logo Prima Moda

Prima Moda

Bielsko

Opinie o Prima Moda

eDDDa 2010-04-10 08:39:17
Jestem ciekawa jak wyglada praca w Pirma Moda na stanowsiku Visual Merchandiser, ktos ma może wiedze na ten temat??? Prosiłabym o wypowiedz
tosia 2010-04-20 10:00:41
Na tym stanowisku nie wiem, ale ogólnie praca w tej firmie jest jak najbardziej w porządku. Wiem ile zarabiają moje koleżanki w konkurencyjnych firmach i na prawdę na tym tle Prima Moda wypada rewelacyjnie. Nie wiem czy na takim stanowisku będzie mieć również możliwość korzystania z premii, ale powiem ci, że są one na prawdę wysokie i jeśli tylko się starasz to możesz zarobić bardzo dużo.
adela 2010-05-06 11:44:31
Z Prima Mody łączy mnie już ponad jeden rok pracy i jestem z niego jak najbardziej zadowolona. Chciałam od początku pracować w sklepie z obuwiem z wyższej półki i mi się do udało. Aktualnie zarabiam naprawdę dużo, wciąż jako ekspedienta/doradca, ale liczę, że w przyszłości uda mi się awansować na stanowisko kierownika, co aktualnie jest moim marzeniem. A co pracy? Moje podejście jest takie, że do pracy idę zarabiać i pracować, a nie na pierdoły, tak więc efekty są jak najbardziej pozytywne. Jeśli rozpoczniecie pracę w sklepie i będziecie się naprawdę poświęcać to finansowe efekty będą na pewno satysfakcjonujące.
mary 2016-05-20 20:33:42
cześć @Mikrek to zależy co dla kogo jest opłacalne. Dla mnie każda praca jest opłacalna bo nie mam jej od dawna. A umowa o pracę dla sprzedawcy to dla mnie luxus
Zostaw swoją opinię o Prima Moda - Bielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima Moda