logo Leroy Merlin

Leroy Merlin

Bydgoszcz

Opinie o Leroy Merlin

KAZIK 2010-03-02 23:40:28
brak słów poprostu brak słów , kiedyś było super ale teraz kiedy jest nowy [usunięte przez moderatora] to masakra, pracownicy nie mają płacone za nadgodziny , odśnieżają dachy , nie ma premi za progresje bo dyro sobie zamawia jakieś niepoczebne tablice . Nie sorry nie bede sie wypowiadać brak słow . nikomu nie zycze zeby sie tam znalazl . chcesz wiedziec wiecej to wejdz na forum pracowników L.M.
anonim_women 2011-01-30 16:42:29
Praca tam to tragedia. Nieudolne kierownictwo, straszne warunki i ta głupia muzyka przez cały dzień. A ochrona to [usunięte przez moderatora]
boxxer 2012-02-13 17:47:56
Pracowałem tam ponad 3 lata.
Na początku, było fajnie.Zmienił się [usunięte przez moderatora] i przestało być tak różowo.
Słynna akcja z odśnieżaniem dachu marketu, do odśnieżania zwołani wybrani pracownicy z działów.siedzieli na dachach po 8 h.A było co odśnieżać.
Koleś od BHP przyszedł, zwołał wszystkich pracujących na dachu, powiedział żeby nie podchodzili do krawędzi,kazał podpisać kwitek o szkoleniu, i wio do roboty.
W ten sposób market pozbył się odpowiedzialności ewentualny wypadek.Jakby ktoś spadł z dachu, to by powiedzieli ze nie uważał a szkolenie przeszedł.I tyle w temacie.
Za ta dodatkową, ciężką pracę, pracownicy nie mieli zapłacone, było to potraktowane jak normalna praca na dziale.

Dyro, niestety [usunięte przez moderatora] Pracownicy chcieli box na rowery, ze skromnym zadaszeniem (istniejący box zlikwidował nowy dyro) W odpowiedzi, pracownicy dostali informacje,że coś wykombinuje, na prośbę o zadaszenie dla rowerów pracowników, (żeby pracownik nie musiał z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą siadać na mokre siodełko po pracy i żeby rower nie rdzewiał na deszczu przez 8-10 h) dyro odpowiedział, ze mamy sobie foliówki na siodełka założyć.

Kierownictwo z przypadku.
Kierownikiem lub koordynatorem jest łatwiej zostać , przychodząc z poza sklepu, niż będąc jego niekiedy wieloletnim pracownikiem.
Praca na działach w miarę spokojna, ale kierownictwo duzo wymaga, często mówiąc że ich nie interesuje jak się wyrobi dany pracownik.Zlecają zadania i mają to gdzieś.Ma być zrobione i koniec.

Wracając urlopu, trzeba być przygotowanym na to, że swoje sektory trzeba doprowadzić do porządku w max 2 dni. ( podczas urlopu pracownika, teoretycznie są wyznaczone osoby do dbania o porządek w sektorach urlopowicza, w praktyce , pracownicy się nie wyrabiają, i tak po powrocie z urlopu zastajemy syf w sektorach za które jesteśmy odpowiedzialni.

W skrócie:
zaczynając prace jako doradca, będziesz odpowiedzialna/y za:
-porządek w swoim sektorze
-aktualność cen (średnio po 1000 produktów na pracownika)
-zamówienia towarów
-zwroty do dostawców
-wybieranie produktów na akcje specjalne
-obsługę klienta
-porządek na magazynie
-tworzenie TG (ekspozycje)
i to wszystko za jakieś 1500zł netto.
Za nadgodziny nie płacą, dość często zdarza się praca po 10 h i 5 dni z rzędu.Albo 6 dni po 8 h dzień przerwy i znowu 6 dni po 8 h.

Mają dość przyzwoity fundusz socjalny, wejściówki do kina, raz w roku impreza "rodzinna", prezenty dla dzieci na święta, dofinansowanie wyprawki dla dzieci do szkoły.

Poza tym... jestem szczęśliwa/y że tam już nie pracuję.
Asia 2012-10-19 17:24:39
Czy dalej kierownikiem jest P. Zienkiewicz?
smutna:( 2012-12-08 10:55:52
pracuję w sklepie w Bydgoszczy. U nas atmosfera jest ok, ochrona trochę za bardzo się panoszy (zamiast obserwować klientów czy czegoś nie kradną to czyhają na nas), o pensji to wolę nie mówić - to jest największy koszmar w LM. Jeszcze parę lat temu jak wchodziliśmy do Unii i zmieniali nam umowy na czas nieokreślony, to cieszyłam się że w końcu trafiła mi się super praca. Ale od 2007 roku pomimo podwyżek wszystkiego płaca nawet nie drgnęła, pracujemy prawie we wszystkie weekendy. Mam tylko taką nadzieję, że nasz prezes przeczyta to i przetrze oczy, bo FIRMA mu się może zawalić z braku pracowników. Ci co już pracują, a pracują bardzo dobrze i są lojalni zaczną się zwalniać, ponieważ są niedoceniani. PROŚBA na EDP - podwyżka płacy o 200-300zł dla każdego pracownika. "By żyło się lepiej":))))))))))
Kasia 2013-05-12 13:51:49
A ja mam pytanie czy w tym sklepie pracownicy z biura robią Wam ankiety z ukrycia tzw ocenianie waszej pracy itp? Ankiety robi wam ochrona? Macie koszyki testowe? dzieki Pozdrawiam
2013-09-06 19:26:57
Kasia - 2013-05-12 13:51:49

Jest robiona ankieta tajemniczy klient - ktoś z zewnętrznej firmy, znajomi kierowników przychodzą i spisują jak obsługujesz, ochrona robi ukryte koszyki testowe, czujesz się jak jakiś robot. Już nie obsługujesz z radością tylko myślisz czy wymieniłaś wszystkie regułki: dzień dobry, reklamówka, karta dom, wymieniasz kwotę, żegnasz się dziękuję do widzenia zapraszam ponownie a.....i jeszcze pytasz czy klient dostał to czego szukał. [usunięte przez moderatora] mać. Kupuje 1 [usunięte przez moderatora] małe a ty zadajesz mu tysiąc pytań SZOK.
Ja 2014-03-06 20:08:09
A ja nie polecam iść na rozmowę kwalifikacyjna ja byłam i opiszę Wam to Pani zrobiła zebranie z około 10 nas było kobiet, najpierw każdy coś o sobie to ok później losujesz po trzy pytania z ankiety i odpowiadasz np żeby powiedzieć kawał, jak radzisz sobie z trudnym klientem, i wiele innych głupich pytań, później ankieta z testem debilizm. A najgorsze jest to ze Pani która przeprowadza takie spotkania zwyczajnie kłamie ludzi, słowami wybrałam sobie 10 najlepszych ankiet potrzebuje 6 kasjerek, tylko ile Pani tych spotkań miała? Pewnie z 4 po 10 osób bo z mojej grupy nikogo nie przyjęła do pracy. Każdy idzie z nadzieją na lepsze ze znajdzie pracę, bo wiadomo jak jest z pracą. Głupie spotkanie nic dodać juz nie mogę wykasowalam swoje dane ze strony leroy i nigdy więcej nie będę starała się tam o pracę.
Masen 2015-02-05 02:01:25
Leroy Merlin jako firma marketów, która pretenduje do miana lidera branży budowlanej, aranżacyjnej czy ogrodowej ma poważnych konkurentów w postaci obi czy castoramy. Wydaje mi się jednak, że LM ma przewagę ze względu na zdecydowanie większy wybór artykułów i milszą obsługę. Rodzaje farb, emulsji, płytek czy artykułów ogrodniczych - wszystko ma szerszy asortyment.
peten 2015-03-15 19:52:00
zgadzam się z tym co zostało napisane, pani od HR typuje się znacznym brakiem wiedzy na temat umów które są robione na 7/8 etatu i że można jedną godzinę sobie dorobić ale nie wie jak to będzie honorowane przez urząd pracy w razie zwolnienia. No w moim wypadku w ogóle się nie odezwali a mieli dać znać obojętnie jaka będzie odpowiedz.... a człowiek czeka jak nie powiem kto za odpowiedzią. a niby taka solidna firma. Jak można komuś proponować takie umowy.....
rozczarowana 2015-07-01 13:01:30
Pracowalam kilka miesiécy...stres.stres ,stres na kasie .Jak przyjmowali to z usmiechem na twarzy ,a jak konczylam prace to nie bylo komu sie ze mna pozegnac.Zaklamanie,traktuJá Ciebie jak robot ,brak szacunku,ZERO KLASY...MASAKRA
Plaso 2015-09-21 00:01:06
A ja pracuje w w LM Bydgoszczz i nie narzekam ( stres jest tylko pytanie w której pracy go nie ma) a jak czytam ze dla kogos problemem jest sprawdzanie cen, porządkami w magazynie itp to za te pieniądze to mona tez wykladac kostke brukowa i ciekawe czy ktos by chcial sie zamienic ... wiadomo ze to nie praca idealna ale zawsze można otworzyć wlasna dzialalnsc i wtedy sie madrowac i byc dobrym dla swoich pracownikow i dawac 1500zl premi.
trynkiewicz 2016-02-11 21:35:43
Ludzie maja puste kieszenie przed wypłatą a dyrekcja publikuje w internecie wpisyzo podróży po świecie.
Oczywiście za tym rzesza klakierów - liżących [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;jakie cudowne widoki", "jaka wspaniała wyprawa", "Jak pieknie wygladacie"...
Gowork sprzedaje komentarze - jak to usuną to opublikuję wasz cennik gnidy
michi 2016-05-12 18:03:09
Ktoś wie, co się dzieje w Bełchatowie, że tak szukają kierowników? :)
Zostaw swoją opinię o Leroy Merlin - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin