logo Polska Telefonia Cyfrowa

Polska Telefonia Cyfrowa

Opinie o Polska Telefonia Cyfrowa

anonim 2008-12-07 19:22:49
Słowa kojarzące się z Polska Telefonia Cyfrowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaby .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są młodzi i fajni.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10złh
Najbardziej podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa: Ludzie
Najbardziej nie podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa: Organizacja
PH PTC 2009-01-19 22:20:10
Praca jako PH w PTC jest, jakby to ująć najdelikatniej....ciężka za marne grosze.
Pracuję już 6 miesiąc i jak dotąd moja najwyższa wypłata wynosiła 780 zł! Nie żebym siedziała i nic nie robiła, rzecz polega na tym że dzownisz po tych ludziach. I na początku masz jeszcze nadzieję że zadzwonisz, umówisz się i przyjdzie ci uśmiechnięty klient, zadowolony że chcesz mu sprzedać super tani telefon, i zmienić taryfę na atrakcyjniejszą...a tu przychodzi ci taki "pępek świata" i uważa cię za buiro reklamacyjne, obwinia cię za wszystkie za wysokie rachunki, a najlepsze jest odwieczne pytanie " dlaczego nie dbacie o klienta" ?!
Ja wiem, praca z ludzmi zawsze niesie ryzyko, że napotkamy na swojej drodze na szczyt kariery osobniki niższego szczebla które potrafią skutecznie zniweczyć całodniowy plan działania. Ale wracając do tematu PTC...
Normalna praca PH w firmach wiąże się z tym że firma jako szanujący się pracodawca dbając o dobro "swojej małej mrówki" daje mu nieodpłatnie telefon, laptop, samochód.
I tu pierwsza niespodzianka...PTC jako usługodawca wiadomo-czego pobiera opłaty za korzystanie za telefon!!! i żeby to był jeszcze jakiś fajny biznesowy telefon, co by się człowiek nie wstydził pokazać przy kliencie....a jakże! to najtańszy, w najniższej ofercie firmy telefon!
Niespodzianka nr dwa...wymarzona wypłata dochodzi na twoje konto po zaledwie dwóch miesiącach od zakończenia pierwszego miesiąca! ha! i żeby dorobić się jakiejś przyzwoitej kwoty trzeba, albo mieć niezłe znajomości, albo siedzieć na telefonie 22/24h!
Reasumując jeśli do pracy jako PH w PTC chce iść osoba która ma zamiar utrzymać się sama to nie ma takiej możliwośći! No przynajmniej jeśli nie ma założonej działalności gosp. albo nie jest zatrudniona na umowę o pracę gdzie indziej, ponieważ....i tu trzecia niespodzianka, PH w PTC zatrudniani są na umowę-zlecenie przez co -nie wiem z jakiej racji- pobiera nam 30 % podatku!
Nie ma noclegu w czasie trwania szkoleń OBOWIĄZKOWYCH!
Co najważniejsze NIE MA PODSTAWY! Czyli zarabiamy tylko tyle ile sami sprzedamy! I to jest najgorsze w tej pracy! A oprócz tego...o samochodzie można pomarzyć, za laptopa trzeba płacić!
skandal! jeśli można tak to nazwać, choć osobiście uważam że to słabe określenie tego co tam się dzieje!
anonim 2009-01-19 22:25:55
Słowa kojarzące się z tą firmą to solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni
Atmosfera i ludzie tam pracujący są młodzi, sympatyczni, wyluzowani.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? zarabiasz od sprzedaży
Najbardziej w tej firmie podobało mi się ludzie.
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w biurokracja.
anonim 2009-01-26 18:27:04
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa:
Najbardziej nie podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa:
anonim 2009-02-26 09:54:23
Słowa kojarzące się z Polska Telefonia Cyfrowa : profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako umiarkowaną, firma dba aby pewien poziom umiejętności został zachowany i sporadycznie poszerzany .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są niesamowici .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? za dużo się zmieniło abym mógł podać dane.
Najbardziej podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa: praca była wyzwanie,
Najbardziej nie podobało mi się w Polska Telefonia Cyfrowa: sposób traktowania ludzi -jak roboty
Paweł R 2011-09-11 10:43:51
Mi wszystko odpowiada, telefon służbowy, praca w CH 9-21, rewelacja, no i ten różowy kolor T-mobile (fajna sprawa). Pani na rozmowie rekrutacyjnej była troszke niedorobiona ale widocznie staruszka nie ma innej pracy i jeździ po życiorysie innych ludzi. ZADOWOLONY PRACOWNIK PTC
zoe 2014-03-01 11:46:51
może ktoś z Was pracuje w PTC na innym stanowisku niż w call center? tam też jest normalna rekrutacja z ogłoszeń?
Zostaw swoją opinię o Polska Telefonia Cyfrowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Telefonia Cyfrowa