Autojet

Opinie o Autojet

Jakie warunki pracy są w Autojet? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Frezer CNC?

Nowy wpis

Szatnia i stołówka są. Organizowanego dojazdu nie ma.

Administrator Nowy wpis

Mam doświadczenie w pracy jako doradca techniczny. Myślicie, że firma Autojet będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Oliwa Nowy wpis

tak właśnie szukamy na to stanowisko

Ile płacą operatorowi cnc jakie widełki system pracy maszyny itp

Katarzyna

orientuje się ktoś może czy kogoś obecnie nie szukają? w zakładce kariera brak jakichkolwiek informacji u nich na stronie, nawet o tym, że brak naborów i się zastanawiamy... jeśli szukaliby operatora CNC to można prosić o przybliżenie obecnych warunków pracy? jakie stawki i wymagania? podobno były jakieś problemy z kierownictwem czy dalej występują?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Radosław Juszczyński Autojet? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Un

Do 10

Atmosfera w firmie spoko wypłata super ale praca z kierownikiem działu obróbki metalu Panem T. (Tomaszkiem pożal się Boże...) , pseudo fachowcem w dziedzinie CNC, tragedia.... osoba która myśli że zjadła rozum w dziedzinie CNC a nie ma podstawowych pojęć... Cały dział jest tego samego zdabia. Niestety szef bardzo zapatrzony w tego lamusa... Dlatego ta robota tak idzie a nie inaczej.... Obrabiarki mogły by pracować 4razy szybciej... Pozdrawiam cała ekipę auto jetu

Oliwa cd

Ludzie Super atmosfera dyrekcja dba żeby nie było wyścigu szczurów każdy jest szanowany zarobki Ok Przychylność ludzi na każdym etapie Polecam

GiveAnswerPlease
@Oliwa cd

A możesz napisać SZCZEGÓŁY ? Zarobki? Premie? Jakie benefity? Jakie narzędzia? Jakie wymagania ? (praca 8-16 czy 24h zadaniowo?).

Piotr Siwicki
@Oliwa cd

Super, nie ma "wyścigu szczurów" i nie ma wyścigu o klienta. Kilka razy prosiłem o ofertę, bez skutku. Banderolownicę kupiłem u konkurencji. Gratuluję super samopoczucia :-)

onn
@Piotr Siwicki

Gratuluje. Jeszcze Pan powie, że w PL

dorota1101
@Oliwa cd

czy sa rekrutacje na callcenter w tej firmie aktualnie?

Bronisław
@dorota1101

Podpinam się pod pytanie, bo też jestem ciekawy, czy firma przyjmuje nowych pracowników, a nie widziałem żadnych ofert rekrutacyjnych. Jeśli udało Ci się podjąć pracę dodaj jak wygląda wynagrodzenie i atmosfera w firmie.

aaaaa

to co na umowie przelewem, delegacje - jak w papierach, reszta pod stolem za nadgodziny...

Krystyna
@aaaaa

co znaczy "reszta pod stołem?" gotówka do ręki? dość dziwnie brzmi. możesz rozszerzyć temat ? Na co konkretnie może liczyć potencjalny pracownik ?

@Krystyna

To że pracodawca nie odprowadza podatków... zależne jak masz umowę.

@Jacek

Prosze nie dac sie nabrac na te wpisy prawdopodobnie pisze je byly nieuczciwy pracownik ktory chce za wszelka cene zniszczyć firme Pracuje tam od 4 lat i wszystko jest jak trzeba a co najważniejsze dobra atmosfera pensja zawsze na czas Polecam

anti
@Gość

Znalesc IP i po sprawie

asdf
@anti

Jak myślisz, dlaczego tego nie zrobili? Zauważ, że było to 5 lat temu, teraz może coś się tam zmieniło.

Olga
@asdf

Właśnie szkoda, że tak mało tutaj świeżych opinii o pracy w Autojet. Mam nadzieję, że wypowiedzą się jeszcze jacyś aktualni pracownicy firmy. Jaką umowę dostają nowi pracownicy?

XYZ

Czy może ktoś wypowiedzieć sie na temat pracy w tej firmie? Na stanowisku handlowiec?

Polecam

Beata
@Ania

Super, że możesz polecić pracę w firmie Radosław Juszczyński Autojet. Czy możesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Jakie aspekty pracy w firmie doceniasz najbardziej? Stabilne zatrudnienie, atmosferę czy może dobre zarobki? Liczę na Twoją odpowiedź.

dobra firma, bardzo mala rotacja, jak ktoś już wejdzie to zostaje.

@Adam

No chyba że nie przypodobasz Mariuszowi, to lecisz szybko.

Dla przedstawiciela jakie warunki? I co z rotacją bo często widze ogłoszenie. Tylko proszę o konkrety bez wylewania goryczy i przesładzania.

@Zainteresowany

Jak tam pracowałem to firma szuka stale handlowców (najczęściej) bez doświadczenia na śmieszne pieniądze... nie wiem jak jest teraz bo nie pracuje już 3 lata... chętnie się dowiem o tych cudownych zmianach...

Feliks

Bardzo dobry pracodawca a to co było dawno to już historia i nie warto wracać.

@Feliks

Kiedyś tam pracowałem i przeszedłem do innej firmy na kontrakt, z ciekawości co się zmieniło? Bo chciałem złożyć CV ponownie. Będę wdzięczny za odp.

Rafał

@Zainteresowany, może któraś z osób posiadających doświadczenia związane z pracą w firmie Radosław Juszczyński Autojet odpowie szczegółowo na Twoje pytania. Mnie, jednak interesuje to, dlaczego chciałbyś zatrudnić się w tej firmie? Czy lokalizacja firmy jest dla Ciebie dogodna, że akurat rozważasz aplikację na to wolne stanowisko? Przedstaw, jak to wygląda.

Rafał

@GiveAnswerPlease, jesteś zainteresowany pracą w firmie Radosław Juszczyński Autojet? Jeżeli tak, to napisz, proszę, czy poczyniłeś już w tym kierunku jakieś kroki? Widzę, że zapytałeś o dość ważne szczegóły pracy w tym miejscu, dlatego chciałem abyś sprecyzował swój motyw otrzymania tych informacji.

bbb

Moim zdaniem super firma pracuje 2 lata super warunki fajna atmosfera , dużo pracy ale nie za darmmo polecam to nie korporacja bardziej mała rodzinna firma

Ms

firma warta polecenia ? są wolne etaty na warsztacie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Autojet - Poznań

• Jak się pracuje w Autojet?

Zobacz opinie na temat firmy Autojet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autojet?

Kandydaci do pracy w Autojet napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autojet