FORTE NOWOCZESNE PROTEZOWANIE SP. Z O.O. SP.KOM.

Toruń

Opinie o FORTE NOWOCZESNE PROTEZOWANIE SP. Z O.O. SP.KOM.

stoc 2010-06-12 10:18:58
Popieram , chcesz zarobić na waciki zatrudnij się w Forte Nowoczesne Protezowanie.W ogłoszeniu oczywiście mamy - atrakcyjne wynagrodzenie. W Forte skąpstwo jest cnotą - tak szefie to prawda masz rację .
rr 2010-06-22 22:51:12
Forte - firma krzak , kupa niedocenionych ludzi w tym zakompleksieni właściciele . Firemka pretenduje do miana firmy ogólnopolskiej a tak naprawdę jest słabiutka jak maluszek... firemka regionalna z bałaganem i brakiem kapitału - odwieczny brak kasy dla pracowników i wiecznie za mała sprzedaż .Zdecydowanie nie polecam
stok 2012-08-29 19:04:51
Firma nie ma w ogóle wizji i realności tego co się dzieje .. Jedyne nowe rozwiązania to ściągnięte kopie z firmy Gee..z Łodzi . Oj nieładnie tak wszystko kopiować Pani kerownik Marketingu z klanu rodzinnego - ale coś słabo wychodzi bo to już niestety początek końca a może nawet koniec końca .Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.
protetyk słuchu 2012-10-26 08:45:00
A ja mam zupełnie inne opinie na temat tej firmy. Pracowałam w niej przez 6 lat i nie spotkałam się z brakiem życzliwości ze strony pracodawców czy kierowników. Właśnie w tej firmie liczy się pracownik w sklepie najbardziej, niestety musiałam się przeprowadzić bliżej rodziny i żałuję, że nie mają sklepu w moim mieście, bo wolałabym tam pracować niż w aktualnej firmie z tej samej branży. To prawda, że Forte jest rodzinna firmą, ale to właśnie powoduje, że ludzie są tam lepiej traktowani, bardziej rodzinnie i z serdecznością. Jak we wszystkich firmach ważny jest wynik handlowy, ale nie jak w innych liczy się tez Klient i jego dobro. W tej firmie są duże szanse na rozwój własny, nawet jak na początku ktoś nie ma wyników to dostaje szanse i jest szkolony. ja polecam tego pracodawcę.
Marek 2012-12-05 10:17:30
Firma FORTE jest na poziomie, szanuje wszystkich ludzi a pracodawcy (usunięte przez administratora) cieszą się dużym autorytetem wśród pracowników oraz w swoim otoczeniu.

Polecam firmę Forte.
hajn 2016-04-21 18:23:27
oczywistą sprawą jest to , że zawsze samemu najlepiej wybrać się do danej firmy do której chce się aplikować.
Zostaw swoją opinię o FORTE NOWOCZESNE PROTEZOWANIE SP. Z O.O. SP.KOM. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORTE NOWOCZESNE PROTEZOWANIE SP. Z O.O. SP.KOM.