Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Sprzedawca / Kasjer

Obowiązki

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa kasy fiskalnej i wystawianie faktur,
  • utrzymywanie sklepu w czystości i kontrola ekspozycji,
  • otwieranie i zamykanie lokalu zgodnie z godzinami otwarcia,
  • kontrola dat.

Wymagania

  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • książeczka sanepidowska mile widziana,
  • umiejętność pracy z klientem,
  • zaangażowanie i  punktualność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • konkursy sprzedażowe z nagrodami finansowymi,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji podczas szkoleń.