nalezy za b.ciezka prace jest nienaliczana tak jak powinna byc...nieraz tak bywalo,,ze prowizja jest nienaliczana pod koniec m-ca bo p.kierownik tak nakazala...pozdrawiamy pracownicy....
gość 2011-05-23 15:55:33
co wy opowiadacie...? Pracowałam w Bershce i Zarze Jeśli chodzi o zarobki to w Zarze są większe ale premia dla kazdego pracownika na tym samym stanowisku jest taka sama. Jak tylko sie chce to pozna sobie ja sprawdzić i nikt z tym nie robi problemu. Pracę w Bershce wspominam bardzo miło i żałuje że odeszłam. Atmosfera poprostu super!!! Fakt jest duzo pracy, ale gdzie nie ma. Zespół ludzi jest bardzo fajny i przyjazny nie zaleznie w jakim sklepie ponieważ ludzie zazwyczaj dobierani sa do klimatu danego sklepu. Jesli ma sie jakis problem np. z kierownikiem, atmosferą czy nawet prywatny zawsze mozna zadzwonic do regionalnego menedzera ona zawsze chetnie wysłycha i doradzi. Osobiście polecam pracę szczególnie dla studentów bo grafik jest dopasowywany do kazdego indywidualnie. Wiadomo sa pewne minusy np. ciezka praca głównie na przecenach, czasem trzeba dłuzej zostac w pracy ale pensja jest zawsze na czas za nadgodziny płacą lub mozna odebrać i naprawde jeśli się troche postarasz to awans masz w kieszeni i to w krótkim czasie.
Adaśko 2013-07-26 18:05:43
Witam interesuje mnie ciuchy w sklepach..,nie wiem jak miejsca pracy są dla mnie??
gumi 2013-10-11 18:24:49
Tak kazdy pracownim po okresie próbnym dostaje kartę rabatową na zakupy we wszystkich sklepach inditexu. Pracę w berszce polecam firma bardzo wypłacalna, grafik elastyczny, jezeli ma się dobry team to juz w ogóle jest super, np na dostawach, czy po zamknięciu jest wesoło. :)
XYZ 2013-10-13 15:15:37
hej planuje zakup dwóch płaszczy, mam pytanie do osób które pracują w Bershka za uzgodniona kwotę / prezent mogły by zakupić te płaszcze na zniżkach swoich pracowniczych. Prosze o kontakt na adres (usunięte przez administratora). Z góry dziękuje.
anonim 2014-01-23 13:37:43
moze ipraca fajna ,ale atmosfera kierwoniczek do (usunięte przez administratora):)
super 2014-02-18 15:14:08
Tak jestem przekonany,że praca w Siedlcach w tym salonie będzie też okropna patrząc na dobór kierownictwa!Ludzie miejcie się na baczności bo nie będziecie mięli życia!
Kati 2014-08-06 14:07:38
Ja nie wiem czy pracownicy firmy Bershka, są zadowoleni, na pewno, nieprzyjemni,
W sklepie w Bydgoszczy Focus, kody towaru nie były zgodne z cenami na kasie. Pracownik - podobno z zastępca kierownika, zamiast przynajmniej przeprosić, ponieważ prawo nakłada obowiązek na sklepach, prawidłowe metkowanie towaru, oraz sprzedaż towar, po wystawionej cenie. Do reklamacji nie chciał podać nazwiska, ze względu na ochronę danych osobowych, pewnie i nie musiał, ale powinien się zastanowić, czy chroni siebie czy sklep. Jak to się pewnie mówi, jak płaca taka praca....
BERSHWITZ 2014-09-06 16:07:18
Rozbawiło mnie zdanie pewnej osoby,która twierdzi ,że grafik jest dostosowany indywidualnie do każdej osoby,ze Bershka to świetne miejsce pracy dla studentów otóż,każdy pracodawca nie ma prawa utrudniać edukacji tj. musi udzielić dni wolnych na szkołę bez znaczenia czy to studia dzienne czy zaoczne grafik elastyczny umowa na 1/2 etatu to zarobki UWAGA! 1000PLN brutto a dni wolnych w miesiącu 6 max 8!na1/2etatu!!! więc osoba,która śmie mówić ,że to super praca,super atmosfera i super zarobki i świetny grafik jest po prostu osobą z Inditexu Hiszpańskiej firmy ,która wykorzystuje wszystkich na każdy mozliwy sposób od ludzi ,którzy szyją ubrania w zamkniętych magazynach bez okien w nieludzkich warunkach,myślę ,że są osoby ,które pamiętaja czasy gdzie na metkach były wyszywane napisy w j ang typu proszę o pomoc i nr telefonu afera byla na tyle duża ,ze inditex musiał troche zamieść pod dywan i zrobić prowizorkę ale dalej co do pracy nic tak nie uczy chamstwa jak inditex umowę masz na 1/2 pracujesz jak na cały a zarabiasz jak na ćwierć etatu takie są fakty ciągle tylko szybciej i szybciej i wszystko mozna zrozumieć ale jeżeli praca przekłada się na zarobki a nie pracować masz jak najszybciej najwięcej najlepiej za jak najmniej ???to są jawne obozy pracy odradzam każdemu kto ma zamiar iść tam dobrowolnie tj nie zmusza go sytuacja życiowa do podjecia jakiejkolwiek pracy...myslicie Hiszpańska firma Hiszpańska jakość?jakość hahaha rozbawia mnie ten tekst w sklepie BSK jakośc to może i Zara MD jeśli chodzi o inditex ale bsk to szmaty robione w chinach tandeta ,która ceny ma z kosmosu w porównaniu do jakości rzecz po miesiącu z bsk wygląda jakby miała rok gdzie sens a gdzie logika?regionalni Cię wysłucha pomoże ha ha ha jasne przyjedzie i powie szybciej to szybciej tamto zapyta ile do realizacji na dziś a tylko nie powiedz klientowi dzień dobry to Cię zwolni plakietki z nazwiskiem?nigdy tego nie było nie ma a czy bedzie pewnie tak bo na mysiej siedzą i wymyslają coraz to nowsze wymogi do tych samych zarobków wizytacje nawet kilka razy w miesiącu wizytacja Hiszpanek tak tak trzeba poznac to na własnej skórze by się wypowiadac a Ci którym jest tak tam różowo to albo nigdy nie mieli fajnej pracy skoro twierdzą ,że atmosfera po zamknięciu albo na dostawie jest super śmieszna zabawna
Kourt 2014-10-02 19:14:08
Cześć Wszystkim :)
Mam pytanie dotyczące z pracą w firmie Bershka otóż byłam już dwa razy w firmie INDITEX na rozmowie.Pierwsza rozmowa odbyła się w ich głównym biurze na Mysiej dodam,że spotkanie odbywało się w grupie ok.20 osób powiedzieli,że odezwą się do dwóch tygodni oczywiście telefon milczał,druga rozmowa odbyła się w sklepie Massimo Dutti rozmowa oczywiście była inna,bo z kierownikiem i Panią z kadr,myślę,że zrobiłam dobre wrażenie.Panie powiedziały,że odezwa się do tygodnia,a telefon znowu milczał. Postanowiłam napisać tam i Pani z kadr powiedziała mi,że zostałam polecona na godziny próbne do sklepu Bershka i żebym cierpliwie czekała na telefon od menadżera,czekam już tydzień a telefon cały czas milczy. I mam takie pytanie do Was czy myślicie,że się odezwą czy mam szukać innej pracy?
gość 2014-10-02 23:36:32
no i co w związku z tym?
hejthejt 2014-12-09 18:52:22
Nie dajcie się wykorzystywać ... Juz chyba lepiej pracować na słuchawce w call center haha !!!
mkji 2014-12-09 22:18:40
To,że zaprosili Cię na rozmowę kwalifikacyjną nie oznacza,że masz już tą pracę,ja byłam na takich 3 rozmowach kwalifikacyjnych udało mi się dostać na godziny próbne i byłam pewna,że świetnie wypadłam i,że mnie zatrudnią,niestety nie udało się i myślę,że oni po prostu szukają osób które im za darmo poukładają ciuchy na sklepie i utrzymają porządek przez te godziny próbne,a po tem i tak cie nie zatrudnia i mają cię gdzieś.No ale Tobie życzę POWODZENIA :)
ziomek 2015-02-20 12:16:56
Bershka! Brand dla małolatów, który ledwo co skończyli 18 lat i zachwycają się tak popularnym sklepem. Płaca - podpisujesz umowę na pół etatu, oczywiście obiecują krianę mlekiem i miodem płynącą - nadgodziny, premie, awanse, a spadasz tyłkiem na twardą podłogę. Z godzinami ciężko - wolą zatrudniać nowych murzynów, nie doceniają swoich obecnych pracowników w ogóle. Nadgodziny dostajesz tylko i wyłącznie jak się nie wyrabiają z obowiązkami, wtedy dzwoni do Ciebie osoba funkcyjna i karze, bo nie prosi, żebyś przyszedł do pracy. Awanse - hahah, bez komentarza, swój swojego wsadzi, rączka rączkę myje, chcesz awans? Jedź do innego miasta, bo akurat tam łosi szukają. A bońcie Panie Boże chcesz przejść do innego Brandu - musisz najpierw się mocno zastanowić, ponieważ powiadamiasz kierownika, powiadamiasz hr i masę innych ludzi czy przede wszystkim pozwolą Ci na to. Masz dziecko, szkołę czy inna pracę? Szykuj się na zmiany 5,5 godzinne przede wszystkim, zero życia prywatnego, bo zmiany 8h majątylko funkcyjni, reszta jak widać są po prostu murzynami. Może i studentom taka opcja pasuje, ale ludziom, którzy są juz po z całego serca nie polecam. Jesteś na telefon - nie zgodzisz się przyjść do pracy to później pożałujesz tego, musisz się zamienić, bo masz wazne spotaknie, wizyte, cokolwiek - to szukasz wśród współpracowników osoby, która się zamieni z Tobą, bo ostrzegam - nawet jeśli masz pogrzeb to wolnego nie dostaniesz. Wszystko na pokaz - przyjeżają osoby typu reg vm musi być wszystko tip top. Teraz stali się cwaniakami i wymyślili sobie Tajemniczego klienta, który 3 razy w przeciągu kilku miesięcy sprawdza nasze umiejętności i wyciąga średnią na sklep - także jak masz zły dzień, tak czy siak wchodź w tyłek każdemu, bo Twój kierownik zwróci Ci uwagę, chociaz codziennie zapierdzielasz rowno, wypełniasz swoje obowiązki to i tak zapamięt jedno potknięcie, a nie całość. Grafiki są najlepsze - nikt na rozmowie Ci nie powie, że inditex wymyślił sobie internetowy grafik, który codziennie musisz aktualizować, ponieważ mogą Ci zmienic godziny, dni, w których pracujesz lub nie, bo po prostu mogą i to bez Twojej zgody, takze jak nie sprawdzisz grafiku kilka odzin wczesniej, licz się z tym, że pewnego dnia zamiast mieć wolne - masz wpisaną pracę. Najlepsze jest to, że to jest Twoj obowiazek, a nie ich powiadomic Cie o zmianach. Okres wyprzedaży jest moim ulubionym tematem - mieszkasz poza miastem, szykuj się na wigilijne cenowanie po zamknięciu sklepu, także zapomnij o robieniu ciasta i wcześniejszym wyjeździe do domu. Wiem, że z pracą jest ciężko, ale naprawdę, jeśli chcesz iść gdzieś, to już chyba pobliski kebab jest lepszy i bardziej opłacalny niż inditex, w którym masz stawkę brutto 1000 zł, bo ani się dorobisz, ani nie awansujesz za szybko, tylko będziesz codziennie się wkurzał za panującą niesprawiedliwość i wyzysk.
a 2015-02-25 12:22:33
moze i 4 lata temu bylo. Teraz inditex stał się dusigroszem, juz lpp rozwija sie lepiej niz on.
Maksymilian 2015-03-02 22:57:31
Warszawa Wileńska to dla mnie drugi dom. Kojarzy mi się z ciepłymi, uprzejmymi, wrażliwymi na ludzką dole pracownikami sklepu Bershka. Już przy wejściu można poczuć ich unosząca sie w powietrzu miłość do tego co robią i nieustanna chęć niesienia pomocy. Są jak superbohaterowie - nakarmią, podniosą na duchu i ubiorą (modnie!).
Ja przepraszam bardzo, ALE PROSZĘ NIE PLUĆ JADEM! Jestem pewny, ze te niewinne duszyczki nigdy w życiu nie zrobiliby niczego na złość klientowi! Proponowałbym lepiej dobierać ubrania i czytać metki - unikniemy wtedy wymieniania.
Magda 2015-09-24 14:52:24
Czesc, nie wiecie jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna w Bershce? Jutro mam rozmowę i nie wiem czego się spodziewać. Pozdrawiam :)
karolcia 2016-04-07 10:21:18
bardzo dobrze wspominam pracę w bershce, atmosfera zwykle przyjemna, zespół bardzo zgrany, wręcz paczka przyjaciół. Oczywiście to moja subiektywna ocena, bo w każdym salonie może być inaczej. Jeśli nie masz rodziny na utrzymaniu to zarobki są bardzo dobre, zwłaszcza kiedy w danym miesiącu dostanie się premię. Do tego jest jeszcze możliwość zdobycia tytułu pracownika miesiąca za co jest dodatkowa premia. Kiedyś pracowałam też w lpp i w porównaniu do Inditexu słabo płacą, warunki takie sobie i umowa zlecenie. Dodatkowo w Inditexie jest darmowa opieka medyczna co jest mega zaletą. Pracy jest dużo wiadomo jak to w sieciówce, klientów mnóstwo szczególnie na wyprzedażach, ale nawet jak się zostaje dłużej w pracy to zawsze nadgodziny są płacone, a premia jest naliczana chyba 'na górze' więc jeśli się należy to na pewno się ją dostanie z wypłatą 10-tego :)
Pozdrawiam :)
BSK 2016-05-29 11:15:26
Jeśli jesteś w temacie obowiązujących trendów, potrafisz pracować z raportami i szybko reagować na zmiany koncepcji to praca dla Ciebie. Pracy jest dużo, musisz być ze wszystkim na bieżąco.
A 2016-10-16 12:28:59
Pracowalam Kilka lat na stanowisku kierownika w Bershka (WAWA) wiele opisow jak najbardziej sie zgadza ale nie chce tu ani bronic ich jako pracodawcy ani negowac. Pisze gdyz chetnie pomoge tym ktorzy maja jakies pytania, rozmowa kwalifikacyjna, problemy itd., znam ta korporacje od podszewki takze mysle ze moge cos dopomoc.

Pozdrawiam
kameleon 2016-10-24 10:52:14
Hej, byłam na rozmowie w Bershce na stanowisko asystenta kierownika. Pani z HR uprzedziła mnie, że może zadzwonić do mnie "ktoś od produktu". Jakich pytań mogę się spodziewać? I jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to jakiej wypłaty? :)
Marta 2016-11-09 18:14:00
Hej, mam kilka pytań
... 2016-11-29 00:26:17
Czesto robilam zakupy w bershce i gdyby nie to, ze podoba mi sie asortyment to nigdy wiecej bym tam nie wrocila. Nie wiem czy to wpływ weekendu gdzie wiadomo jest duzo wiecej roboty ale obsługa fatalna przynajmniej w arkadii. Jedna Pani obsługiwała klientow z laska, dla mnie osobiscie byla bardzo opryskliwa i zachowywała sie jakby pracowala tam za karę. Pochwalić moge pracujących tam chlopakow - zawsze obsługa super, na najwyższym poziomie.
ew 2016-12-06 13:25:38
LPP sie rozwija? Chyba ściąga wszystko od inditexu. Pracuje w lpp 2 lata i to jest wyzysk i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W inditexie z lpp przyjmą każdego z polcałowaniem ręki, bo w lpp się nie pracuje tylko zapier.....
Zostaw swoją opinię o Bershka - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bershka