Opinie o Radosław Juszczyński Autojet w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Radosław Juszczyński Autojet, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radosław Juszczyński Autojet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radosław Juszczyński Autojet w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest okres rozliczeniowy w Radosław Juszczyński Autojet? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Un Nowy wpis
@Pytanie

Do 10

Anonim Nowy wpis

Atmosfera w firmie spoko wypłata super ale praca z kierownikiem działu obróbki metalu Panem T. (Tomaszkiem pożal się Boże...) , pseudo fachowcem w dziedzinie CNC, tragedia.... osoba która myśli że zjadła rozum w dziedzinie CNC a nie ma podstawowych pojęć... Cały dział jest tego samego zdabia. Niestety szef bardzo zapatrzony w tego lamusa... Dlatego ta robota tak idzie a nie inaczej.... Obrabiarki mogły by pracować 4razy szybciej... Pozdrawiam cała ekipę auto jetu

Oliwa cd

Ludzie Super atmosfera dyrekcja dba żeby nie było wyścigu szczurów każdy jest szanowany zarobki Ok Przychylność ludzi na każdym etapie Polecam

GiveAnswerPlease
@Oliwa cd

A możesz napisać SZCZEGÓŁY ? Zarobki? Premie? Jakie benefity? Jakie narzędzia? Jakie wymagania ? (praca 8-16 czy 24h zadaniowo?).

Piotr Siwicki
@Oliwa cd

Super, nie ma "wyścigu szczurów" i nie ma wyścigu o klienta. Kilka razy prosiłem o ofertę, bez skutku. Banderolownicę kupiłem u konkurencji. Gratuluję super samopoczucia :-)

onn
@Piotr Siwicki

Gratuluje. Jeszcze Pan powie, że w PL

dorota1101
@Oliwa cd

czy sa rekrutacje na callcenter w tej firmie aktualnie?

Bronisław Nowy wpis
@dorota1101

Podpinam się pod pytanie, bo też jestem ciekawy, czy firma przyjmuje nowych pracowników, a nie widziałem żadnych ofert rekrutacyjnych. Jeśli udało Ci się podjąć pracę dodaj jak wygląda wynagrodzenie i atmosfera w firmie.

aaaaa

to co na umowie przelewem, delegacje - jak w papierach, reszta pod stolem za nadgodziny...

Krystyna
@aaaaa

co znaczy "reszta pod stołem?" gotówka do ręki? dość dziwnie brzmi. możesz rozszerzyć temat ? Na co konkretnie może liczyć potencjalny pracownik ?

@Krystyna

To że pracodawca nie odprowadza podatków... zależne jak masz umowę.

Gość
@Jacek

Prosze nie dac sie nabrac na te wpisy prawdopodobnie pisze je byly nieuczciwy pracownik ktory chce za wszelka cene zniszczyć firme Pracuje tam od 4 lat i wszystko jest jak trzeba a co najważniejsze dobra atmosfera pensja zawsze na czas Polecam

anti
@Gość

Znalesc IP i po sprawie

asdf
@anti

Jak myślisz, dlaczego tego nie zrobili? Zauważ, że było to 5 lat temu, teraz może coś się tam zmieniło.

Olga
@asdf

Właśnie szkoda, że tak mało tutaj świeżych opinii o pracy w Autojet. Mam nadzieję, że wypowiedzą się jeszcze jacyś aktualni pracownicy firmy. Jaką umowę dostają nowi pracownicy?

Technik - elektronik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Firma szuka nie kogoś kompetentnego, tylko najtańszego. Nie dostałem żadnego pytania odnośnie mojego doświadczenia, oraz tym czym się zajmowałem. Liczyło się tylko to ile chce zarabiać i żeby było to jak najmniej. Na halach jeden wielki syf, inspekcja pracy miała by mandatów na cały miesiąc.

Pytania

Do wypełnienia głupi teścik na poziomie zawodówki.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

XYZ

Czy może ktoś wypowiedzieć sie na temat pracy w tej firmie? Na stanowisku Handlowiec?

Ania

Polecam

Beata
@Ania

Super, że możesz polecić pracę w firmie Radosław Juszczyński Autojet. Czy możesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Jakie aspekty pracy w firmie doceniasz najbardziej? Stabilne zatrudnienie, atmosferę czy może dobre zarobki? Liczę na Twoją odpowiedź.

Adam

dobra firma, bardzo mala rotacja, jak ktoś już wejdzie to zostaje.

@Adam

No chyba że nie przypodobasz Mariuszowi, to lecisz szybko.

Zainteresowany

Dla przedstawiciela jakie warunki? I co z rotacją bo często widze ogłoszenie. Tylko proszę o konkrety bez wylewania goryczy i przesładzania.

@Zainteresowany

Jak tam pracowałem to firma szuka stale handlowców (najczęściej) bez doświadczenia na śmieszne pieniądze... nie wiem jak jest teraz bo nie pracuje już 3 lata... chętnie się dowiem o tych cudownych zmianach...

Feliks

Bardzo dobry pracodawca a to co było dawno to już historia i nie warto wracać.

@Feliks

Kiedyś tam pracowałem i przeszedłem do innej firmy na kontrakt, z ciekawości co się zmieniło? Bo chciałem złożyć CV ponownie. Będę wdzięczny za odp.

Rafał

@Zainteresowany, może któraś z osób posiadających doświadczenia związane z pracą w firmie Radosław Juszczyński Autojet odpowie szczegółowo na Twoje pytania. Mnie, jednak interesuje to, dlaczego chciałbyś zatrudnić się w tej firmie? Czy lokalizacja firmy jest dla Ciebie dogodna, że akurat rozważasz aplikację na to wolne stanowisko? Przedstaw, jak to wygląda.

Rafał

@GiveAnswerPlease, jesteś zainteresowany pracą w firmie Radosław Juszczyński Autojet? Jeżeli tak, to napisz, proszę, czy poczyniłeś już w tym kierunku jakieś kroki? Widzę, że zapytałeś o dość ważne szczegóły pracy w tym miejscu, dlatego chciałem abyś sprecyzował swój motyw otrzymania tych informacji.

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Radosław Juszczyński Autojet? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

bbb

Moim zdaniem super firma pracuje 2 lata super warunki fajna atmosfera , dużo pracy ale nie za darmmo polecam to nie korporacja bardziej mała rodzinna firma

Ms

firma warta polecenia ? są wolne etaty na warsztacie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Juszczyński Autojet - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radosław Juszczyński Autojet
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lęborska 26A