Serwisant Sprzętu Komputerowego

Poznań
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa26.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

O projekcie

Świadczymy usługi wsparcia IT dla dużych klientów z sektora finansowego, usługi realizowane są w placówkach naszych klientów. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i takich, które chciałyby dopiero sprawdzić swoje umiejętności, chętnych do nauki oraz pogłębiania zdobytej już wiedzy.

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja sprzętu komputerowego oraz wdrażanie systemów IT zgodnie z potrzebami klienta
  • Obsługa oraz naprawa komputerów w zakresie sprzętowym jak i oprogramowania bezpośrednio u naszych klientów
  • Obsługa oraz naprawa urządzeń peryferyjnych i drukujących
  • Relokacja sprzętu komputerowego
  • Udział w projektach informatycznych realizowanych dla naszych klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy komputera oraz zagadnień IT
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w realizacji podobnych usług serwisowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dołączenie do profesjonalnego zespołu pracującego w niekorporacyjnej atmosferze
  • Dostęp do zaawansowanych technologii oraz renomowanego sprzętu IT
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • Platformę do nauki języków obcych

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Elastyczny czas pracy
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1