Opinie o Z.P.C. Hildebrand w Opalenica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Z.P.C. Hildebrand. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.P.C. Hildebrand o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.C. Hildebrand w Opalenica

Niżej widziałam, ze ktoś napisał, że firma zwalnia pracowników po 3 miesiącach. I po tym czasie nie przedłużają umów. Czy to jest wciąż aktualne? Bo ja chciałabym pracy stabilnej, a nie na 3 miesiące. Czy jest tu opcja dostania UoP na czas nieokreślony lub na rok na start?? Macie info, czy stawiają już na długotrwałe zatrudnienie?

Zygfryd Nowy wpis

Nie jest najgorzej, okres próbny w tej chwili trwa 4 miesiące.

Sylwia Nowy wpis
@Zygfryd

Hej, a jaka jest pensja na okresie próbnym? Jest mniejsza na start, a po tych 4 miesiącach kasa jest większa? I czy okres próbny, to jest praca i uczenie się przez prace, czy jest też w tym czasie jakiś specjalny pakiet kursów, czy szkoleń, które uczą bardziej teorii?

Ile jest zmian w Z.P.C. Hildebrand?

Były pracownik Nowy wpis

Przed Świętami jest jedna zmiana. Ciągnie się kilka dni... powodzenia

Mirosław

Porażka. Dajcie sobie spokój... Biorą ludzi na 3 miesiące i nie przedłużają umowy bo auto musi jechać na inny rejon bo w całej Polsce jest tylko parę sztuk...Żeby dostać premie trzeba zrobić 60 000, gdzie sprzedaż w danym miesiącu przy 3 dystrybutorach jest na poziomie 500 zł... Szkoda czasu.

?

@Pracownik jak to? jak faktycznie jest z tymi premiami ?

Brałeś udział w rekrutacji do Z.P.C. Hildebrand. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Inżynier Produkcji
PAS Polska Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Z.P.C. Hildebrand?

Każdy pracownik wypłaca sobie sam premię!

Jak jest z pakietem medycznym w Z.P.C. Hildebrand? Można dołączyć rodzinę?

Raczej bez pakietów, rodziny proszę nie mieszać do firmy!

oczywiście, że istnieje- Aleksandra Sp z o.o. ....produkuje trochę ale co dalej będzie nie wiadomo- syndyk ogłosił upadłość Hildebrand sp j i czeka na sprzedaż . Ich wyroby kiedyś były przepyszne, teraz to sam tłuszcz utwardzony i cukier, a szkoda, trzeba było inaczej zarządzać Pani Olu...w Polsce nikt nie produkował tak dobrych wiśni i ziemniaczków marcepanowych.

misiek
@ja

dokaładnie tak ...

Czy jest jakiś powód tej ciszy ? Tak rzadko piszecie?

Jasiek

Niestety nie doceniamy tego co mamy. Firma to dobry pracodawca!!!

Edward

Pralinki Capella sweet firmy Aleksandra z Opalenicy, kupione w styczniu 2018 roku z podaną datą ważności 20 marca 2018, okazały się oszukańczym produktem, wręcz niebezpiecznym dla zdrowia. W dużym pudełku z czerwonymi różami była niewielka ilość małych cukierków, które okazały się zupełnie niejadalne. Były to niemożliwe do zjedzenia kamienne grudy polane minimalną warstwą czekolady. którymi można się zadławić, albo uszkodzić zęby. Trzy kupione dla rodziny pudełka zawierały te same, niejadalne, wręcz niebezpieczne produkty.Wszystkie trafiły do kosza. Ze względu na wiek i stan zdrowia nie mam siły reklamować, ale ostrzegam.

23e44

aha .. no to czyli jednak od tamtego czasu i tamtego postu to cos sie zmienmilo w takim razie @ja..

ojapierdziu

A to w ogóle jeszcze działa? Przecież tam, gdzie były magazyny to zielsko na dwa metry rośnie, tam gdzie mieli cukiernię, od dawna jest kto inny..., w sklepach od dawna nie widziałem ich wyrobów, a na stronie internetowej prezentują ofertę na 2007 rok.

niki

tam jak dzwonisz o pracę i się pytasz o stawkę na godzinę to ci nikt nie powie ile pani A. Hild płaci, bo nikt by tam nie poszedł . A jak nie wiesz jaka jest stawka to pracujesz miesiąc i czekasz na wypłatę i dopiero myślisz na co ją wydać - można się zachłysnąć .

miki

jaka jest aktualna stawka w firmie Hildebrand ( obecnie Aleksandra sp. z oo :-)) czy nadal 5,50 na godzinę ? Niech się pani A. Hild.zastanowi czy to czasami nie za dużo ?? Ludziom się czasem w głowach poprzewraca od nadmiaru pieniędzy , niech się pani zastanowi czy im jeszcze nie obniżyć tej stawki - to zdecydowanie za dużo :-))

PAULA

ŻAŁOSNE . JAK TAK MOŻNA POSTĘPOWAĆ Z LUDŹMI?

KAMILLA

CZY NADAL MACIE PODMIENIANE UMOWY TAK JAK KIEDYŚ CZY W OGÓLE ICH NIE MACIE ? KIEDYŚ BYNAJMNIEJ PANI A.... PODMIENIAŁA UMOWY NA KTÓRYCH ZMIENIAŁA DATY ŻEBY TYLKO NIE DAĆ UMOWY NA STAŁE. POZDROWIENIA . DAJCIE ZNAĆ KTO TAM JESZCZE PRACUJE.

KRZYSZTOF N
@KAMILLA

POZDROWIENIA DLA MARCINA Z MAGAZYNU . JA TEŻ TAM PRACOWAŁEM. TO PRAWDA - JA TEŻ MIAŁEM RAZ PODMIENIONĄ UMOWĘ. TERAZ MAM PRACĘ BEZ STRESU, I LEPIEJ PŁATNĄ - NAPRAWDĘ NIE ŻAŁUJĘ ODEJŚCIA Z TEJ FIRMY. HILDEBRAND TO NIE KONIEC ŚWIATA.

MARCIN

OLEJCIE JĄ WSZYSCY , JAK CHCESZ PRACOWAĆ TO ZNAJDZIESZ PRACĘ . A PANI A.... NIECH SAMA TAM PRACUJE NAJLEPIEJ ZA 4 ZŁ.

MARADONNA

DAJCIE PANI A.... 5,50 I NIECH ŻYJE ZA TO.

??

ILE OSÓB TAM JESZCZE PRACUJE ?

SKAŁA

DOMYŚL SIĘ , POPYTAJ LUDZI KTÓRZY TAM PRACUJĄ. PO CO MAJĄ KŁAMAĆ NAZWA INNA - NIE BEZ POWODU -)

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.C. Hildebrand - Opalenica

• Jak się pracuje w Z.P.C. Hildebrand?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.C. Hildebrand tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.C. Hildebrand?

Z.P.C. Hildebrand