Serwisant maszyn przemysłowych

Poznań
Oferta opublikowana22.03.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Firma Autojet poszukuje pracownika na stanowisko

Obowiązki

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozę i usuwanie usterek podczas wyjazdów serwisowych. Do obowiązków ww. osoby należeć będzie również uruchamianie urządzeń będących w ofercie firmy.

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • umiejętność analizy usterek elektronicznych i mechanicznych,
  • znajomość podstaw elektroniki,
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy dwuzmianowej),
  • komunikatywność,
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności,
  • prawo jazdy kat. B.
  • podstawowe umiejętności ślusarskie, obsługa elektronarzędzi

Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w innowacyjnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wewnątrz zakładowe oraz specjalistyczne,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość poznawania nowych technologii,
  • samochód służbowy także do użytku własnego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjny system pozapłacowy MULTISPORT

Benefity

Spotkania integracyjne
Dofinansowanie zajęć sportowych
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1