Specjalista Ds. Zakupów

Częstochowa
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów

Obowiązki

Twoje obowiązki:

- Przeprowadzanie procesu zakupowego (analiza zapotrzebowań, szukanie dostawców, negocjacje umów, ich zawieranie),

- Przygotowanie procesu zatwierdzeń,

- Nadzorowanie dostaw pod kątem jakości, płynności itp.

- Tworzenie zestawień ofert, analiza i przedstawianie wniosków,

- Realizacja innych zadań, zleconych przez menedżera projektu.

Wymagania

Idealny/a kandydat/ka:

- Ma wyższe wykształcenie branżowe,

- Posiada min. 3-letnie doświadczenie w zakupach materiałowych,

- Zna biegle MS Office, dobrze - oprogramowanie CAD,

- Doskonale zna branżę i ma rozeznanie w rynku,

- Cechuje się umiejętnościami negocjacyjnymi, pracy w warunkach stresu, szybkiego i trafnego podejmowania decyzji.

Oferujemy

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Możliwość indywidualnego rozwoju,

- Pracę w zgranym zespole.